Adalar Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları; konutunuzu ve konutunuzun bulunduğu apartmanı zor durumda bırakabilecek olan sorunlardan bir tanesidir. Özellikle su kaçağı atık su borusunda meydana geldiyse hijyen alanında da çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Adalar semtinde yer alan bir konutunuz varsa ve bir su kaçağının varlığından şüphe ediyorsanız direkt olarak firmamız ile iletişim kurmalısınız.

İletişim kurduğunuz andan itibaren direkt olarak ekibimiz yola çıkacak ve sizin için gerekli müdahalelerde en hızlı şekilde bulunacaklardır. Adalar su kaçağı konusunda ulaşım bakımından biraz şanssız olsa da firmamızın bu bölgeye de hizmet verdiğinden haberdar olmalısınız. İstanbul kapsamında nasıl yüksek bir kademede ve kalitede hizmet veriliyorsa aynı şekilde Adalar bölgesinde de aynı hizmetten yararlanabilirsiniz.

Adalar Su Kaçağı Bulma

Adalar su kaçağı tespiti konusunda firmamız dönemin en teknolojik aletlerini kullanan ekiplerinden bir tanesidir. Geçmiş senelerde en sık şekilde kullanılan yöntem olan kırarak su kaçağı tespit etme işlemi yapılırken kişilerin evi oldukça büyük bir kir ile karşı karşıya kalmaktaydı. Ekibimiz en teknolojik yöntemleri kullanarak en kısa sürede ve en temiz yöntemler ile su kaçağı sorununun giderilmesi için gerekli olan adımları atmaktadır. Adalar bölgesinde firmamızın hizmet verebildiği adalar;

  • Büyükada
  • Burgaz ada
  • Heybeli ada
  • Kınalı ada

Su Kaçağına Nasıl Müdahale Edilir?

Adalar su kaçağı bulma aşamasından sonra bu kaçağın tamir edilmesi de çok büyük bir özen istemektedir. Özel solüsyonlar ile ilgili alanların tıkanması ve borunun eski haline dönmesi sağlanabilmektedir. Su kaçağına müdahale ederken özellikle şu noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir;

  • Su kaçağı fark edildiği zaman ana vana kapatılmalıdır.
  • Özellikle su kaçağı olan alanda herhangi bir elektrik temasının da olmadığından emin olmalısınız. Bu nedenle mümkünse elektriği de şartellerden kapatmalısınız.
  • Su kaçağı bulun alan ya kırılarak boru değiştirilmeli ya da son dönemlerde kullanılan onarıcı solüsyonlar ile tıkanmalıdır.

Bu aşamaların her biri sadece profesyonel olan kişiler tarafından atılması gereken adımlardır. Kendi kendinize işlem gerçekleştirmeye çalıştığınız zaman oldukça başarısız bir sonuç ile karşı karşıya kalacağınızı ve binanızı da tehlikeye atabileceğinizi bilmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

adalar su kaçağısu kaçağı adalaristanbul adalar su kaçağıadalar su kaçağı tespitiadalar su kaçağı bulmaadalar su kaçağı servisi