Sarıyer Su Kaçağı

Genellikle eski binalarda daha fazla görülen su kaçağı problemi, bireylerin bir süre sonrasında mağdur olmalarına zemin hazırlar. Tuvalet, mutfak, banyo gibi mekanlarda bulunan su borularının zaman içerisinde aşınması ya da zarar görmesi ile meydana gelen su kaçağı sorunlarında, uzman firmalardan yardım almak problemin kısa süre içerisinde çözülmesine yardımcı olur. Sarıyer su kaçağı konularında her zaman hizmet veren firmamız, bireylerin uygun fiyatlar ile problemlerinin çözülmesini amaçlar. Su kaçağının tespiti ve kısa süre içerisinde onarılması adına uzman ekip bireyleri ile çalıştığımız için müşterilerimiz evlerindeki su sistemlerini kolay bir şekilde kullanmaya devam edebilirler.

Kırma Ya Da Dökme Olmadan Kolay Tespit

Genel olarak su kaçağı olduğunda farklı firmalar mekândaki fayansları ya da seramikleri tamamen kırmakta ve problemi çözmeye çalışmaktadır. Ancak şirketimiz içerisinde Sarıyer su kaçağı hizmeti almak isteyen müşterilerimize en profesyonel şekilde yardımcı olmaya çalışır.

  • Gelişmiş cihazlar ile kaçak tespiti yapıldığı için mekanın dokusuna herhangi bir zarar verilmez.
  • Banyo ya da mutfak gibi fayansların zarar görmemesi gereken alanlarda yalnızca kaçak tespit edilmekte, kırmadan problem giderilmeye çalışılmaktadır.
  • İstanbul ve çevresinde bulunan pek çok noktada yardımcı olan hizmet veren şirketimiz bu sayede bireylerin su kaçağı sorunlarını en estetik şekilde çözümlemeye çalışır.

Akustik Dinleme Cihazı İle Profesyonel Hizmet

Kirli suların bulunduğu tuvalet borularında ya da banyo içerisinden geçen sıcak su tesisatlarında akustik dinleme cihazlarından yardım alınır. Mekan içerisindeki su akışını ve kaçağı tespit etmeye yardımcı olan bu cihazlar, problemin kısa süre içerisinde çözülmesine yardımcı olur.

  • Sarıyer su kaçağı konusunda yetkililerimiz ile görüşen bireyler, akustik dinleme cihazı sayesinde kaliteli bir hizmet alabilirler.
  • Yalnızca su kaçağı değil, boruların tıkanmasını, iç borularda oluşan arızaları ve su akışını da tespit eden akustik borular sayesinde müşterilerimize en kalıcı hizmetlerin verilmesi amaçlanır.
  • Sarıyer çevresindeki su kaçağı konusunda tüm hizmetlerinde uygun fiyat politikası ile hareket eden şirketimiz böylelikle müşterilerin ekonomilerini de düşünür.

Gizli su kaçağı durumu: Diğerlerinden farklı olan ve boruların içerisinde oluşan gizli su kaçağını tespit edebilmek için su faturalarının düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Daha büyük problemler yaşamamak için su kullanımına dikkat etmek önemlidir.

Yorumlar

avatar
Ilgaz Aydoğan
7.09.2018 13:07:06

Zamanında bizde az çekmedik bu su sızıntılarından. Bir keresinde mutfak komple batmıştı. Su kaçaklarına karşı özen gösterin başınız daha da ağrımasın.

avatar
Mustafa Tarık
3.09.2018 20:49:06

Hafta sonları çalışıyor musunuz? Sadece hafta sonları belirli bir saat müsait oluyorum da o bakımdan soruyorum ustam

avatar
Osman Şentürk
25.08.2018 20:06:28

Mutfakta bizimde su sızıntısı vardı çok şükür hallettik. Ertelenecek bir sorun değil çünkü daha da büyüyebiliyor.

avatar
Cüneyt Demir
20.08.2018 14:14:29

Merhaba usta bayram dönüşü için müsait olur musunuz? Bayramdan sonra işin aciliyeti var da biraz eğer yardımcı olursan sevinirim.

avatar
Doğan Yavuz
20.08.2018 14:08:44

Biz yapılan işlemden de fiyattan da oldukça memnun kaldık. Profesyonel insanlarla çalışmak hakikaten ayrı güzel.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

sarıyer su kaçağısarıyer su arızasarıyer su tesisatçısıistanbul sarıyer su kaçağıistanbul sarıyer su kaçağı onarmaistanbul sarıyer su kaçağı tamiriistanbul sarıyer su kaçağı tespitiistanbul sarıyer su tesisatçısıistanbul sarıyer profesyonel su tesisatçısısarıyer su kaçağı tespitisarıyer su kaçağı arızasısarıyer kaçak bulmasarıyer kaçak onarmasarıyer kaçak tespitisarıyer sıcak su kaçağısarıyer soğuk su kaçağısarıyer uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku