Arnavutköy Su Kaçağı

Su kaçağının tespit edilebilmesi için uygulamaya devam ettiğimiz teknikler sayesinde artık özellikle yeni çalışmalarımız binlerce müşterimizi mutlu ediyor. Arnavutköy su kaçağı tespit ve onarımıyla ilgili olarak vermiş olduğumuz hizmet, Dünya genelinde kullanılan en iyi kalite hizmetlerden bir tanesidir. Tespitle ilgili olarak süreçte üç farklı tekniği kullanıyoruz ve bu sayede müşterilerimiz hiçbir şekilde mağdur olmaksızın, uygun fiyatlı bir şekilde su kaçağı tespitlerinden yararlanabiliyorlar.

İşinde Uzman Çalışma Arkadaşlarımız Bulunuyor

Tüm çalışanlarımızın büyük bir emek sarf ederek gerçekleştirdikleri işlemler sayesinde, sıcak veya soğuk su hattı fark etmeksizin herkesin istedikleri biçimde hizmet verebiliyoruz. Arnavutköy su kaçağı tespiti hizmetimiz sayesinde artık ofisinizde veya evinizde oluşan herhangi bir tesisat sorununda bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman firmamızın hizmetlerinden yararlanabilir, özellikle güncel uygulamalarımızla üç farkı yöntemden yararlanarak ekonomik bir şekilde tamirat yapılmasını sağlayabilirsiniz.

- Hangi Yöntemleri Kullanıyoruz?

  • • Kameralı robotla hasar tespiti
  • • Termal kameralı su kaçağı tespiti
  • • Dinleme cihazlı kaçak tespiti

Termal Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nedir?

Firmamızın kullandığı bu yöntem sayesinde direkt olarak su kaçağının sıcak suyun geçtiği hatta hangi sorunu oluşturduğunu anlamamızı sağlıyor. Kaçağın hangi noktada bulunduğu bilgisine ulaşılabilmesi için önceden pek çok firmamın, müşterilerinin dairelerinin duvarlarını ve fayanslarını kırdığı görülüyordu. Firmamızda herhangi bir şekilde kırma veya dökme problemi olmaksızın doğrudan Arnavutköy su kaçağı hizmetimizle hiçbir müşterimizin mağdur olmamasını sağlıyoruz.

Kameralı Robot İle Kaçak Tespiti

Özellikle sıcak ve soğuk suyun geçtiği hatlarda bazı aşırıya kaçan durumlarda basınçtan veya farklı bir nedenden ötürü borularda çatlama meydana gelebiliyor. Sonrasında ise suyun dışarıya aktığına ve direkt olarak hem binanın cephesine hem de alt katlara zarar verdiği görülüyor. Bundan dolayı artık küçük bir delik açılarak, kameralı robotumuzla hattın hangi noktasında hasar olduğunu anlamamız mümkün oluyor.

İstanbul genelinde firmamızın vermiş olduğu bu hizmet sayesinde artık ekstra olarak fayansla veya alçıyla ilgili masraflar yapılmasına gerek kalmıyor. İstanbul genelinde verdiğimiz hizmetten uygun fiyatla Arnavutköy mevkii için de bize ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

arnavutköy su kaçağıistanbul arnavutköy su kaçağıarnavutköy su tesisatıarnavutköy tesisatçı