Tuzla Tıkanıklık Açma

Ev içerisinde yaşanan en büyük problemlerden biri de tıkanıklıklardır. Tıkanıklık sorununu çözmek için kullandığınız pompa yöntemi, sıcak su yöntemi ya da kimyasal gidericiler her zaman için işe yaramayabilir. Özellikle de sorun büyük olduğu zaman daha dikkatli davranmalı ve işi profesyonellere bırakmalısınız. Bunun için Tuzla bölgesinde bulacağınız uzman ekipler, tıkanıklığın giderilmesi için çeşitli cihazlarla gelecek ve sorunu kökten çözecektir.

Tıkanıklık Sorunu Neden Olur?

Tıkanıklığın asıl sorunu kullanım hatalarıdır. İstanbul bölgesinde yaşıyorsanız tıkanıklıkları gidermek için evinizde kullandığınız yöntemlerle bile aslında bilmeden lavabonuza ya da banyonuza zarar veriyor olabilirsiniz. Bu zararları önlemek için bilmediğiniz yabancı maddeleri atmamalı ya da bilmediğiniz kimyasalları tuvaletinizde ya da banyonuzda kullanmamalısınız.

Mutfak Lavaboları Neden Tıkanır?

Tuzla tıkanıklık açma ekiplerinin yaptığı incelemeler gösteriyor ki ev içerisinde en çok tıkanan mutfak lavaboları en çok kullanım hatalarından kaynaklanıyor. Genel olarak ise sebepler şöyle:

  • Mutfak lavabosu içerisine yağ birikintisi atılması ya da çay posası gibi taneli yiyeceklerin çöplerinin atılması
  • Lavabo içerisine mum ya da alçı gibi kurudukça sertleşen cisimlerin atılması
  • Mutfak lavabo giderinin eğiminin yanlış hesaplanmış olması
  • Diğer teknik problemlerden dolayı giderin tamamen kapanması

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Eğer mutfak lavabonuz tıkandıysa ve bunu evinizde kendi yöntemlerinizle denediğiniz halde açamıyorsanız Tuzla tıkanıklık açma uzmanları sayesinde kısa sürede sorunu çözebilirsiniz. Çünkü ekiplerin kullandığı kameralı görüntüleme cihazları boruda tıkanıklığın nerede olduğunu anında gösterecek ve tıkalı olan cismin açılmasını sağlayacaktır. Ayrıca mutfağınız dağılmadan ya da tıkanıklıktan meydana gelen kötü koku eve yayılmadan sorun çözülmüş olacaktır.

Banyo ve Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Tuzla tıkanıklık açma ekipleri yukarıda bahsettiğimiz gibi son teknoloji cihazlarla sorunun çözülmesini sağlayacaktır. Bunun için görüntüleme sistemi dışında kanal açma makinesi kullanarak sadece sorunun olduğu yere müdahale edilecek ve hiçbir kırma işlemi olmadan ve etraf dağılmadan tıkanıklık problemi de çözülmüş olacaktır. Ancak tıkanıklık çözüldükten sonra da dikkatli kullanmaya özen göstermeli ve tıkanıklığa sebep olan hareketleri yapmamalısınız. 

Yorumlar

avatar
Cevat Güler
1.09.2018 19:29:01

Lavabomuz tıkanmıştı ve buna paralel olarak koku da artmıştı. Sanırım bu kokunun olması birazda tıkanıklıkla ilgili.

avatar
Cevat Gündüz
23.08.2018 16:39:58

Birkaç olumlu müşteri yorumlarınızı okudum ve sizi tercih etmeye karar verdim. Sorulara cevap veremeyen para odaklı insanlarla çalışmaktansa sizlerle çalışmayı yeğlerim. Bayram sonrası dönüş yapacağım.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

tuzla tıkanıklık açmatuzla gider tıkanmasıtuzla gider temizlemeistanbul tuzla tıkanıklık açmaistanbul tuzla tıkanıklıktuzla kırmadan tıkanıklık açmatuzla gider temizlemetuzla profesyonel tıkanıklık açmatuzla işyeri tıkanıklık açmatuzla ev tıkanıklık açmatuzla mutfak tıkanıklığıtuzla banyo tıkanıklığıtuzla lavabo tıkanıklığıtuzla uygun fiyatlı tıkanıklık açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku