Silivri Su Kaçağı

Apartmanlar ya da büyük şirketler içerisinde kalitesiz malzeme kullanılmasından sonra su tesisatlarında da bozulmalar meydana gelmektedir. Özellikle eski evlerde ya da uzun yıllardır kullanılan mekanlarda, su boruları zarar gördüğü için bir süre sonrasında kaçak ya da boru patlaması gibi sorunlar yaşayabilir. Firmamız bu noktada Silivri su kaçağı başta olmak üzere İstanbul içerisinde bulunan tüm ilçelere tesisat hizmeti sağlamaktadır. Silivri, yakın ilçeler ya da Avrupa yakasına bile kısa sürede destek ulaştıran kuruluşumuz bu sayede bireylerin de mağdur olmalarını engeller.

Gürültü Çıkarmadan Su Kaçağı Tespiti

Firmamız ile iletişim kurup yardım isteyen müşteriler, banyolarında, tuvaletlerinde ya da mutfaklarında oluşan su kaçağı problemlerini kısa süre içerisinde çözümleyebilirler.

  • Şirketimiz içerisinde kullandığımız tüm cihazlar, gelişmiş özelliklere sahip olup, su kaçağı tespiti sırasında herhangi bir gürültü çıkarmaz.
  • Silivri su kaçağı problemlerini kısa süre içerisinde çözümleyen kuruluşumuz böylelikle müşterilerin tesisatlarının daha düzenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.
  • Su kaçağında ilk olarak sorun yaşanan alanda, otomatik cihazlar ile tarama ve kontrol yapılır
  • Daha sonrasında ise hangi noktada olduğu tespit edilen kaçak, kırma ya da dökme gibi işlemler yapılmadan onarılmaya çalışılır.
  • Su kaçağı konusunda herhangi bir bilgisi ya da deneyimi olmayan kişiler, firmamızı alarak nasıl çözümleyecekleri konusunda yardım talebinde bulunabilirler.

Profesyonel Hizmet Ve Nem Ölçme Aşamaları

Su kaçağının tespit edilmesinde önceleri daha eski cihazlar kullanılırken günümüzde gelişmiş ve teknolojik ürünlerden yararlanılmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan nem ölçme aleti, mekan içerisinde bulunan fazla nemi ölçerek kaçak olup olmadığına dair çıkarımlarda bulunabilir. Silivri su kaçağı yaşayan kişiler, firmamız ile görüşerek nem ölçme cihazlarımızdan faydalanabilir. Özellikle mutfaklarının ya da banyolarının zarar görmesini istemeyen bireyler adına titizlik ile çalışan personellerimiz, en az hasar ile sorunu çözmeye yardımcı olur.

Termal kameralı cihazlar: Nem ölçme aleti dışında, su kaçağını tespit etme konusunda termal kameralı cihazlarda yardımcı olmaktadır. İstanbul içerisinde bulunan ilçelerde, su kaçağı sorunu yaşayan müşterilerimiz, termal kameralarımız sayesinde kolaylıkla problemlerinden kurtulma fırsatı bulabilirler. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

silivri su kaçağısilivri su arızasilivri su tesisatçısıistanbul silivri su kaçağıistanbul silivri su kaçağı onarmaistanbul silivri su kaçağı tamiriistanbul silivri su kaçağı tespitiistanbul silivri su tesisatçısıistanbul silivri profesyonel su tesisatçısısilivri su kaçağı tespitisilivri su kaçağı arızasısilivri kaçak bulmasilivri kaçak onarmasilivri kaçak tespitisilivri sıcak su kaçağısilivri soğuk su kaçağısilivri uygun fiyatlı su kaçağı tespiti