Küçükçekmece Tıkanıklık Açma

Evinizde tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız ve bunu kendi yöntemlerinizle halledemediğiniz için sorunun büyük olduğunu düşünüyorsanız uzman ustalara başvurabilirsiniz. Çünkü profesyonel cihazlarla size yardım edecek olan Küçükçekmece tıkanıklık açma ekipleri sorunu kökten halledecektir. Tıkanıklıklar banyoda, mutfakta, balkonda, tuvalette ve kanalizasyonda olabilir. Hepsi için ayrı bir sebep tıkanıklığa neden olurken büyümeden bu sorunun engellenmesi gerekecektir.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri Nelerdir?

İstanbul içerisinde mutfak tıkanıklığa sebep olan başlıca etkenler şunlardır:

  • Yağlı yemek atıklarının lavaboya atılması
  • Çay posalarının lavabo içerisine atılması
  • Gider borusunun eğiminin yanlış hesaplanmış olması
  • Kıl ve benzeri atıkların birikmesi
  • Yanlış tesisat işlemlerinin yapılmış olması
  • Mum, kireç ve alçı gibi malzemelerin atılmış olması ve zamanla bu maddelerin gider içerisinde katılaşması

Mutfak Lavabosu Açmak İçin Ne Yapılır?

Küçükçekmece tıkanıklık açma işlemi için gelen ekipler genelde mutfak giderinin açılması için öncelikle tıkanıklığın nerede olduğunu bulmaya çalışırlar. Bunun için de görüntüleme sistemlerine sahip profesyonel kameralar kullanırlar. Bu kameralar sayesinde sorunun kaynağı noktasal olarak bulunur. Özellikle mutfak lavabo tıkanıklığı için bu yöntemin kullanılması etrafın batmaması ve mutfağın temiz kalması açısından son derece önemlidir.

Banyo  ve Tuvalet Tıkanıklığının Nedeni Nedir?

Küçükçekmece bölgesinde banyo tıkanıklığının nedenleri kullanım hatalarından kaynaklıdır. Özellikle banyoda saçlar gideri çok fazla tıkar. Tuvalete atılmış olan yabancı maddelerin de zaman içerisinde tuvalet tıkanıklığına neden olduğunu söyleyebiliriz. Tuvalet kağıdı ve benzeri maddeler birikme sonucu tüm giderleri kapatabilir.

Banyo ve Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Banyo ve tuvalet tıkanıklığınız kendi açamayacağınız büyüklükteyse ve sorunun kaynağını bulamıyorsanız  Küçükçekmece tıkanıklık açma ekibi ile anlaşarak sorunun profesyonel bir şekilde çözülmesini isteyebilirsiniz. Bunun için gelen ekipler kanal boru içi görüntüleme sistemlerini kullanacak ve sorunun anında giderilmesini sağlayacaktır. Tıkamaya neden olan nesne kameradan görüntülendiği için ana sebep doğrudan bulunmuş olacak. Üstelik bu kameralar hem alaturka hem de alafranga tuvaletlerde kullanılabilir. Kanal açma robotu kullanan uzmanlar sorunun kaynağına inerek kısa sürede problemi çözecek ve bunu etrafa zarar vermeden yapmış olacaktır.

Yorumlar

avatar
Ersin Soydan
26.09.2018 12:53:41

Bu tıkanıklık açıldıktan sonra dikkat etmemiz gereken bir şey var mı? Yani olayın tekrarlanmasından korkuyorum açıkçası

avatar
Cenk Ayata
11.09.2018 20:30:54

Küçükçekmece tıkanıklık açma dendiği zaman aklıma hep siz geliyorsunuz. Gördüğüm en iyi ustasınız emeğinize sağlık.

avatar
Can Güler
6.09.2018 20:40:25

Kanaryada yaşıyorum. Kendileriyle iletişim kurdum ve aynı gün gelip hallettiler. Bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim.

avatar
Mert Aksoy
3.09.2018 20:44:59

Çok övgü ve tavsiye ile karşılaştım. Mutfak lavabosu tıkanıyor arada sırada ve koku yapıyor. Bu iki sorunun çözümü için hafta içi size ulaşacağım.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
21.08.2018 16:19:26

Rica ederiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

avatar
Yusuf Aydın
21.08.2018 07:58:58

Sorunum çok kısa bir sürede çözülmüştür. Kendilerine ulaştım ve bölgelerinin dışında olmama rağmen gelip tıkanıklığı açtılar sağolsun.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

küçükçekmece tıkanıklık açmaküçükçekmece gider tıkanmasıküçükçekmece gider temizlemeistanbul küçükçekmece tıkanıklık açmaistanbul küçükçekmece tıkanıklıkküçükçekmece kırmadan tıkanıklık açmaküçükçekmece gider temizlemeküçükçekmece profesyonel tıkanıklık açmaküçükçekmece işyeri tıkanıklık açmaküçükçekmece ev tıkanıklık açmaküçükçekmece mutfak tıkanıklığıküçükçekmece banyo tıkanıklığıküçükçekmece lavabo tıkanıklığıküçükçekmece uygun fiyatlı tıkanıklık açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku