Başakşehir Su Kaçağı

Genellikle soğuk suyun geçtiği hatlarda bazı nedenlerden ötürü borularda çatlamalar, küçük kırıklar meydana gelebilir. Firmamız tarafından direkt olarak kaçağı tespitinin gerçekleştirilebilmesi amacıyla dinleme cihazları ve termal kameralar kullanılıyor. Aynı zamanda bazı çalışmalar için özel kameralı boru içi görüntüleme sistemlerinden dahi yardım alabiliyoruz.

İstanbul’da Su Kaçağı Firmaları

İstanbul genelinde firmamıza başvurabilir ve istediğiniz her zaman için ev veya iş yeri için Başakşehir su kaçağı çalışmaları gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Kaçakla ilgili hizmetimiz sayesinde siz de bu sorunun giderilmesi için 7/24 başvuruda bulunabilirsiniz.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Sıcak suyun tespit edilebilmesi için günümüzde kullanılan en iyi yöntem, Başakşehir su kaçağı hizmetimizle müşterilerimiz için uygulanıyor. Uzman ekip arkadaşlarımız, sıcak suyun kaçak oluşturduğu durumlarda termal kameralardan yardım alıyorlar. Bu kameralar sayesinde özellikle kaçağın hangi bölgede ne gibi bir sıcaklık farkı oluşturduğu, sızıntının nereye kadar devam ettiği gibi bilgileri duvarı henüz kırmamışken görebiliyorlar.

Soğuk Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Başakşehir bünyesinde vermiş olduğumuz hizmet sayesinde artık özellikle soğuk suyla ilgili olarak pek çok farklı işlemin gerçekleştirilmesi ve tespitin yapılabilmesi mümkün oluyor. Türkiye genelinde doğrudan firmamız tarafından verilen hizmetler aracılığıyla soğuk sularla ilgili problem yaşayan kişiler için tesisat yenileme yerine hasarı onatma çalışması gerçekleştirebiliyoruz.

Günümüzde her gün yüzlerce kişinin karşılaştığı bu tür problemler, artık soğuk suyun kaçağının tespitiyle ilgili işlemlerin daha net sonuçlar alabilecek şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Başakşehir su kaçağı hizmetimiz sayesinde özel olarak kaçağın durumu incelenir ve doğrudan soğuk suyun sızdırdığı duvar dinleme cihazıyla dinlendikten sonra kırılır ve hasarlı bölge yeni bir boruyla tekrar sağlan hale getirilir.

Pis Su Kaçağı Tespiti

Eğer kaçağın yaşandığı hat pis su tesisatı olarak tanımlanıyorsa, bu durumda tespit işlemi biraz daha zor olacaktır. Bu tarz kaçak durumları için İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmette özellikle termal kamera veya dinleme cihazları yerine, kameralı boru içi görüntüleme cihazlarını kullanıyoruz. Hangi noktada hasar bulunduğu ve çatlağın büyüklüğü, sızıntı durumu gibi pek çok farklı bilgiye ulaşılabiliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

başakşehir su kaçağıbaşakşehir su arızabaşakşehir su tesisatçısıistanbul başakşehir su kaçağıistanbul başakşehir su kaçağı onarmaistanbul başakşehir su kaçağı tamiriistanbul başakşehir su kaçağı tespitiistanbul başakşehir su tesisatçısıistanbul başakşehir profesyonel su tesisatçısıbaşakşehir su kaçağı tespitibaşakşehir su kaçağı arızasıbaşakşehir kaçak bulmabaşakşehir kaçak onarmabaşakşehir kaçak tespitibaşakşehir sıcak su kaçağıbaşakşehir soğuk su kaçağıbaşakşehir uygun fiyatlı su kaçağı tespiti