Beyoğlu Petek Temizleme

Beyoğlu petek temizleme hizmetimiz ile bu ilçede yaşamakta olan insanların peteklerini kış mevsimin soğuk havalarına hazır hale getiriyoruz. Bu sayede kombinizi düşük bir ayarda çalıştırmanıza karşın petekleriniz güzel bir şekilde çabucak ısınır.

İstanbul ilinin tüm ilçelerinde kaliteli ve profesyonel şekilde petek temizliği hizmeti veriyoruz. Bu işlem için özel makine ve kimyasal sıvılar kullanıyoruz. Bu sayede hem petekleriniz içindeki pisi temizliyor hem de sonrasında oluşacak kireçlenmeyi de önlüyoruz.

Petek Temizliği Kombi Bakımı İle Aynı Mı?

Birçok insanın karıştırdığı nokta ise kombi bakımı ile petek temizliğinin aynı anlama geldiğini sanmasıdır. Ancak ikisi birbirinden farklı olarak bakımları yapılır. Beyoğlu ilçesinde yaşayan müşterilerimize verdiğimiz hizmet doğrultusunda sizlere bu iki bakımın ne anlama geldiğinden bahsedelim.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli çalışıp çalışmadığını kontrol etmek ve düzenli şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla yapılan işlemlere kombi bakımı denir.

Petek Temizliği; Petek içinde biriken kirli suyun ve fazla havanın dışarıya atılarak peteğin daha çabuk ısınmasını sağlamaya ise petek temizleme denir.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalı?

Peteklerinizi genel olarak 2 senede bir kez olacak şekilde düzenli olarak temizletmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra peteğiniz tam olarak ısınmıyorsa peteğinizin alt ya da üstü diğer yerine göre sıcak değilse ev ve iş yerindeki peteklerin bazıları çalışmıyorsa ve petekten ses geliyorsa Beyoğlu petek temizleme hizmetini talep edebilirsiniz.

Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Petek temizliği sırasında firmamız özel temizlik cihazı ve özel kimyasal sıvılar kullanıyor. Bu sayede profesyonelce peteklerinizi temizliyoruz.

  • Önce kombinizi ve kombinizdeki su vanasını kapatıyoruz.
  • Ardından peteklerinizdeki su giriş ve çıkış vanalarını kapatıyoruz. Bu sırada sadece temizlenecek peteği açık bırakıyoruz.
  • Makinenin hortumlarını peteğin su giriş ve çıkış vanasına bağlıyoruz.
  • Peteğin su giriş vanasına makine sayesinde tazyikli su gönderiyoruz.
  • Böylece diğer hortumdan petek içindeki kirli su dışarıya çıkar.
  • Kirli su yerine temiz su akana kadar işleme devam ediyoruz ve sırasıyla bu adımları tüm peteklerde deniyoruz.

Görüldüğü üzere kaliteli ve son derece teknolojik cihazlarla Beyoğlu petek temizleme hizmeti veriyoruz. 

Yorumlar

avatar
Cevher Gülden
12/09/2018 10:48:17

Petek temizliği konusunun ne kadar önemli olduğunu temizlettikten sonra anladım. Bu zamana kadar hep boşuna üşümüşüz evde halbuki sorun basitmiş.

avatar
Mehmet Söke
25/08/2018 20:08:43

Demek ısınmayan peteklerin nedeni kirlilikten ve hava almasındanmış. Bizimde az bir soğuma var ama şimdiden temizletsek fena olmaz sanırım

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 13:06:21

Can bey sorun etmenize gerek yok efendim bir kere petek temizleme işlemi yaptırırsanız daha fazla ısınırsınız.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 13:04:50

Remzi bey bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz beyoğlu petek temizleme firması olarak her zaman yanınızdayız.

avatar
Remzi Bayar
19/08/2018 14:05:49

Ustam elinize sağlık çok temiz bir işçilikle sorunumu çözdünüz. 3 oda ve 1 salondaki tüm petekler temizlendi ve kışa hazırlandı.

avatar
Can çetin
19/08/2018 03:01:45

Peteklerin soğumasını engellemek için ne yapmalıyız? Her sene bu peteklerle uğraşmaktan bıktım. Keşke ev müstakil olsaydı da sobaya geri dönseydik

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

beyoğlu petek temizlemebeyoğlu radyatör temizlemebeyoğlu radyatör petek temizlemebeyoğlu kalorifer temizlemebeyoğlu kalorifer petek temizlemebeyoğlu kalorifer ısıtmıyorbeyoğlu petekler ısıtmıyorbeyoğlu kombi petek temizlemebeyoğlu ucuz petek temizliğibeyoğlu kalorifer temizliği ücretibeyoğlu kalorifer petek temizliği ücretibeyoğlu kombi temizliği ücretibeyoğlu kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku