Sultanbeyli Su Kaçağı

Su kaçağı, zor tespit edilen ancak kontrol altına alınmadığında önemli problemler oluşturan bir tesisat arızasıdır. Daha çok eski binalarda ya da evlerde oluşan su kaçağı, borular düzenli olarak temizlenmediğinde yeni binalarda da meydana gelebilir. İstanbul ili içerisinde oturan, bulunduğu semtte profesyonel bir firma arayışında bulunan kişiler, şirketimiz ile görüşebilirler. Su kaçağı, boru döşeme ve diğer pek çok konuda yardımcı olan firmamız, bireylerin daha fazla memnun edilmeleri adına çalışır. Sultanbeyli su kaçağı sorunu yaşayan müşterilerimiz, iletişim numaralarımız ile görüşerek problemlerini çözme fırsatı elde edebilirler.

Hızlı Ve Profesyonel Kaçak Tespiti

Şirketimiz içerisinde profesyonel ürünler ile hizmet verildiği için su kaçağı tespiti kısa süre içerisinde yapılır. Banyo, tuvalet ve mutfak gibi mekanlarda oluşan sızıntılar, rutubet ya da su borusu patlama sorunları, deneyimli personellerimiz tarafından kısa süre içerisinde çözümlenir.

  • Sultanbeyli su kaçağı arızası yaşayan ve konu hakkında bilgi sahibi olmayan vatandaşlar, uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanabilirler.
  • Son teknolojiye sahip nem ölçme cihazları bu noktada son derece avantajlıdır. Mekanda bulunan nemi tespit eden cihaz sayesinde kaçağın olup olmadığı hızlı bir şekilde anlaşılabilir.
  • Yalnızca Sultanbeyli ve çevresinde değil, İstanbul’un pek çok ilçesinde hizmet veren kuruluşumuz bu sayede daha çok kullanıcıya ulaşmaya çalışır.

Kamerayla su kaçağı kontrolü: Klasik yöntemlere göre, son dönemde gelişen teknolojiler sonrasında şirketimiz özel kameralar ile su kaçağı tespiti yapmaya başlamış durumdadır. Boruların içlerine giren kameralarımız sayesinde oluşan arızalar ya da tıkanma sorunları bu sayede kısa süre içerisinde çözümlenebilir.

Zarar Vermeden Onarım İşlemleri

Su kaçağı sorunu yaşanan bölgenin doğru bir şekilde tamir edilmesi de son derece önemlidir. Mekanın zarar görmemesi, yapının bozulmaması ve tüm fayansların sökülmemesi için yalnızca kaçak olan noktada bir iyileştirme çalışması yapılmalıdır. Bu konuda ise son derece titiz çalışan ekip arkadaşlarımız, problemin ufak bir alanda çözülmesine ve kırma, dökme işlemlerinin yapılmamasına özen gösterir. Sultanbeyli su kaçağı problemi yaşayan kişiler, mekanlarının zarar görmeden sorunun çözülmesini istiyorlarsa iletişim numaralarımızdan yardım alabilirler.

Yorumlar

avatar
İdil Yağmur
21.09.2018 00:05:46

Komşumun tavsiyesi üzerine sizinle tanıştık. Mutfaktaki su sızıntısı ve oturma odasındaki petek sorunumu çok hızlı bir şekilde çözdüler üstelik çok iyi fiyata. Tekrar teşekkürler.

avatar
Adem Güneş
20.08.2018 13:28:17

Geçtiğimiz hafta lavabo temizliği yaptırdık. Güzel bir işçilik çıkardılar çok memnun kaldık.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

sultanbeyli su kaçağısultanbeyli su arızasultanbeyli su tesisatçısıistanbul sultanbeyli su kaçağıistanbul sultanbeyli su kaçağı onarmaistanbul sultanbeyli su kaçağı tamiriistanbul sultanbeyli su kaçağı tespitiistanbul sultanbeyli su tesisatçısıistanbul sultanbeyli profesyonel su tesisatçısısultanbeyli su kaçağı tespitisultanbeyli su kaçağı arızasısultanbeyli kaçak bulmasultanbeyli kaçak onarmasultanbeyli kaçak tespitisultanbeyli sıcak su kaçağısultanbeyli soğuk su kaçağısultanbeyli uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku