Üsküdar Su Kaçağı

Su borularının eskimesi ya da düzenli aralıklar ile temizlenmemesi nedeniyle, bazı durumlarda su kaçağı problemleri meydana gelebilmektedir. Evlerin, iş yerlerinin ya da büyük binaların zarar görmesine, tesisat sisteminin bozulmasına neden olan su kaçağını başlarda tespit etmek ve kısa süre içerisinde onarmak son derece önemlidir. Bu tür konularda kesintisiz olarak hizmet veren firmamız, şuan için İstanbul lokasyonunda çalışmaktadır. Tüm ilçelere ve mahallere su kaçağı konusunda yardım ulaştıran şirketimiz, uygun fiyatlar ile çalışmalarını sürdürür. Üsküdar su kaçağı sorunu yaşayan vatandaşlar, iletişim numaralarımız sayesinde arızalarını giderme fırsatı elde ederler.

Su Kaçağı Oluşma Sebepleri

Mekanlarda su kaçağının oluşmasının bakımsızlık, kalitesiz ürün kullanımı ve tıkanma gibi birbirinden farklı sebepleri vardır. Genel olarak uzun süredir bakımı yapılmayan tesisat borularında bu gibi problemler meydana gelebilir.

  • Su borularında sızıntı oluşmaması için düzenli aralıklar ile temizletilmelidir.
  • Özellikle banyo, tuvalet ve mutfaklarda bulunan borular, en fazla 10 yılda bir değiştirilmeli ve kaliteli ürünler kullanılmalıdır.
  • Su kaçağı oluşmaması için yıllık nem ölçüm cihazlarından yardım alınması ve tüm mekanların kontrol edilmesi son derece önemlidir.
  • Üsküdar su kaçağı sorunu yaşayan bireyler, yukarıda belirtilen konulara dikkat ettiklerinde tesisat sistemlerini daha bakımlı bir şekilde kullanabilirler.
  • Su kaçağı özellikle atık su borularında tespit edildiğinde ise özel cihazlardan yardım alınmalı ve pis suyun mekanı kirletmesinin önüne geçilmelidir.

Kaçak Tespiti Ve Onarım Aşamaları

Bir mekanda su kaçağının tespit edilmesi adına, akustik dinleme cihazından da yardım alınabilir. Ortamda bulunan su akışını tespit eden, borularda tıkanıklığın oluşup oluşmadığını kontrol eden akustik ses dinleme cihazı sayesinde hangi bölgede arıza olduğu hızlı bir şekilde saptanmaktadır. Üsküdar su kaçağı arızası yaşayan vatandaşlar, sorunun ne olduğunu tam olarak yetkili görevlilerimize aktardıklarında daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilirler.

Termal kamera avantajları: Bu tür su kaçağı durumlarında termal kameralar son derece kullanışlıdır. Sıcak su borularına termal kameraların gönderilmesi, bölgesel olarak kaçağın kolay bir şekilde tespit edilmesine yardımcı olur. Üsküdar ve çevresinde yaşayan bireyler, uygun fiyatlara firmamızdan belirtilen tüm hizmetler konusunda destek alabilirler. 

Yorumlar

avatar
Çağrı Atılgan
20.09.2018 00:35:31

Hizmetlerinize ve müşteri deneyimlerinize bakıyorumda gerçekten takdir ediyorum. Ay başında petek bakımı yaptıracaktım bende

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 11:38:08

Görkem Bey Merhaba kaçak tespiti sırasında 1 yada 2 fayansda nokta atışı yaparak su kaçağını bulmaktayız. Kırılan fayans ücreti verilmemektedir. Bu arada eski usülde tesisatçılar komple fayanslarınızı kırarak 2000 - 3000 tl gibi fiyatlara bu arızaları gidermekteydi şimdi ise biz 150 TL ye arızayı bulup 150 lira civarına da onarım yaparak 300 lira gibi cüzi miktarlara işinizi halletmekteyiz. Bize yaptırdığınız tüm işlerde daha karlı çıkmaktasınız.

avatar
Görkem Pakel
22.08.2018 15:19:19

Merhaba. Kaçak tespiti için fayansları kırıyor musunuz? Kırıyorsanız fayansların ücretini karşıĺıyor musunuz

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

üsküdar su kaçağıüsküdar su arızaüsküdar su tesisatçısıistanbul üsküdar su kaçağıistanbul üsküdar su kaçağı onarmaistanbul üsküdar su kaçağı tamiriistanbul üsküdar su kaçağı tespitiistanbul üsküdar su tesisatçısıistanbul üsküdar profesyonel su tesisatçısıüsküdar su kaçağı tespitiüsküdar su kaçağı arızasıüsküdar kaçak bulmaüsküdar kaçak onarmaüsküdar kaçak tespitiüsküdar sıcak su kaçağıüsküdar soğuk su kaçağıüsküdar uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku