Zeytinburnu Tıkanıklık Açma

Banyolarımızın duş giderlerinin tıkanmasından, mutfak ya da banyo lavaboları ya da diğer alanlardaki tıkanmalar oldukça baş ağrıtıcı sonuçlar verebilmektedir. Özelikle klozetlerin taşması durumu meydana geldiğinde ortaya çıkan pis koku ve görüntüler, sağlımız adına zararlı olabilmektedir. Burada tıkanmalar meydana geldiğinde çözüm arayışları önemlidir. Genelde çözümler lavabo açıcılar ile sağlanmak istense de bu kimi zaman cildin yanmasına neden olabilen kazaları oluşturabilirken, kimi zaman borulara zarar verebilmektedir. Bu sebeple Zeytinburnu tıkanıklık açma hizmetlerimizi tam bir deneyim ve kalite ile sizler adına sağlıyoruz.

Tıkanıklıkta Kırma ve Dökme Olmadan Nedenini Anlama

Tesisat gözümüz ile görülemeyen bir alandadır ve ona mutlaka ulaşabilmemiz gerekir. Görerek müdahale yapmak, tıkanmanın giderilmesi açısından oldukça önemlidir. Sizler adına gelişmiş kamera tespit cihazlarımız ile İstanbul ilinde hizmet veriyoruz. Kameralar ile;

  • Tıkanıklığı barındıran borunun içerisine kameranın uç kısmını yerleştiriyoruz,
  • Kamerayı borunun içerisinde aşamalı olarak sürüklüyoruz,
  • sırada elemanız ekrana yansıyan görüntüleri inceleyerek, nerede sorun var bunları tespit ediyor,
  • Tıkanmaların boyutu, aşaması, derinliği ve nedenleri tespit edildikten sonra ise müdahale kısmına geçilmektedir,
  • Müdahale bittikten sonra yine genel bir kontrol yapılarak, borunun tamamen temiz olduğuna ve tıkanmalardan arındığında da emin oluyoruz.

Bu sayede Zeytinburnu tıkanıklık açma hizmetlerimizi, işin sonucu olacak şekilde ve bir daha tıkanmanın tekrarlanmaması adına pürüzsüz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Tıkanıkılığın Açılmasında Kullanılan Robot

Robot, çeşitli aparatlar takılabilen ve gider borusuna zarar vermeden, tıkanmaya neden olan cisimlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Zeytinburnu ilçesinde de verdiğimiz bu hizmet, kamera ile tespit edilen noktaların boru içerisinde temizlenmesi işlemini de kapsamaktadır.

Aparatlar: Tıkanmanın sert, yumuşak ya da genel haline göre robotun ucuna takılır. Doğrudan tıkanmanın ana alanına etki ederek sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Kalın Nesneleri Parçalama: Eğer kalınlaşan ve ciddi anlamda çözülmeyen bir tıkanma nedeni varsa, robotun uygun aparatı ile borulara zarar vermeden un ufak oluncaya kadar, sert madde ortadan kaldırılmaktadır.

Çeşitli Cisimler: Oyuncak, torba, diş macunu kağıdı ya da plastikler de tıkanmalara sebep olabilir. Bunları da kanalizasyona ittirme olarak değil, robotun tutma aparatı ile ekibimiz onu kendine çekerek tıkanmayı giderir.

Tüm bunlar Zeytinburnu tıkanıklık açma hizmetlerimizin bir parçası olarak sizlerin memnuiyeti adına sağlanmaktadır. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

zeytinburnu tıkanıklık açmazeytinburnu gider tıkanmasızeytinburnu gider temizlemeistanbul zeytinburnu tıkanıklık açmaistanbul zeytinburnu tıkanıklıkzeytinburnu kırmadan tıkanıklık açmazeytinburnu gider temizlemezeytinburnu profesyonel tıkanıklık açmazeytinburnu işyeri tıkanıklık açmazeytinburnu ev tıkanıklık açmazeytinburnu mutfak tıkanıklığızeytinburnu banyo tıkanıklığızeytinburnu lavabo tıkanıklığızeytinburnu uygun fiyatlı tıkanıklık açma