Küçükçekmece Tıkanıklık Açma

Evinizde tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız ve bunu kendi yöntemlerinizle halledemediğiniz için sorunun büyük olduğunu düşünüyorsanız uzman ustalara başvurabilirsiniz. Çünkü profesyonel cihazlarla size yardım edecek olan Küçükçekmece tıkanıklık açma ekipleri sorunu kökten halledecektir. Tıkanıklıklar banyoda, mutfakta, balkonda, tuvalette ve kanalizasyonda olabilir. Hepsi için ayrı bir sebep tıkanıklığa neden olurken büyümeden bu sorunun engellenmesi gerekecektir.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri Nelerdir?

İstanbul içerisinde mutfak tıkanıklığa sebep olan başlıca etkenler şunlardır:

  • Yağlı yemek atıklarının lavaboya atılması
  • Çay posalarının lavabo içerisine atılması
  • Gider borusunun eğiminin yanlış hesaplanmış olması
  • Kıl ve benzeri atıkların birikmesi
  • Yanlış tesisat işlemlerinin yapılmış olması
  • Mum, kireç ve alçı gibi malzemelerin atılmış olması ve zamanla bu maddelerin gider içerisinde katılaşması

Mutfak Lavabosu Açmak İçin Ne Yapılır?

Küçükçekmece tıkanıklık açma işlemi için gelen ekipler genelde mutfak giderinin açılması için öncelikle tıkanıklığın nerede olduğunu bulmaya çalışırlar. Bunun için de görüntüleme sistemlerine sahip profesyonel kameralar kullanırlar. Bu kameralar sayesinde sorunun kaynağı noktasal olarak bulunur. Özellikle mutfak lavabo tıkanıklığı için bu yöntemin kullanılması etrafın batmaması ve mutfağın temiz kalması açısından son derece önemlidir.

Banyo  ve Tuvalet Tıkanıklığının Nedeni Nedir?

Küçükçekmece bölgesinde banyo tıkanıklığının nedenleri kullanım hatalarından kaynaklıdır. Özellikle banyoda saçlar gideri çok fazla tıkar. Tuvalete atılmış olan yabancı maddelerin de zaman içerisinde tuvalet tıkanıklığına neden olduğunu söyleyebiliriz. Tuvalet kağıdı ve benzeri maddeler birikme sonucu tüm giderleri kapatabilir.

Banyo ve Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Banyo ve tuvalet tıkanıklığınız kendi açamayacağınız büyüklükteyse ve sorunun kaynağını bulamıyorsanız  Küçükçekmece tıkanıklık açma ekibi ile anlaşarak sorunun profesyonel bir şekilde çözülmesini isteyebilirsiniz. Bunun için gelen ekipler kanal boru içi görüntüleme sistemlerini kullanacak ve sorunun anında giderilmesini sağlayacaktır. Tıkamaya neden olan nesne kameradan görüntülendiği için ana sebep doğrudan bulunmuş olacak. Üstelik bu kameralar hem alaturka hem de alafranga tuvaletlerde kullanılabilir. Kanal açma robotu kullanan uzmanlar sorunun kaynağına inerek kısa sürede problemi çözecek ve bunu etrafa zarar vermeden yapmış olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

küçükçekmece tıkanıklık açmaküçükçekmece gider tıkanmasıküçükçekmece gider temizlemeistanbul küçükçekmece tıkanıklık açmaistanbul küçükçekmece tıkanıklıkküçükçekmece kırmadan tıkanıklık açmaküçükçekmece gider temizlemeküçükçekmece profesyonel tıkanıklık açmaküçükçekmece işyeri tıkanıklık açmaküçükçekmece ev tıkanıklık açmaküçükçekmece mutfak tıkanıklığıküçükçekmece banyo tıkanıklığıküçükçekmece lavabo tıkanıklığıküçükçekmece uygun fiyatlı tıkanıklık açma