Ataşehir Su Kaçağı

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet sayesinde artık siz de rahatlıkla yeni tekniklerimiz sayesinde, su kaçağıyla ilgili sorunlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Türkiye’de yeni yeni kullanılmaya başlanan termal kamera, dinleme cihazı ve kameralı robotlar sayesinde artık özellikle sıcak su hatlarındaki çatlaklar için tamir imkanı tanınıyor. Firmamız da bu üç yöntem aracılığıyla, yaşanan tesisat sorunlarının ve su kaçağıyla ilgili problemlerin giderilebilmesini sağlıyor.

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve Ataşehir su kaçağı ile ilgili başvurunuzu yapabilirsiniz. Alacağınız randevuyla, uzman ekibimiz evinize veya ofisinize gelecek ve kaçağın oluşturduğu hasarın ortadan kaldırılabilmesini sağlayacaktır. Firmamızda tüm çalışanlarımızın her tekniği bilmesi ve tamiratla ilgili özel çalışmalar gerçekleştirmesi sayesinde binlerce kişiye hizmet verebiliyoruz.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Kurum olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda, özellikle tespitin başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için öncelikle suyun hangi hattan gittiğini analiz ediyoruz. Sıcak suyun bulunduğu hatta farklı, soğuk suyun gittiği hatta farklı uygulamalarla tespit yapılması mümkün oluyor. Eğer sıcak suyun bulunduğu bir hatta Ataşehir genelinde verdiğimiz hizmetten yararlanmak isterseniz de başvurunuzu telefon numaralarımızdan yapabilirsiniz.

Sıcak Su Kaçağı Tespiti

Eğer sıcak suyun bulunduğu hatta herhangi bir nedenden ötürü çatlak veya borularda yıpranma durumu söz konusuysa, yaşanan sızıntının anlaşılması için özel teknik kullanılması gerekiyor. Bu tekniğe göre direkt olarak termal kameralardan yardım alıyoruz ve hat hangi noktada sızıntı yapıyorsa fayans veya duvar fark etmeksizin inceleme gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise tam olarak kaçağın bulunduğu yeri açarak, borunun sorunlu kısmını kesiyor ve ek parça takarak normal bir şekilde hattan suyun gitmesini sağlıyoruz. Ataşehir su kaçağı çalışmalarımız için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Soğuk Su Kaçağı Tespiti

Firmamızdan yardım isteyen müşterilerimizin evlerine veya ofislerine gittiğimizde eğer hasarlı olan bölümün soğuk suyun geçtiği hat olduğunu görürsek, termal kamera kullanmıyoruz. Bunun yerine dinleme cihazlarından yardım alıyoruz. Günümüzde bu teknik sayesinde, suyun nerede sızıntı yaptığı ve sorunun tam olarak merkezini tespit etmemiz mümkün oluyor. Ataşehir su kaçağı faaliyetlerimiz haftanın her günü sürüyor ve bizimle iletişime geçerek sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

ataşehir su kaçağıataşehir tesisatçıistanbul ataşehir su kaçağıataşehir su kaçağı sorunuataşehir profesyonel tesisatçıataşehir su kağı tespitiataşehir su kaçağı bulma