Çatalca Petek Temizleme

İstanbul ilinde gerçekleştirdiğimiz petek temizleme hizmetimiz sayesinde sizlerin evini kışın sıcacık tutmak için çalışıyoruz. Kombinizi ne kadar yakarsanız yakın petekleriniz bir türlü ısınmıyor mu? O halde hemen Çatalca petek temizleme şirketi olarak bizimle iletişime geçmeli ve gerekli hizmeti almalısınız.

Teknolojik petek temizleme cihazımız sayesinde kimyasal özel sıvılar kullanarak sizlerin evinde ve iş yerinde bulunan tüm petekleri temizliyoruz. Bu sayede petekleriniz eskisi gibi düşük kombi ayarında dahi sıcacık oluyor.

Petek Temizliği Nedir?

Petek temizliği ülkemizde kombi bakımından daha değersiz olarak görülüyor. Hatta sadece kombi bakımının yapılmasının peteklerin temizlendiği anlamına geldiğini sananlar dahi var. O halde Çatalca gibi tüm ilçelerde yaptığımız bu hizmetin kombi bakımından farklı olduğunu size kanıtlayalım.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli şekilde çalışmasını sağlamak için yapılan bakım ve parça değişimi gibi tüm işlemlere kombi bakımı denir.

Petek Temizliği; Petekler içindeki kirli suyun atılması ve bu sayede peteklerin daha verimli çalışması için yapılan bakıma petek temizliği denir.

Görüldüğü üzere ikisi de birbirinden tamamen farklı bir işlemdir.

Petek Temizliğinin Yapılışı

Kurumsal bir petek temizleme firması olarak sizlere bu çalışmamızda kaliteli hizmet sunuyoruz. Çatalca petek temizleme işlemi şu şekilde yapılıyor.

  • Öncelikle kombinizi ve kombinizdeki su vanasını kapatıyoruz.
  • Ardından temizleyeceğimiz petek dışındaki tüm peteklerin su vanalarını kapatıyoruz.
  • Açık bırakılan peteğin giriş ve çıkış vanasına makinedeki hortumları takıyoruz.
  • Giriş vanasına makineyi çalıştırarak tazyikli su gönderiyoruz.
  • Bu sayede petek içinde biriken pislikler kirli su olarak çıkış vanasındaki hortumdan dışarıya akar.
  • Kirli su temiz suya dönene kadar işleme devam ederiz. Sırasıyla tüm peteklere aynı işlemleri uygulayarak 1 – 2 saate tüm peteklerinizi temizleriz.

Petek Temizliğinin Önemi Nelerdir?

Çatalca petek temizleme hizmetimiz sayesinde sadece petekleriniz içindeki pisliklerden kurtulmuş olmaz. Bunun yanı sıra birtakım avantajlara daha sahip olursunuz.

  • Düşük kombi ayarında dahi petekler çabucak ısınır.
  • Böylece petekleri ısıtmak için kombinizi çok yakıp yüksek bir doğalgaz faturası ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Kombiyi çok kullanmadığınız için ömrü de artar.
  • Petekler evin her yerinde aynı seviyede randımanlı olarak çalışır. 

Yorumlar

avatar
Halil Engin
22.08.2018 10:09:56

Hem kombiyi 45 derecede yakıyoruz hem de ısınamıyoruz. Bir dünya fatura ödememize rağmen ev buz gibi. Petek bakımı zamanı mı geldi acaba

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

çatalca petek temizlemeçatalca radyatör temizlemeçatalca radyatör petek temizlemeçatalca kalorifer temizlemeçatalca kalorifer petek temizlemeçatalca kalorifer ısıtmıyorçatalca petekler ısıtmıyorçatalca kombi petek temizlemeçatalca ucuz petek temizliğiçatalca kalorifer temizliği ücretiçatalca kalorifer petek temizliği ücretiçatalca kombi temizliği ücretiçatalca kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku