Beykoz Tıkanıklık Açma

Giderler düzenli aralıklar ile temizlenmesi gereken sistemler olduğu için bakımlarına dikkat edilmesi gerekir. Ancak eski binalarda oturan ya da gider temizliği konusunda acemi olan bireyler, bir süre sonra tıkanma problemi ile karşı karşıya kalabilirler. Bu gibi durumlarda en kalıcı çözümleri oluşturan firmamız, Beykoz ve çevresinde profesyonel tesisat hizmeti verilmesi adına çalışır. İş yerlerinde, evlerinde ya da dükkanlarında gider tıkanıklığı sorunu yaşayan kişiler, firmamız çalışanlarından yardım alabilirler. Beykoz tıkanıklık açma hizmetleri denildiğinde uygun fiyatlar ile yardımcı olan kuruluşumuz müşterilerinin ekonomilerine de katkı sağlamaya çalışır.

Tuvaletlerin Tıkanma Nedenleri

En çok tıkanan giderlerden bir tanesi tuvaletler olarak bilinir. Gün içerisinde çok kez kullanılan, özellikle kafelerde sıklıkla tercih edilen tuvaletler, kontrol altında tutulmadığında tıkanma sorunları ortaya çıkabilir. Bu gibi problemler kalıcı hale geldiğinde gider sızıntı yapabilir ya da kirli su kaçağı oluşabilir. Beykoz tıkanıklık açma konusunda yardım isteyen vatandaşlar, şirketimiz ile görüşerek daha büyük tesisat sorunlarının oluşmasını engelleyebilirler. Tuvaletlerin tıkanma sebepleri arasında;

  • Fazla tuvalet kağıdı atılması
  • Çocuk oyunlarının düşürülmesi
  • Temizlik malzemelerin gidere kaçma durumu
  • Deterjan ve diğer ürünlerin kalıntıları

Gösterilebilir. İstanbul ve pek çok ilçesinde yukarıdaki sebeplere bağlı olarak tuvalet tıkanma sorunu yaşayan kişiler profesyonel çalışanlarımız ile kaliteli bir hizmet alabilirler.

Gider Temizletici Özel Robotlar

Gider temizleme işlemlerinde eski usül yöntemler arasında, pompa kullanımı, sıcak su, kireç çözücü ve sirke gösterilebilir. Ancak günümüzde belirtilen yöntemler geçerliliğini yitirmiştir. Daha kalıcı çözümler oluşturabilmek adına şirketimiz, gider temizleyici özel vakumlara sahip cihazlardan yardım alır.

  • Vakumlu ve yüksek basınçlı ürünler sayesinde borular daha detaylı bir şekilde temizlenebilir.
  • Beykoz tıkanıklık açma işlemleri sırasında bu tür cihazlar kullanmamız giderlerin uzun süre temizliğini koruması açısından faydalıdır.
  • Özel robotlar içerisinde bulunan kameralar sayesinde, mutfak ve banyo giderlerinde biriken pisliklerin kalıcı olarak yok edilmesine yardımcı olunabilir.
  • Genel olarak gider temizleme işlemleri en fazla 24 saat içerisinde tamamlanır. Bu süreç boruların tıkanıklık durumuna göre değişiklik gösterebilir. Maksimum 3 gün içerisinde tüm gider boruları detaylı bir şekilde temizlenir. 

Yorumlar

avatar
Hilmi Demir
18.09.2018 17:04:02

Beykozda tıkanıklı açan tesisatçılar içinde Bitesisatçı ile çalışma fırsatımız oldu. İşlerini gayet ciddi ve güzel yapan insanlar biz son derece memnun kaldık.

avatar
Bora Gürel
17.09.2018 14:26:58

Banyodaki lavabomuzda tıkanıklık var bizimde. Su giderken bazen lok lok ses çıkarıyor ve çok yavaş gidiyor. Ne yapmak gerekir?

avatar
Irmak Doğan
17.09.2018 01:07:43

Tıkanmış lavabo açma işinde kendileri 1 numara. Bayram günü gelip işimi halledip mağdur etmediler beni sağolsun.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

beykoz tıkanıklık açmabeykoz gider tıkanmasıbeykoz gider temizlemeistanbul beykoz tıkanıklık açmaistanbul beykoz tıkanıklıkbeykoz kırmadan tıkanıklık açmabeykoz gider temizlemebeykoz profesyonel tıkanıklık açmabeykoz işyeri tıkanıklık açmabeykoz ev tıkanıklık açmabeykoz mutfak tıkanıklığıbeykoz banyo tıkanıklığıbeykoz lavabo tıkanıklığıbeykoz uygun fiyatlı tıkanıklık açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku