Avcılar Su Kaçağı

Tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde Avcılar su kaçağı tespiti ve onarımıyla ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yenilenen faaliyetlerimizin her birini özellikle farklı uygulamalardan ve sektördeki kalitesiz kurumlara kıyasla daha net sonuçlar alınabilecek şekilde gerçekleştiriyoruz. Ekonomik bir şekilde su kaçağının tespit edilmesini ve kırma, dökmeyle karşılaşmadan sorunun giderilmesini isteyen müşterilerimiz için uzun süredir hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilenen uygulamalarımız arasında hem sıcak su hem de soğuk su kaçakları için İstanbul genelinde pek çok farklı teknik bulunuyor.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Eğer suyun kaçak yaşanmasına neden hattından geçen su sıcaksa, bunun tespit edilebilmesi için mutlaka termal kamera kullanılması gerekiyor. Çalışanlarımız tarafından getirilecek olan termal kamera aracılığıyla, hattın hangi noktasında nasıl bir sorun olduğu tespit edilebiliyor. Suyun sızıntı yaptığı yer tespit edildikten sonra ise suyun akışını durduruyor ve o bölgeyi keserek onarıyoruz. Onarım işlemini ise, basıncı değiştirmeyecek bir parçayla gerçekleştiriyoruz. Böylelikle, hattın genelinde Avcılar su kaçağı çalışmamız sonrasında da sorun oluşmasının önüne geçiyoruz.

Soğuk Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Soğuk suyun aktığı bir hat üzerinde su kaçağı bulunuyorsa ve sizin veya komşularınızın mağduriyeti söz konusuysa, kaçak tespitinin yapılması mümkün oluyor. Avcılar su kaçağı tespiti sayesinde yenilenen tekniklerimizin her birinden yararlanabilirsiniz. Dinleme cihazıyla, soğuk suyun geçtiği hatta yaşanan sızıntıların bulunması mümkün oluyor. Özel çalışmalarımız sayesinde istediğiniz zaman yenilenen imkanlardan yararlanabilir, herhangi bir mağduriyet yaşamaksızın soğuk su kaçağının tespit edilmesi için girişimlerde bulunabilirsiniz. Soğuk su kaçağı tespiti sayesinde özellikle yeni uygulamalardan yararlanılabiliyor.

Her türlü uygulamamız özellikle Türkiye genelinde tüm müşterilerimiz tarafından, masraflarını azalttığımız için ilgi görmeye devam ediyor. Soğuk olan kaçaklarda kullandığımız dinleme cihazıyla hasarın tam olarak merkezini tespit edebiliyoruz.

Su Kaçağı Onarımı Nasıl Yapılır?

Firmamız tarafından belirlenmiş olan yeni uygulamaların her birinden faydalanabilir, gün içerisinde su kaçağına dair pek çok faaliyetin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Avcılar su kaçağı tespiti sayesinde artık direkt olarak onarım işlemlerimiz, hasarlı bölgenin yenilenebilmesine yönelik teknikler aracılığıyla ilgi görmeye devam ediyor.

Yorumlar

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 11:27:55

Tunç Bey gerek yok efendim robot cihazlarla o bölgedeki tıkanıklıkları açarak sizi bu sıkıntıdan 150TL ye kurtarabiliriz.

avatar
Tunç Akgöz
22.08.2018 16:21:58

Lavabodan su çok geç gidiyor artık beklemekten bıktım. Bu sorunu çözmek için boruların değişmesi mi lazım ve tahmini ne kadar tutar bilgi alabilirsem çok iyi olur.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

avcılar su kaçağıavcılar su arızaavcılar su tesisatçısıistanbul avcılar su kaçağıavcılar su kaçağı tespitiavcılar su kaçak arızasıavcılar su kaçak onarmaistanbul avcılar su kaçak tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku