Bayrampaşa Petek Temizleme

Kış mevsimi yaklaşırken peteklerimizin ve kombimizin bakımını yaptırmamız önemlidir. Kışın soğuk havalarda ev içinde sıcak bir ortam oluşmasını sağlayan peteklerin bakımı kombilerle çok karıştırılır.

Kombi Temizleme; Kombinin düzenli bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek ve gereken durumlarda parçalarını temizlemek için yapılan bakımdır.

Petek Temizleme; Profesyonel petek temizliği firmaları tarafından ısıtma sistemindeki tüm boruların ve peteklerin temizlenmesi de petek temizliğidir.

Biz de bu alanda kurumsal bir şirket olarak Bayrampaşa petek temizleme hizmetinde bulunuyoruz.

Petekler Ne Zaman Temizlenmelidir?

Petek temizliğinin doğru zamanda yapılıyor olması gerekir. Eğer düzenli şekilde peteklerinizin bakımını yaptırırsanız 2 senede bir kez petek temizliği yaptırabilirsiniz. İstanbul ilinde bu kapsamda çok sayıda müşterimiz oluyor.

Evinizdeki ya da iş yerinizdeki peteklerin bazıları ısınıyor diğerleri ısınmıyorsa, peteklerin üstü ya da altı bir türlü sıcak olmuyorsa, kombinin seviyesinin yükseltmenize rağmen petekler ısınmıyorsa ya da peteklerden bir ses geliyorsa Bayrampaşa petek temizleme hizmeti için profesyonel bir şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Petek temizliği sektöründeki kurumsal firmalardan 2 senede bir kez düzenli olarak yardım isteyerek peteklerinizi temizlettirebilirsiniz. Bayrampaşa ilçesinde yaşamakta olan insanlara da bu konuda teknolojik makinelerle ve kimyasal sıvılarla özel olarak petek temizliği hizmeti veriyoruz.

  • Kombi kapatılır ve su giriş vanası kapatılır.
  • Tüm peteklerin giriş ve çıkış vanaları kapatılır. Sadece temizlenecek olan peteğin vanaları açılır.
  • Petek temizleme makinesinin bir hortumunu temizlenecek peteğin giriş vanasına diğer hortumu da çıkış vanasına takılır.
  • Çalıştırılan makine peteğin içine tazyikli su verir ve bu sayede petek borularında biriken pislikler ortadan kaldırılmış olur.
  • Bu sırada makinenin diğer hortumundan da petek içindeki pis ve kirli su en yakın gidere dökülür. Su berrak bir hal alana kadar işleme devam edilir.

Petek Temizliği Fiyatı Hakkında

Bizden isteyeceğiniz Bayrampaşa petek temizleme hizmeti için standart bir fiyat söz konusu değildir. Peteğin cinsine ve ısıtma sisteminin yapısına göre hizmet bedeli değişim gösterir. Aynı zamanda peteğin sayısı da hizmet bedelini etkileyen bir diğer unsurdur. Ancak her bütçeye uygun bir fiyatta petek temizliği yapılıyor. 

Yorumlar

avatar
Nida Aksever
26.09.2018 16:43:35

Bayrampaşada oturup da sizi tanımayan yoktur heralde birçok komşumda sizlerle çalışmış. Tüm çalışmalar için teşekkürler hayırlı işler dilerim

avatar
Jale Akpolat
22.09.2018 08:08:21

Petek temizleme gerçekten bu kadar fark ettiriyor mu? Bizimkilerde tam performansta çalışmıyorlar belli alt bölümleri ılık çünkü.

avatar
Nilgün Aksu
20.09.2018 00:44:41

Petek temizliği nasıl yapılır hep merak etmişimdir demek böyle yapılıyor. Kış başlamadan evvel bende temizlettireceğimz petekleri.

avatar
Melih Engin
14.09.2018 15:02:21

Bayrampaşa petek temizleme için bitesisatçı ile çalışmanızı öneririm. Yaaptıkları işlemlerden sonra radyatörlerin altı üstü eşit derecede ısınmaya başladı.

avatar
Filiz Gül
8.09.2018 16:24:49

Gözünüz kapalı arkadaşları tercih edebilirsiniz. Sayelerinde daha az faturayla daha çok ısınıyoruz artık.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

bayrampaşa petek temizlemebayrampaşa radyatör temizlemebayrampaşa radyatör petek temizlemebayrampaşa kalorifer temizlemebayrampaşa kalorifer petek temizlemebayrampaşa kalorifer ısıtmıyorbayrampaşa petekler ısıtmıyorbayrampaşa kombi petek temizlemebayrampaşa ucuz petek temizliğibayrampaşa kalorifer temizliği ücretibayrampaşa kalorifer petek temizliği ücretibayrampaşa kombi temizliği ücretibayrampaşa kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku