Kadıköy Tıkanıklık Açma

Evde karşılaştığınız en büyük problemlerden biri olan tıkanıklıklar keyfinizi kaçırırken günlük ev işlerinize de taş koyacak ve sizi meşgul edecektir. Genelde kullanımdan kaynaklı olarak ortaya çıkan bu tıkanıklık problemi; evde halledebileceğimiz yöntemlerle açılmadığı için yetkili ekip çağırmayı gerektirebilir. Kadıköy tıkanıklık açma alanında size yardımcı olacak ekipler tıkanıklığınız hangi bölgedeyse açacak ve evinizin eski düzenini sağlayacaktır.

Tıkanıklık Çeşitleri Nelerdir?

Size büyük bir problem olan tıkanıklık çeşitleri için bir genelleme yaparsak bunlar:

  • Tuvalet tıkanıklıkları
  • Banyo tıkanıklıkları
  • Balkon tıkanıklıkları
  • Mutfak lavabosu tıkanıklıkları
  • Kanalizasyon tıkanıklıkları

Kadıköy tıkanıklık açma servisleri size tüm tıkanıklık çeşitleri için yardım edecek ve karşılaştığınız problemi anında çözecektir.

Mutfak Tıkanıklığının Sebebi Kullanımdan Kaynaklı mıdır?

İstanbul içerisinde yapılan araştırmalara bakıldığı zaman mutfak tıkanıklığının yüzde 90’lara varan sebebi kullanımdan kaynaklı hatalardır. Çünkü yemek sonrası büyük yemek artıklarının çöp yerine lavaboya atılması zaman içerisinde burada büyük birikmeler meydana getirmiştir. Mutfak lavabosu temizlenmez ve yemek artıkları, çay posası gibi atıklar atılmaya devam ederse daha büyük problemlere neden olabilir.

Banyo Tıkanıklığı İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kadıköy tıkanıklık açma servisinden yararlanmadan önce buna ihtiyaç duymamak için önlem almak istiyorsanız öncelikle banyo tıkanıklığının en büyük sebebinin saç birikimi olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle her banyo sonrasında gider ızgarasında biriken saçları temizlemeli ve daha büyük sorunları bu sayede önlemelisiniz. Saç ve kıl birikimleri zaman içerisinde gideri tıkadığı zaman bunu evde kendi yöntemlerinizle açamayabilirsiniz.

Evde Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Tıkanıklığın büyüklüğü kendi yöntemlerinizle açabileceğiniz gibiyse evde bunu yapabileceğiniz yöntemler vardır. Kadıköy içerisinde profesyonel yardım almadan evinizde tıkanıklığı açabileceğiniz en basit yöntem açıcı pompa kullanmaktır. Özellikle mutfak lavabolarında ve tuvalet tıkanıklıklarında çok işe yarar. Bunun haricinde tıkanıklığı gidermek için sıcak su dökmek de kullanılan yöntemlerden biridir. Bu ikisi dışında mutfak lavabosunu açmak için kullanabileceğiniz bir başka yöntem gider borusunu gevşetmek ve tekrar daraltmaktır. Böylece gider borusunu harekete geçirirsiniz. Ya da son olarak kimyasal lavabo açıcıları da kullanabilirsiniz.

Yorumlar

avatar
Adil Karaman
25.08.2018 20:01:58

Çok uzun zamandır bizimde lavabo tıkanıktı daha sonra whatsapp üzerinden iletişim kurdum burayla hızlı bir şekilde dönüş yapıp sorunumu çözdüler. Kesinlikle tavsiye ederim.

avatar
Fuat Güler
21.08.2018 01:11:54

Banyodaki lavabomuzda su gitmiyor. Nerede tıkandığını öğrenmek için fayansları kırıyor musunuz yoksa aletle mi tespit ediyorsunuz?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

kadıköy tıkanıklık açmakadıköy gider tıkanmasıkadıköy gider temizlemeistanbul kadıköy tıkanıklık açmaistanbul kadıköy tıkanıklıkkadıköy kırmadan tıkanıklık açmakadıköy gider temizlemekadıköy profesyonel tıkanıklık açmakadıköy işyeri tıkanıklık açmakadıköy ev tıkanıklık açmakadıköy mutfak tıkanıklığıkadıköy banyo tıkanıklığıkadıköy lavabo tıkanıklığıkadıköy uygun fiyatlı tıkanıklık açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku