Ümraniye Tıkanıklık Açma

Lavabolar, klozetler, banyo giderleri ya da diğer su ile temasta bulunduğumuz bölgelerde çeşitli tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Tıkanmalara neden olan sebepler, yemek artıklarından, saçlar, kıllar, boya harçları ya da diğer çeşitli sebeplere bağlı olabilmektedir. Boruların içi doğrudan görülemediğinden zamanla tüm bu nesneler birikme yapar. Yapışır ya da kalın tortu haline gelerek, gitmesi gereken pis suyu engeller. Bu yüzden çeşitli taşma vakaları ya da tıkanmalar ile birlikte pis koku oluşumları meydana gelebilmektedir. Sizler adına İstanbul ilinde Ümraniye tıkanıklık açma hizmetlerini profesyonel olarak sağlıyoruz.

Kamera ile Tıkanan Borunun Keşfedilmesi

Doğru şekilde tesisat hizmeti verileceği zaman mutlaka kameranın kullanılması gerekiyor. Gözün görmediği bir yerlerde müdahale etmek üstün körü bir işlem olacaktır. Fakat bizim İstanbul içerisinde sağladığımız hizmet doğrudan sorunun kaynağını tespit etme odaklıdır. Bu yüzden;

  • Tıkanıklığın doğrudan nedenini bulmak,
  • Borunun hangi alanlarına yayıldığını keşfetmek,
  • Uyguladığımız müdahaleden sonra tıkanma belirtileri hala varmı kontrol etmek,
  • Tıkanma sorunu tekrar oluşur mu, doğru temizlendi mi bunları incelemek,
  • Ne tür cisimler ya da maddelerin buna sebebiyet vermiş olduğunu anlamak

Doğrudan kameralı tıkanıklık açma hizmetlerimiz arasında yer alır. Buradaki temel esas önce borunun tıkanma sebebini bulmak ve ondan sonra özel robot aracılığı ile tıkanıklığı ortadan kaldırmaktır. Bunu deneyimli ekiplerimiz ile Ümraniye tıkanıklık açma hizmeti olarak sizlere sağlıyoruz.

Tıkanmanın Keşfi Bitti! Şimdi Onu Giderme Zamanı

Kamera ile tespit işlemleri tamamlandıktan sonra Ümraniye ekiplerimiz bu sefer, sebep olan etkenleri ortadan kaldırmak için robot cihazlarımızı kullanır. Cihazın özelliği tıkanmaya neden olacak şeye göre aparat olanağının bulunmasıdır. Böylece boruya herhangi bir zarar vermeden ve kalıntı kalmadan doğru şekilde temizleme işlemleri gerçekleştirilir. Kamera ile tespit edilen noktalar temizlendikten sonra ise istenilen verim alınmış mı diye tekrar kontrol sağlarız.

Temelde lavabo açıcı kullanmak ya da çeşitli çubukları sokmak, gider borularınızın çatlamasına ya da delinmesine neden olabilir. Bu tür sorunlar su kaçaklarını meydana getirmektedir. Bu yüzden istediğiniz bir sonucu alabilmeyi istiyorsanız, Ümraniye tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

ümraniye tıkanıklık açmaümraniye gider tıkanmasıümraniye gider temizlemeistanbul ümraniye tıkanıklık açmaistanbul ümraniye tıkanıklıkümraniye kırmadan tıkanıklık açmaümraniye gider temizlemeümraniye profesyonel tıkanıklık açmaümraniye işyeri tıkanıklık açmaümraniye ev tıkanıklık açmaümraniye mutfak tıkanıklığıümraniye banyo tıkanıklığıümraniye lavabo tıkanıklığıümraniye uygun fiyatlı tıkanıklık açma