Sancaktepe Su Kaçağı

Bireylerin tesisat sistemlerinde yaşadıkları en büyük sorunlardan bir tanesi su kaçağıdır. Evlerin rutubetlenmesine, duvarlardaki boyaların dökülmesine ve rahatsız bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olan su kaçağı, kontrol edilmediğinde daha büyük problemlere yol açabilir. Bu noktada Sancaktepe su kaçağı olan bölgelerde hizmet veren firmamız, aynı zamanda yalnızca belirtilen ilçede değil, İstanbul’un pek çok noktasında faaliyet gösterir. Bireylerin su kaçağı sorunlarını uygun fiyatlara hızlı bir şekilde çözümleyen şirketimiz belirtilen işlemler sırasında yapıların zarar görmesine de izin vermez.

Su Kaçağının Zararları

Kolaylıkla tamir edilebilecek bir işlem gibi gözükse de su kaçağı bireylerin bir süre sonrasında astım ya da solunum yolu problemleri yaşamalarına bile neden olabilir.

  • Fark edilmeyen su kaçağı evdeki ya da mekanlardaki rutubeti yükselteceğinden sağlık sorunları oluşturabilir.
  • Duvarlardaki boyaların dökülmesine daha sonraki aşamalarda ise tavandan ya da zeminden su sızmaya başlamasına neden olabilir.
  • Evdeki ya da binadaki su tesisatının çökmesine neden olan kaçak, kontrol altına alınmadığında hizmet veren tüm boruların zaman içerisinde hasar görmesine neden olmaktadır.
  • İstanbul ve çevresindeki tüm ilçelerde su kaçağı hizmeti veren şirketimiz, yukarıda belirtilen problemlerin meydana gelmemesi için büyük bir titizlik ile çalışır.
  • Sancaktepe su kaçağı konusunda sorun yaşayan ve acil yardım isteyen müşterilerimiz, yetkili personellerimiz ile görüşerek kaçak problemlerini çözümleme imkanı bulabilirler.

Termal Kamera Ve Boru Görüntüleme Sistemleri

Şirketimiz her zaman gelişmiş teknolojiler üzerinden müşterilerine hizmet vermeye çalıştığı için su kaçağı tespiti aşamalarında da kaliteli cihazlar ile birlikte hareket eder. Boru görüntüleme sistemi bunlardan bir tanesi olup, borularda oluşan çatlakların ya da kaçağın anında kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

  • Sancaktepe su kaçağı konusunda firmamız aynı zamanda termal kameralar aracılığı ile hizmet verir.
  • Özellikle kalorifelerin ve sıcak bu bulunan borularda olan sızıntıları daha iyi bir şekilde tespit eden termal kameralar, müşterilere de kolaylık sağlar.

Uygun fiyat garantisi: Daha çok Sancaktepe ve çevresinde hizmet veren firmamız, tüm hizmetlerinde uygun fiyatlar oluşturduğu için müşteriler, ekonomilerini kontrol ederek sorunlarını çözümleyebilirler. 

Yorumlar

avatar
Deniz Aygün
22.09.2018 07:50:21

Kötü kokudan bende çok muzdaribim. Özellikle sabah kalktığımda ya da akşam eve geldiğimde o havasızlıkta çok berbat bir koku beni karşılıyor. Bu kokunun nedeni ne olabilir çok kötü

avatar
Umut Aslan
25.08.2018 18:56:38

Su kaçağı sayılır mı bilmiyorum ama banyo yaptıktan sonra daha kabinden çıkmadan yerlerin su içinde kaldığını görüyorum. Bunu nasıl tespit ederim bilemiyorum

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 13:32:37

Kaya bey Tesisatlarınız aşırı şekilde yağlanmıştır bu yağlanmalara karşı kimyasal ilaçlı jet yıkama hizmetimiz mevcuttur. işlem sonrası 2 sene garanti vermekteyiz.

avatar
Kaya Engin
20.08.2018 03:54:14

Mutfaktaki lavabo çok kötü kokuyor. Eğilip baktım hortumun etrafı yeşillenmiş baya yosun tutmuş. Sanırım bu koku yapıyor. Ne yapabiliriz?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

sancaktepe su kaçağısancaktepe su arızasancaktepe su tesisatçısıistanbul sancaktepe su kaçağıistanbul sancaktepe su kaçağı onarmaistanbul sancaktepe su kaçağı tamiriistanbul sancaktepe su kaçağı tespitiistanbul sancaktepe su tesisatçısıistanbul sancaktepe profesyonel su tesisatçısısancaktepe su kaçağı tespitisancaktepe su kaçağı arızasısancaktepe kaçak bulmasancaktepe kaçak onarmasancaktepe kaçak tespitisancaktepe sıcak su kaçağısancaktepe soğuk su kaçağısancaktepe uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku