noscript Kağıthane Tıkanıklık Açma | 0.530 415 27 40 | bitesisatci.com

Kağıthane Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık problemi herkesin evinde yaşadığı başlıca sorunlardan biri olduğundan dolayı bu problemle karşılaşmamak için alınması gereken önlemler vardır. Çoğunlukla kullanım hatasından kaynaklı olarak meydana gelen bu tıkanıklık problemi kimi zaman çok büyük sorunlara neden olduğunda profesyonel olarak yardım almak da gerekebilir. Kağıthane tıkanıklık açma sorunuyla ilgili bulacağınız profesyonel ekipler size konu hakkında yardımcı olacaktır.

Tıkanıklık Çeşitleri Olarak Neler Sayılabilir?

Sık sık karşılaştığımız tıkanıklık sorununu genel hatlarıyla ayırırsak şunlardan bahsedebiliriz:

  • Tuvalet tıkanıklığı
  • Banyo tıkanıklığı
  • Kanalizasyon tıkanıklığı
  • Mutfak tıkanıklığı
  • Balkon tıkanıklıkları

Kağıthane tıkanıklık açma sorunu alanında hizmet verenler tüm bu tıkanıklık problemlerini gidermek için profesyonel çözümler sunacak ve sorununuzu çözecektir.

Mutfak Tıkanıklığına Ne Neden Olur?

İstanbul içerisinde mutfak tıkanıklığına sebep olan en büyük sorun yemek atıklarının doğrudan lavaboya atılmasıdır. Bu problemler eski yeni farketmeksizin İstanbul içerisindeki her evde yaşanabilir. Çünkü ne kadar lüks bir mutfak lavabosu kullanılsa da büyük yemek atıkları, çay posası gibi çöpler lavabo borusunu tıkayacak ve bu da ileride daha büyük problemlerin yaşanmasına zemin hazırlayacaktır.

Banyo Tıkanıklığına Ne Neden Olur?

Banyo tıkanıklığı da tıpkı mutfak lavabosu tıkanıklığı gibi kullanım kaynaklı hatalardan meydana gelmektedir. Özellikle de banyo tıkanıklıklarında en çok karşılaşılan sorun saçların banyo içerisinde birikmesi problemidir.  Kağıthane tıkanıklık açma ekipleri içerisinde bu problem kısa sürede giderilse de böyle sorunlarla karşılaşmamak için banyodan sonra biriken saçların ızgara bölümünden temizlenmesi, gerekirse ızgaranın açılarak temizlenmesi gerekir.

Evde Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Evde tıkanıklık açma yöntemlerini kullanmanıza rağmen sorun devam ediyorsa Kağıthane bölgesi içerisinde yer alan ekiplere danışabilirsiniz. Ancak bu yöntemlerin neler olduğunu merak ediyorsanız:

  • Pompa kullanarak açma: En kolay ve en basit yöntemdir. Pompa en  çok mutfak lavabolarının açılması için kullanılır.
  • Kimyasal tıkanıklık açıcı kullanma: Kimyasal olduğu için kullanım kılavuzuna bağlı kalınarak kullanılması tavsiye edilir.
  • Gider borusunu hareketlendirmek: Gider borusunu hareketlendirmek için boruyu gevşetmeniz ve sonrasında da sıkmanız gerekir.

Yorumlar

avatar
Evrim Sönmez
24/09/2018 16:00:52

Bizimde banyodaki tıkanıklığı açtırmamız gerekiyor. Duş alırken çok ince su geliyor önceden böyle değildi. Heralde bir yerde tıkanıklık var

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 09:41:12

Yasin bey merhaba tüm işlemlerimizde firmamızın sözleşmesini sunmaktayız.Yapılan tüm onarımlarımız 1 yıl garantilidir.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 09:39:50

ümit bey merhaba su kaçaklarını 150 tl ye bulmaktayız.

avatar
Ümit Pak
21/08/2018 07:41:13

Merhaba usta. Bizim banyodaki küvet su sızdırıyor. Silikonları sağlam nereden su sızdırıyor bir türlü çözemedik. Ücret bilgisi alabilir miyim?

avatar
Yasin Akın
21/08/2018 01:15:06

İyi akşamlar. Yaptığınız işlerde garanti sunuyor musunuz? Sağlamcı bir yapıya sahibim ve kaliteli uzman kişilerle çalışmak isterim.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

kağıthane tıkanıklık açmakağıthane gider tıkanmasıkağıthane gider temizlemeistanbul kağıthane tıkanıklık açmaistanbul kağıthane tıkanıklıkkağıthane kırmadan tıkanıklık açmakağıthane gider temizlemekağıthane profesyonel tıkanıklık açmakağıthane işyeri tıkanıklık açmakağıthane ev tıkanıklık açmakağıthane mutfak tıkanıklığıkağıthane banyo tıkanıklığıkağıthane lavabo tıkanıklığıkağıthane uygun fiyatlı tıkanıklık açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku