Fatih Tıkanıklık Açma

Lavabolarda ve giderlerde meydana gelen tıkanıklıklar evde çok kötü ve sası bir kokunun meydana gelmesine sebep olabilir. Hatta evinizin dış yüzeyini ne kadar derinlemesine temizlerseniz temizleyin giderlerden gelen koku sebebi ile evinize gelen kişiler sanki bu mekanın hiçbir şekilde temizleme işlemine tabi tutulmadığını düşünebilir. İstanbul gibi kalabalık olan şehirlerde alt yapı problemlerine çok daha sık bir şekilde rastlanmaktadır.

Fatih tıkanıklık açma konusunda uygulamaya koyulacak bireysel birçok farklı yöntem olsa da firmamız ile iletişime geçerseniz bu sürecin çok daha profesyonel bir bakış açısı ile atlatılmasını sağlayabilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemleri konunun uzmanları tarafından ortaya koyulduğu zaman çok daha uzun süreler boyunca aynı şikayetin yeniden ortaya çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Fatih semti kapsamında bulunan firmalara göz atıldığı zaman ekibimiz hem verdiği hizmetin kalitesi ile hem de uygun fiyatları ile kendisi bir adım daha ön plana çıkarmaktadır.

Tıkanıklık Açma Konusunda Bireysel Olarak Uygulayabileceğiniz Yöntemler Nelerdir?

Fatih tıkanıklık açma konusunda firmamızın hizmet alanında olan semtlerden bir tanesidir. Lavabonuzda bir sıkıntı meydana geldiğini düşünüyorsanız direkt olarak telefon ile firmamıza erişim sağlayabilirsiniz. Fakat bu noktada güvenilir bir firma olarak size verebileceğimiz bazı tavsiyeler de bulunmaktadır;

  • Tıkanıklık konusunda eğer çok büyük bir sorun yoksa öncelikle lavabo aç olarak nitelendirilen kir sökücüler kullanılabilir.
  • Eski bir binada oturuyorsanız bu kuvvetli kir sökücüleri ve lavabo açıcıları kendi kendinize kullandığınız zaman sıkıntılı sonuçlar ortaya çıkabilir ve hatta su kaçaklarına bile sebep olabilirsiniz.
  • Tıkanıklığın meydana geldiği gideri belirli bir süre kullanıma kapatmalısınız. Bu tıkanıklık giderilene kadar giderin açık ucuna bir bez kapatarak kötü koku gelişini de engelleyebilirsiniz.

Tıkanıklıkların Sebepleri Nelerdir?

Fatih tıkanıklık açma işlemleri kadar bu tıkanıklıkların neden meydana geldiği ile alakalı da bir fikir sahibi olmanız gerekmektedir. Tıkanıklıkların başlıca sebebi yanlış kullanımdır. Yanlış kullanılan lavabolarda gıdalar ve hatta tüyler bile birikerek tıkanıklıklara sebep olabilmektedir. Özellikle eski tip boruların iç kısmı yeterince kaygan olmadığı için tıkanmalar çok daha kolay bir şekilde meydana gelmektedir. 

Yorumlar

avatar
Şener Temuçin
11.09.2018 01:07:41

Dürüst çalışkan ve hesaplı tesisatçı arıyorsanız bitesisatçıyı şiddetle tavsiye ederim. İlk defa internetten usta çağırdım ve iyiki çağırmışım.

avatar
Mehmet Saydan
25.08.2018 00:17:26

Bende bu düzensizlik ve saç olduktan sonra bu banyo yine tıkanır. Çok fazla saçım dökülüyor ve giderden her seferinde bir tutam saç topluyorum. Kimbilir bir o kadarda içine girmiştir.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

fatih tıkanıklık açmafatih gider tıkanmasıfatih gider temizlemeistanbul fatih tıkanıklık açmaistanbul fatih tıkanıklıkfatih kırmadan tıkanıklık açmafatih gider temizlemefatih profesyonel tıkanıklık açmafatih işyeri tıkanıklık açmafatih ev tıkanıklık açmafatih mutfak tıkanıklığıfatih banyo tıkanıklığıfatih lavabo tıkanıklığıfatih uygun fiyatlı tıkanıklık açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku