Şişli Su Kaçağı

Günümüzde pek çok il ve ilçede bulunan iş yerlerinde ya da evlerde, yanlış kurulum ve deformasyon gibi nedenlerden dolayı su kaçağı arızası ortaya çıkmaktadır. Bu gibi sorunlarda, konu hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler, problemin daha fazla büyümemesi için kaliteli hizmet veren tesisat firmalarından yardım almak zorundadırlar. Şirketimiz, İstanbul başta olmak üzere pek çok noktada su kaçağı, lavabo açma, tesisat temizliği gibi konularda hizmet verir. Şişli su kaçağı problemi yaşayan vatandaşlar, şirketimiz içerisinde bulunan uzman personeller ile görüşerek onarım süreci hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Hızlı Bir Şekilde Kaçak Tespiti Hizmeti

Su kaçağı konusunda teknolojik aletler ile çalışan firmamız, mekanda bulunan problemi kısa süre içerisinde tespit edebilir. Bu sayede bireyler, bozulan, sıvaları dökülen ve kötü bir görüntü oluşturan duvar görünümlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirler.

  • Su kaçağı tespiti yaparken genellikle nem ölçüm cihazları ya da termal kameralar ile işlem yapan firmamız bu sayede borularda meydana gelen diğer çatlamaları da tespit edebilir.
  • Şişli su kaçağı sorunu yaşayan vatandaşlar, garantili olarak hizmet veren şirketimiz ile görüşerek en fazla 3-4 gün içerisinde problemlerini halledebilirler.
  • Sadece Şişli ilçesinde değil, İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde çalışmalarını sürdüren şirketimiz, tesisat konusunda kaliteli hizmetler sunmayı amaçlar.

Uygun Fiyatlara Onarım Avantajı

Su kaçağı tespit edilirken genellikle nem ölçüm ve akustik ses dinleme cihazlarından yardım alınır. Belirtilen her iki üründe teknolojik parçalar oldukları için kısa sürede ortamdaki sorunu nokta atışı yaparak tespit eder. Tamamen bölgesel olarak çalışan firma elemanlarımız ise yalnızca problemin olduğu bölgenin onarılmasına, diğer alanların kırılmamasına özen gösterir. Şişli su kaçağı tespit ve arıza işlemlerinde, şirketimiz uygun fiyatlar ile hizmet verdiği için bireyler herhangi bir mağduriyet yaşamazlar.

Sıcak su kaçağı tespiti: Diğer işlemlerden farklı olarak sıcak su kaçağı tespit edilirken termal kameralı cihazlar kullanılır. Genellikle kalorifer borularında, banyolarda ve hamam gibi alanlarda kullanılan bu cihaz sayesinde yüksek sıcaklıktaki su borularında oluşan kaçaklarda kısa süre içerisinde saptanarak onarılmasına yardımcı olunur. 

Yorumlar

avatar
Nami Tarık
25.08.2018 15:55:08

Dükkanımdaki lavaboda tıkanıklık var. Alt tarafı kontrol ettim herhangi bir şey engellemiyor. Sanırım daha derinlerde. Bu iş beni aşar o yüzden sizin gibi profesyonellere teslim etmek istiyorum.

avatar
Sema Kara
25.08.2018 15:02:16

Kendileriyle çalıştık ve gayet memnun kaldık. Zamanında geldiler ve hızlı bir şekilde sorunu bulup hallettiler. Teşekkürler herr şey için

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

şişli su kaçağışişli su arızaşişli su tesisatçısıistanbul şişli su kaçağıistanbul şişli su kaçağı onarmaistanbul şişli su kaçağı tamiriistanbul şişli su kaçağı tespitiistanbul şişli su tesisatçısıistanbul şişli profesyonel su tesisatçısışişli su kaçağı tespitişişli su kaçağı arızasışişli kaçak bulmaşişli kaçak onarmaşişli kaçak tespitişişli sıcak su kaçağışişli soğuk su kaçağışişli uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku