Tuzla Su Kaçağı

Su tesisatlarının tamamen yıpranmasına, bir süre sonrasında arızanın büyüyerek borularda patlamaların meydana gelmesine neden olan su kaçağı son derece önemli bir problemdir. Uzun yıllar kullanılması nedeniyle su borularının tıkanmasından sonra ortaya çıkan arızalar, doğru bir şekilde onarıldığında bireyler için herhangi bir problem oluşturmaz. Tuzla su kaçağı sorunu yaşayan, evlerinde ya da dükkanlarında su sızıntısı gibi problemler ile uğraşan bireyler, her zaman profesyonel hizmet vermeye çalışan firmamızdan yardım alabilirler.  İstanbul içerisinde oluşan su arızalarını kısa süre içerisinde çözümleyen şirketimize ait iletişim numaraları ise internet sayfamızda mevcuttur.

Günün Her Saatinde Kısa Sürede Kaçak Tespiti

7/24 kesintisiz olarak hizmet veren kuruluşumuz, bireylerin ihtiyacı olduğunda kısa süre içerisinde yardım sağlamak adına çalışır. Tuzla su kaçağı sorunu yaşayan ve problemin düzeltilmesi için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçen müşterilerimiz, en fazla 4-5 gün içerisinde sızıntı ve kaçak arızasından kurtulabilirler.

  • Su kaçağı tespitinde mekanı detaylıca incelemek, hangi borularda arıza olduğunu belirlemek önemlidir.
  • Genellikle kaçak olan tamir edilmeli, su kaçağının geçmesi için mekanda bulunan tüm fayanslar ya da sıvalar kırılmamalıdır.
  • Tuzla ya da çevre ilçelerde belirtilen problemi olan kişiler, firmamızdan yardım aldıklarında, arıza büyümeden müdahale etme şansı elde ederler.
  • Tuzla Su kaçağı tespitinde daha çok akustik dinleme cihazları kullanılmakta olup, hassas ölçüm aletlerinden yardım alınmaktadır.

Termal Borular Adına Özel Kamera Sistemi

Borularda oluşan problemlerin hızlı bir şekilde çözümlenmesi, kalıcı hasar oluşmadan profesyonel bir şekilde tamir edilmesi için su kaçağı arızalarında kameralı sistemlerden yardım alınmaktadır. Su borularının içerisine gönderilen kamera sayesinde, mekanda bulunan tüm borular taranmakta ve kaçak belirlenmektedir.

  • Bu noktada kaçak oluşan alandaki suyun sıcaklığı da önemlidir. Sıcak su borularının bulunduğu bölgelerde termal kamera sistemleri kullanılmaktadır.
  • Termal kameralar sayesinde banyo, hamam gibi mekanlarda bulunan boruların içerisindeki arıza daha kolay bir şekilde tespit edilebilir.
  • Tuzla su kaçağı arızası ile uğraşan vatandaşlarda, şirketimizden yardım alarak termal kamera hizmetlerinden faydalanabilirler.

Kameralı pis su tespiti: Su kaçağı araştırması yapılırken atık su borularında bulunan arızalarında kısa süre içerisinde çözümlenmesi önemlidir. Özellikle pis suyun tüm mekana yayılmaması ve patlama durumunun yaşanmaması için kameralı pis su cihazları ile problem az bir zaman içerisinde çözümlenmektedir. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

tuzla su kaçağıtuzla su arızatuzla su tesisatçısıistanbul tuzla su kaçağıistanbul tuzla su kaçağı onarmaistanbul tuzla su kaçağı tamiriistanbul tuzla su kaçağı tespitiistanbul tuzla su tesisatçısıistanbul tuzla profesyonel su tesisatçısıtuzla su kaçağı tespitituzla su kaçağı arızasıtuzla kaçak bulmatuzla kaçak onarmatuzla kaçak tespitituzla sıcak su kaçağıtuzla soğuk su kaçağıtuzla uygun fiyatlı su kaçağı tespiti