Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Ev içinde karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri de tıkanıklık problemidir. Mutfakta, banyoda ve birçok başka yerde görebileceğimiz tıkanıklık problemlerinin çok büyük bir kısmı kullanış hatasından kaynaklı olarak gerçekleşmektedir. Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma sorunu için bulduğunuz yetkili servisler probleminizi en kısa sürede hallederek tıkanıklığı giderecektir.

Tıkanıklık Açma Yöntemleri Nelerdir?

İstanbul içerisinde tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız en basit yöntemlerle evinizde şu şekilde uygulamalar yapabilirsiniz:

  • Eğer mutfak lavabosu tıkandıysa lavabonun alt kısmındaki katlamalı açılır ve kapanır gider hortumunu her iki ucundan giderden ayırmadan seri bir şekilde uzatıp kısaltırsanız tıkanıklık giderilebilir.
  • Lavabo tıkanıklığı için lavabo pompası en olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biridir. Birçok tıkanıklık bu pompa sayesinde giderilebilir.
  • Hazır lavabo açıcılardan almak da lavabo tıkanıklıklarını giderebilir ancak kimyasal bir madde olduğu için nasıl kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açmanın Başka Yolu Var mıdır?

Yukarıda saydığımız yöntemler dışında lavabo tıkanıklığını sıcak su dökerek de açabilirsiniz. Suyun sıcaklık derecesi yüksek olduğu için dökerken çok dikkatli davranmanız gerekecektir. Sıçraması durumunda tehlikeli yanıklar oluşabilir. Ayrıca bu geçmişten beri kullanılan yöntem büyük sorunu olmayan tıkanıklıklarda işe yarayacaktır. Eğer sorunu çözemezseniz Gaziosmanpaşa içerisinde size yardımcı olacak teknik servisler bulabilir ve yardım alabilirsiniz.

Banyo Tıkanıklığı Neden Olur?

Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma hizmeti için profesyonel yardım almadan önce banyo tıkanıklığının neden olduğunu bilmek istiyorsanız genelde sorunların büyük bir kısmının banyoda biriken saçlar olduğunu söyleyebiliriz. Bunu önlemek için de gidere takılan saç birikintilerini düzenli olarak temizlemek gerekir. Eğer hala sorun devam ediyorsa yetkili birini çağırmadan ızgara sökülerek içeride biriken saçlar da temizlenebilir.

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır?

Mutfak lavaboları genelde yemek atıkları nedeniyle tıkanır. Kullanıcı kaynaklı problemler tıkanıklıkların baş sebebidir. Çay posaları ve yemek atıkları zamanla gideri kapar ve mutfak lavabosu birikir. Kendi yöntemlerinizle açamıyorsanız bunun için Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma hizmeti için yetkili birini çağırabilirsiniz. Çağırmadan önce pompa yöntemini, sıcak su yöntemini ya da lavabo açıcı kimyasal yöntemleri de deneyebilirsiniz. Sorun çözümsüz kalıyorsa teknik servis sorunu halledecektir. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

gaziosmanpaşa tıkanıklık açmagaziosmanpaşa gider tıkanmasıgaziosmanpaşa gider temizlemeistanbul gaziosmanpaşa tıkanıklık açmaistanbul gaziosmanpaşa tıkanıklıkgaziosmanpaşa kırmadan tıkanıklık açmagaziosmanpaşa gider temizlemegaziosmanpaşa profesyonel tıkanıklık açmagaziosmanpaşa işyeri tıkanıklık açmagaziosmanpaşa ev tıkanıklık açmagaziosmanpaşa mutfak tıkanıklığıgaziosmanpaşa banyo tıkanıklığıgaziosmanpaşa lavabo tıkanıklığıgaziosmanpaşa uygun fiyatlı tıkanıklık açma