Zeytinburnu Su Kaçağı

Su borularının uzun süre kullanılmasından kaynaklı deforme olması nedeniyle ortaya çıkan su kaçağı problemleri, pek çok kişinin maddi açıdan yıpranmasına neden olabilir. Su kaçağını tespit ederken, banyo, mutfak ya da tuvalet gibi mekanlarda bulunan tüm fayansların kırılması daha sonrasında tadilat işleminin uzun sürmesine zemin hazırlar. Böyle bir sürece maruz kalmak istemeyen bireyler ise su kaçağı arızalarını tamir ettirmeyi bir süre erteleyebilirler. Zeytinburnu su kaçağı sorunu ile uğraşan kişiler, konu ile ilgili profesyonel olarak hizmet veren şirketimiz ile görüşerek en kısa süre içerisinde tadilat işlemlerini tamamlayabilirler.

Su Kaçağında Erken Tespit Önemli

Mekanlarda oluşan su kaçağının erken bir şekilde fark edilmesi ve hızlı bir şekilde onarılması son derece önemlidir. Su sızıntısını gören ancak uzun bir süre tamir ettirmeyen vatandaşların tesisatlarında daha önemli problemler meydana gelebilir. En büyük şehirlerden bir tanesi olan İstanbul içerisinde benzer su kaçağı arızası ile uğraşan bireyler adına firmamız, kesintisiz ve hızlı hizmet sağlar. Kullanıcılar, su kaçağı oluşması durumunda internet sayfamızda bulunan iletişim numaralarından yardım alabilirler.

Akustik dinleme hizmeti: Su kaçağının tespit edilmesi işlemleri sırasında, genellikle akustik dinleme cihazlarından yardım alınır. Zeytinburnu su kaçağı arızası ile ilgilenen vatandaşlar, akustik dinleme sistemleri sayesinde mekanlarının hangi noktasında sızıntı olduğunu kolay bir şekilde fark edebilirler.

Kullanılan Cihazlar Ve Onarım İşlemleri

Şirketimiz her zaman müşteri memnuniyetine önem verdiği için su kaçağı tespit aşamalarında da teknolojik ve gelişmiş cihazlardan yardım alır. Bu noktada su kaçağı arızalarında kullanılan sistemler;

  • Termal kamera
  • Kameralı robot cihazı
  • Nem ölçme aleti

Olarak gösterilebilir. Yukarıda belirtilen cihazlar sayesinde kırma ve dökme problemi yaşamadan kolay bir şekilde oluşan arızalar giderilebilir. Zeytinburnu ilçesinde değil İstanbul’un diğer ilçelerinde de çalışmalarını sürdüren şirketimiz, daha fazla müşteriye ulaşarak profesyonelliğini arttırmaya çalışır.

Su kaçağı onarım süreci: Arıza bölgesi tespit edildikten sonra küçük bir kanal açılarak boru tamir edilmekte ya da yerine yeni boru yerleştirilmektedir. Zeytiburnu su kaçağı hizmeti alan bireyler bu sayede en fazla 7 gün içerisinde onarılmış tesisatlarından yararlanmaya devam edebilirler. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

zeytinburnu su kaçağızeytinburnu su arızazeytinburnu su tesisatçısıistanbul zeytinburnu su kaçağıistanbul zeytinburnu su kaçağı onarmaistanbul zeytinburnu su kaçağı tamiriistanbul zeytinburnu su kaçağı tespitiistanbul zeytinburnu su tesisatçısıistanbul zeytinburnu profesyonel su tesisatçısızeytinburnu su kaçağı tespitizeytinburnu su kaçağı arızasızeytinburnu kaçak bulmazeytinburnu kaçak onarmazeytinburnu kaçak tespitizeytinburnu sıcak su kaçağızeytinburnu soğuk su kaçağızeytinburnu uygun fiyatlı su kaçağı tespiti