Beykoz Petek Temizleme

Beykoz petek temizleme taleplerinizi yerine getirerek sizlerin peteklerinizi kış mevsiminin soğuklarına hazır hale getiriyoruz. Bu sayede petekleriniz düşük bir kombi seviyesinde dahi son derece verimli şekilde ısınıyor. Bu işlem doğalgaz faturanızın daha düşük gelmesini de sağlıyor.

Kombi Bakımı Yapılması Petek Temizliğinin Yapıldığı Anlamına Mı Geliyor?

İnsanlar peteklerin bakıma ihtiyaç duyduğunu düşünmüyorlar. Sadece kış mevsimi gelirken kombi bakımı yaptırıyorlar ve bu sayede peteklerinin de temizlendiğini ve verimli şekilde ısınacağını düşünüyorlar. Ancak Beykoz ve diğer tüm ilçelerde yaşayan insanların bildiği bu durum gerçeği yansıtmıyor. Kombi bakımı da petek temizliği de tamamen farklı konulardır.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli aralıklarla çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesine ve bozulan bir parçasının tamir edilmesine kombi bakımı deniyor.

Petek Temizleme; Peteğin borularının içindeki pis suyun ve havanın giderilmesi için yapılan temizlik işlemidir. Özel makine ve kimyasal sıvı ile petek temizliği yapılır.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Genel itibariyle Beykoz petek temizleme talebinde iki yılda bir kez olacak şekilde başvurmanız gerekiyor. İster iletişim bilgilerimiz üzerinden isterseniz de internet sitemiz aracılığıyla petek temizliği için evinize ve iş yerinize hizmet isteyebilirsiniz.

Bunun dışında;

  • Peteğinizden ses geliyorsa
  • Peteğinizin altı ya da üstü tam olarak ısınmıyorsa
  • Evdeki bazı petekler sıcak değilse
  • Kombinin ayarını ne kadar yükseltseniz de peteğiniz bir türlü ısınmıyorsa petek temizliği yapılması gerekiyor anlamına gelir.

Evde Petek Temizliği Yapılır Mı?

İnsanların merak ettiği konulardan birisi de evde petek temizliği yapılıp yapılmamasıdır. İstanbul ilinde yaşayan insanların merak ettiği bu konuya açıklık getirecek olursak evet evde petek temizliğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Ancak bunun için petekleri sökmeniz gerekiyor. Yani son derece uğraşlı bir iştir. Bunun yerine profesyonel bir petek temizliği firmasından yardım almanızı öneriyoruz.

Petek Temizliği Hizmet Fiyatı

Beykoz petek temizleme talebiniz üzerine sizlere verdiğiniz hizmet için standart bir fiyat isteyemiyoruz. Her ne kadar her bütçeye uygun fiyat aralıklarında petekleriniz temizlenmesine karşın belirli koşullarda fiyat değişim gösterir.

Petek Temizliği Fiyatını Değiştiren Unsurlar; Ev ve iş yerindeki petek sayısı petek yapısı ısıtma sistemi yapısı petek temizliğinin fiyatını değiştiren unsurlardır. 

Yorumlar

avatar
Işıl Umay
17.09.2018 01:05:42

Radyatörleri temizletme niyetiniz varsa Beykozda bulabileceğiniz en iyi ustadır kendisi. Biz çok memnun kaldık.

avatar
Mine Akyol
10.09.2018 17:56:14

Beykoz petek temizleme denilince aklıma hep siz geleceksiniz. Sayenizde evimiz çok daha fazla ısınıyor hemde daha düşük ısıda. Çok teşekkürler.

avatar
Remzi Yanık
10.09.2018 13:09:44

Beykoz petek temizliği konusunda bir numarasınız. Daha öncede 2 ustayla çalıştım ama sizin gibi ilgili ve bilgili değillerdi.

avatar
Burak Öncü
31.08.2018 12:57:35

25 yıllık binada oturuyorum ve peteklerimiz ilk defa bu kış sorun çıkarmaya başladı. Isıtmamaya başladı ve temizletince eski haline geri döndü. Sizlere de tavsiye ederim.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

beykoz petek temizlemebeykoz radyatör temizlemebeykoz radyatör petek temizlemebeykoz kalorifer temizlemebeykoz kalorifer petek temizlemebeykoz kalorifer ısıtmıyorbeykoz petekler ısıtmıyorbeykoz kombi petek temizlemebeykoz ucuz petek temizliğibeykoz kalorifer temizliği ücretibeykoz kalorifer petek temizliği ücretibeykoz kombi temizliği ücretibeykoz kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku