Beşiktaş Petek Temizleme

İstanbul ilinde yaşayan insanlar kış mevsimin gelmesiyle birlikte geçen seneden tam verim alamadıkları peteklerini temizleterek evlerinde sıcak bir atmosfer yaratmak isterler. Bunun için de profesyonel petek temizliği firmalarından yararlanırlar. Beşiktaş petek temizleme taleplerinizi yerine getiriyor ve sizlerin içi pis su dolu petek borularınızı temizleyerek ve peteklerinizin eskisi gibi randımanlı çalışmasını sağlıyoruz.

Petek Temizliği ve Kombi Bakımı Aynı Şey Mi?

İnsanların en çok düştüğü hatalardan birisi de kombi bakımının petek temizleme ile aynı anlama geliyor zannetmeleridir. Ancak kombinizin bakımını yaptırmanız durumunda petekleriniz temizlenir anlamı çıkmaz.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli bir şekilde çalışmasını kontrol etmek ya da oluşan bir sorun durumunda kombinin parçalarının kontrol etmek üzere yapılan işleme kombi bakımı denir.

Petek Temizliği; Petek borularındaki kirli suyun ve havanın dışarı atılarak eskisi gibi daha verimli çalışmasını sağlamak üzere profesyonel tesisat firmalarının yaptığı işleme petek temizliği denir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Beşiktaş petek temizleme taleplerinizde kaliteli şekilde hizmet veriyoruz. Teknoloji ürünü olan petek temizleme makinesi ve özel kimyasal sıvılarla peteklerinizi temizliyoruz.

  • Öncelikle kombinizi kapatıyoruz.
  • Ardından peteklerin giriş ve çıkış vanaları kapatılıyor. Sadece temizlenecek olan peteğin vanaları açık kalıyor.
  • Özel petek temizleme makinesindeki hortumları peteğin giriş ve çıkış vanalarına yerleştiriyoruz.
  • Sonrasında makineyi çalıştırarak petek borularına tazyikli su veriyoruz. Bu sayede boru içindeki pislikler temizlenmiş oluyor.
  • Makinenin bir diğer borusundan da temizlenen pisliklerden kaynaklı kirli su dışarıya döküyor.
  • Kirli su temiz bir hale gelene kadar bu işlem devam ediyor ve sırasıyla tüm peteklere aynı işlemler uygulanıyor.

Petek Temizliği Sayesinde Kazanılan Avantajlar

Beşiktaş ilçesinde ikamet eden ev ve iş yerlerindeki petekleri temizleyerek düşük bir petek ayarında dahi daha verimli petek ısınını sağlamış oluyoruz. Bu sayede kombi de fazla çalışmadığı için dayanım ömrü artmış oluyor.

Kombiniz düşük bir ayarda çalışırken petekleriniz verimli şekilde ısınacağı için yüksek kombi petek ayarına gerek kalmıyor. Böylece Beşiktaş petek temizleme hizmetimizle sizlerin doğalgaz faturasına da yardımcı oluyoruz. 

Yorumlar

avatar
Melih Yıldırım
31.08.2018 12:17:02

Bende Beşiktaşta oturuyorum ve uzun zamandır peteklerimin temizlenmesi için usta arıyordum sizinle karşılaşmam çok iyi oldu.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 12:57:16

Ozan Bey Merhaba beşiktaş petek temizleme firması olarak beşiktaşın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. 150 tl ye işleminizi yapabiliriz.

avatar
Ozan Aydın
19.08.2018 01:30:29

Beşiktaşta çok sayıda usta var ne yapacağımı şaşırdım. Sıraselvilere hizmetiniz var mı? 6 petek temizlenecek.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

beşiktaş petek temizlemebeşiktaş radyatör temizlemebeşiktaş radyatör petek temizlemebeşiktaş kalorifer temizlemebeşiktaş kalorifer petek temizlemebeşiktaş kalorifer ısıtmıyorbeşiktaş petekler ısıtmıyorbeşiktaş kombi petek temizlemebeşiktaş ucuz petek temizliğibeşiktaş kalorifer temizliği ücretibeşiktaş kalorifer petek temizliği ücretibeşiktaş kombi temizliği ücretibeşiktaş kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku