Büyükçekmece Petek Temizleme

Büyükçekmece petek temizleme kapsamında verdiğimiz hizmet sayesinde kış mevsimi için peteklerinizi hazır hale getiriyoruz. Böylece kışın soğuk havalarda kombinizi düşük bir ayarda çalıştırsanız dahi peteklerinizin ısı seviyesi verimli olacağından rahatlıkla odanın içi ısınır.

Petek Temizliği Kombi Bakımıyla Karıştırılıyor

Kombi bakımı ve petek temizliği sürekli karıştırılıyor. İstanbul İzmir Ankara ve diğer tüm illerde birçok insan kombisinin bakımını yaptırdığı zaman peteklerinin de verimli olarak çalışacağını düşünüyor. Bundan dolayı petek temizliğine gerek olmadığını düşünüyorlar. Ancak bu gerçek değildir.

Kombi Bakımı; Kombinin çalışması sırasındaki düzeni kontrol etmek ve olası bir kombi sorununda parçaları değiştirmek için yapılan bakıma kombi bakımı deniyor.

Petek Temizleme; Petekler içindeki kirli suyun ve fazla havanın temizlenmesi için yapılan bakıma petek temizliği deniyor.

Profesyonel Şekilde Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Profesyonel tesisat firması olarak Büyükçekmece ilçesinde yaşayan müşterilerimize kaliteli bir şekilde petek temizliği hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz Büyükçekmece petek temizleme hizmetimizde özel makine ve kimyasal sıvılar kullanıyoruz. Bu sayede temizleme sonrasında borularda kireç oluşmasını da engelliyoruz.

  • Öncelikle kombinizi kapatıyor ve kombideki su vanasını kapatıyoruz.
  • Ardından temizlenecek petek hariç diğerlerinin giriş ve çıkış vanalarını kapatıyoruz.
  • Sonra özel petek temizleme makinesindeki hortumların bir ucuna peteğin giriş vanasına diğerine ise çıkış vanasına takıyoruz.
  • Ardından makineyi çalıştırıyor ve bu sayede petek borularına tazyikli su veriyoruz. Böylece petek borularını temizlemiş oluyoruz.
  • Makinenin diğer hortumundan da petek içindeki kirli su çıkıyor. Bu su temiz hale gelene kadar işlem devam ediyor.
  • Yapılan tüm işlemler sırasıyla tüm peteklere uygulanıyor.

Yapılan Petek Temizliğinin Avantajları Nelerdir?

Profesyonel bir şekilde talep ettiğiniz Büyükçekmece petek temizleme hizmetimiz sayesinde sadece peteklerinizin verimini arttırmıyor aynı zamanda daha birçok avantajı da size sunuyoruz.

  • Kombiyi düşük bir ayara getirmenize rağmen petek çabuk ısınır
  • Ev ya da iş yerinizdeki tüm peteklerinizde yüksek ısı verimi alırsınız
  • Kombide oluşan doğalgaz sarfiyatı da azaltılmış olur
  • Kombi peteklerini ısıtmak için fazladan çalışmak zorunda kalmaz. Bu sayede kombinin ömrü uzun süre dayanır

Yorumlar

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 13:03:24

Mert bey evet mimar sinan mahallesi bölgesine hizmet vermekteyiz. 1 ev fiyatımız 150 TL dir.

avatar
Mert Sarı
19.08.2018 01:48:55

Mimarsinana da bakıyor musunuz? Buralarda tesisatçı bulamıyorum. Salon ve 2 odanın petekleri temizlenecek. Fiyatlar konusunda bilgilendirebilir misiniz?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

büyükçekmece petek temizlemebüyükçekmece radyatör temizlemebüyükçekmece radyatör petek temizlemebüyükçekmece kalorifer temizlemebüyükçekmece kalorifer petek temizlemebüyükçekmece kalorifer ısıtmıyorbüyükçekmece petekler ısıtmıyorbüyükçekmece kombi petek temizlemebüyükçekmece ucuz petek temizliğibüyükçekmece kalorifer temizliği ücretibüyükçekmece kalorifer petek temizliği ücretibüyükçekmece kombi temizliği ücretibüyükçekmece kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku