Başakşehir Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıkları, gider problemi çeken vatandaşların en çok zorluk çektikleri sorunlar arasında yer alır. Her ne kadar pompa ya da kireç çözücü gibi ürünler kullanılsa bile lavaboların tıkanıklığını açmak adına kalıcı yöntemlerden yararlanmak gerekir. Bu noktada İstanbul ve çevresinde hizmet veren şirketimiz, her zaman müşterilerinin memnun olması adına profesyonel cihazlar kullanır. Başakşehir tıkanıklık açma hizmeti almak isteyen kişiler, internet sitemizde bulunan iletişim numaralarımız sayesinde borularını temizletebilirler.

Gider Problemlerine Kalıcı Çözüm

Yalnızca lavaboları değil aynı zamanda tuvalet, banyo gibi borularıda tıkanan kişiler, daha sonrasında büyük problemler ile uğraşmamak adına giderlerini temizletmek zorundadırlar. Bu noktada şirketimiz, Başakşehir ve çevresinde değil İstanbul’un pek çok noktasında vatandaşlara yardımcı olur.

  • Gider tıkanma problemi yaşamamak için, evlerin içerisinde bulunan tesisat borularının temizliğine dikkat etmek, saç kılı, deterjan ya da benzer ürünler kaçırmamak gerekir.
  • Uzun süre tıkalı kalan borular, bir süre sonrasında genel tesisatın bozulmasına neden olacağı için bir an önce müdahale edilmelidir.
  • Başakşehir tıkanıklık açma işlemlerinde her zaman garanti ürünler kullanan kuruluşumuz, hem fayansların hem de gider borularının yıpranmadan temizlenmesine özen gösterir.
  • Şirketimiz bünyesinde gider temizleme işlemleri en fazla 1-2 gün içerisinde tamamlanmakta olup, hızlı ve kalıcı çözümler oluşturulması için çalışılır.

Sızıntılarda Ve Kötü Kokulardan Korunmak İçin Önemli

Evlerde ya da özellikle büyük iş yerlerinde gidere kaçan atıklara dikkat etmemek, bir süre sonrasında yalnızca tıkanmasına neden olmaz, aynı zamanda kötü kokuların oluşmasına da zemin hazırlar. Tuvalet ve lavabodan gelen kötü kokuları sevmeyen bireyler, kaliteli tesisatçılardan yardım alarak giderlerini detaylı bir şekilde temizletebilirler. Başakşehir tıkanıklık açma işlemlerinde deneyimli bireyler ile çalışan şirketimiz, gerekli görülen noktalarda gider borularının tamamen değiştirir. Bu sayede boruları yenilenen bireyler, tıkanma ya da koku sorunu olmadan lavabo ya da tuvaletlerini kullanabilirler.

Yüksek basınca sahip robot cihazlar: Firmamız genel olarak tıkanıklık giderme işlemlerinde, basıncı yüksek kaliteli ve profesyonel robot cihazlardan yardım alır. Kameralı olan belirtilen cihazlar, gider borularında oluşan tüm atıkların daha iyi görülmesine ve bu sayede detaylı bir şekilde temizlenmesine destek verir. 

Yorumlar

avatar
Tülin Aksan
25.09.2018 17:30:33

Tıkanıklığı tespit etme ve onarma bakımından arkadaşları tek geçerim. Aynı gün aradığımda gelip problemi çözmüşlerdi

avatar
Murat Duman
21.09.2018 18:30:20

Şu lavabolar tam olarak neden tıkanır anlam veremiyorum. Elimizi yüzümüzü yıkadığımız lavabo tıkanma belirtileri gösteriyor.

avatar
Caner Tan
15.09.2018 01:52:29

Esenkentte tıkanıklık açan birilerine hiç rastlamadım açıkçası. Siz tıkanıklığı ne kadara açıyorsunuz ona göre bilgimiz olsun.

avatar
Rami Kemal
13.09.2018 15:02:15

Başakşehir Bahçeşehirde ikamet ediyorum. Arkadaşlarla iletişime geçtim aynı gün gelip problemi çözdüler. Teşekkürler.

avatar
Nami Öğün
31.08.2018 12:00:25

Bahçeşehir Ispartakulede oturuyoruz ve burada tesisatçı yok doğru düzgün. Bahçeşehirdekiler ise çok pahalı. Bu hafta sizinle iletişime geçeceğim mutlaka

avatar
Ali Kara
21.08.2018 00:47:46

En çok çektiğim konulardan biri de bu tıkanıklık. Geçtiğimiz ay tıkanmıştı açtırdım ve şu an yine tıkandı. Niye böyle oldu anlamadım.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

başakşehir tıkanıklık açmabaşakşehir gider tıkanmasıbaşakşehir gider temizlemeistanbul başakşehir tıkanıklık açmaistanbul başakşehir tıkanıklıkbaşakşehir kırmadan tıkanıklık açmabaşakşehir gider temizlemebaşakşehir profesyonel tıkanıklık açmabaşakşehir işyeri tıkanıklık açmabaşakşehir ev tıkanıklık açmabaşakşehir mutfak tıkanıklığıbaşakşehir banyo tıkanıklığıbaşakşehir lavabo tıkanıklığıbaşakşehir uygun fiyatlı tıkanıklık açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku