Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Daha öncesinde tesisat ve gider boruları hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler, tıkanıklık ya da su sızıntıları gibi problemler söz konusu olduğunda müdahale etmekte zorlanabilirler. Bu gibi durumlarda ise kalıcı ve profesyonel hizmetler sağlayan firmamız, Beylikdüzü bölgesinde yaşayan bireylerin giderlerinin temizlenmesine zemin hazırlar. Lavabo, banyo, mutfak, tuvalet gibi alanlarındaki boruları sürekli tıkanan ve bu nedenle aynı zamanda kötü koku problemi çeken vatandaşlar, şirketimizin profesyonel çalışanlarından destek alabilirler. Beylikdüzü tıkanıklık açma işlemlerinde pratik davranan şirketimiz, tüm tesisat problemlerine etkili çözümler oluşturur.

Su Sızıntıları Adına Gider Temizliği Önemli

Giderlerin düzenli olarak temizlenmesi, su sızıntılarının ya da kaçaklarının yaşanmaması açısından son derece önemlidir. Borularda biriken pislikler, bir süre sonrasında giderin çatlamasına ve belirli noktalardan sızıntı yaşanmasına neden olabilir.

  • Bu gibi durumlar daha büyük tesisat problemleri doğuracağından Beylikdüzü tıkanıklık açma işlemlerinin her yıl düzenli olarak yapılması önemlidir.
  • İlk kez gider borularını temizletecek olan vatandaşlar, borularıma bir zarar geli mi korkusu yaşamadan kolaylıkla firmamız ile çalışabilirler.
  • İstanbul içerisinde hizmet veren diğer tesisat firmaları düşünüldüğünde şirketimiz, her zaman kullanıcı memnuniyetini düşünür ve kaliteli çalışmalar oluşturmaya özen gösterir.
  • Gider temizleme işlemleri en fazla 2 gün sürdüğü için bireyler, kısa zamanda giderlerini rahat bir şekilde kullanma fırsatı elde ederler.

Boruların Tıkanma Sebepleri

Gider boruları, uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı ürünler olarak bilinse de dikkatli bir şekilde kullanılmaması, bir süre sonrasında yıpranmasına ve çatlakların meydana gelmesine neden olabilir. Tesisat borularının deforme olma sebepleri arasında;

  • Çok fazla saç kılına maruz kalması
  • Tuvalet kağıdı ve benzer ürünlerin atılması
  • Kozmetik ürünler
  • Küçük parçalar ya da düğme

Gibi ürünler gösterilebilir. Lavabo, mutfak ya da tuvalet giderine yukarıda belirtilen parçaların kaçması bir süre sonrasında giderin kullanamaz hale gelmesine yardımcı olur.

Kameralı robot cihazlar: Açıklanan ürünler doğrultusunda, giderlerin en iyi şekilde temizlenmesine yardımcı olan parçalar yüksek basınca sahip kameralı cihazlar olarak gösterilebilir. Beylikdüzü tıkanıklık açma işlemlerinden yararlanacak olan bireyler, bu tür profesyonel cihazlar sayesinde giderlerini uzun süre kalıcı olarak temizletebilirler. 

Yorumlar

avatar
Evren Soylu
14.09.2018 15:04:46

Ömrüm boyunca ilk defa bu kadar tıkanık lavabo gördüm. Bir şeyde yapmadık halbuki nasıl böyle tıkandı anlam veremedik. Demek belirli periyotlarda temizletmek gerek.

avatar
Umut Aydoğdu
1.09.2018 11:52:09

Tıkanıklık giderildikten sonra gürül gürül suların gittiğini duyabiliyorsunuz. Bu kadar teferruatlı çalışaacağınızı düşünmemiştim teşekkürler.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 11:39:45

Evet Çetin Bey Beykente servisimiz mevcuttur. İstanbulun tüm ilçelerine gelmekteyiz. Bayramda çalışıyoruz.

avatar
Çetin Aksoy
22.08.2018 12:46:50

Beykentte oturuyoruz buraya servisiniz var mı? Terasımızdaki giderden su bir türlü gitmiyor. Bayramda açık mısınız?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

beylikdüzü tıkanıklık açmabeylikdüzü gider tıkanmasıbeylikdüzü gider temizlemeistanbul beylikdüzü tıkanıklık açmaistanbul beylikdüzü tıkanıklıkbeylikdüzü kırmadan tıkanıklık açmabeylikdüzü gider temizlemebeylikdüzü profesyonel tıkanıklık açmabeylikdüzü işyeri tıkanıklık açmabeylikdüzü ev tıkanıklık açmabeylikdüzü mutfak tıkanıklığıbeylikdüzü banyo tıkanıklığıbeylikdüzü lavabo tıkanıklığıbeylikdüzü uygun fiyatlı tıkanıklık açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku