Pendik Su Kaçağı

Tesisat ve oluşturulan yapılara su borusu döşeme işlemleri son derece önemlidir. Yeni binalarda daha sonrasında sızıntı, su kaçağı ya da boru patlaması gibi problemler yaşanmaması için kaliteli binalar oluşturmak gerekir. Bu noktada İstanbul ve çevresinde sıklıkla yaşanan su kaçağı gibi problemlerde, firmamız tüm kullanıcılarına profesyonel olarak yardımcı olur. Problemin tespit edilmesi, sorunlu bölgenin kırılması ve kaçağın giderilmesi ile birlikte kısa süre içerisinde yardım sağlayan çalışanlarımız Pendik su kaçağı sorunlarında da en hızlı çözümü oluşturmaya çalışır. Sizde İstanbul’da yaşıyor ve aynı problemleri yaşıyorsanız eğer firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Aşamaları

İş yerlerinde, firmalarda ya da evlerde su kaçağını tespit edebilmek için dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Problemin tam olarak nerede olduğunu öğrenebilmek açısından dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekir.

  • Banyo, mutfak, tuvalet gibi mekanlarda su kaçağı varsa eğer, boruların geçtiği yerlerde sızıntı ya da ıslaklık oluşabilir.
  • Yine aynı şekilde üst katında su kaçağı olan bir kişinin banyosundan ya da mutfağının tavanından su damlayabilir.
  • Su kaçağı konusunda yukarıda belirtilen problemleri yaşayan bireyler hemen şirketimiz ile görüşerek yardım talebinde bulunabilirler.
  • Özellikle Pendik su kaçağı sorunlarında hızlı bir şekilde destek sağlayan şirketimiz, kullanıcıların fazla su kaybı nedeniyle maddi açıdan zorlanmalarını da engeller.

Kanal Görüntüleme Sistemi İle Kolay Tespit

Son dönemde yapılarda oluşan su kaçağını tespit etmek için birbirinden farklı cihaz kullanılmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi olan kameralı kanal görüntüleme sistemi ise, su borularının içlerinde oluşan çatlakları fark etmek ve onarmak açısından son derece faydalıdır.

  • Boru görüntüleme kameraları sayesinde, yalnızca su kaçakları değil aynı zamanda borular içerisinde oluşan tıkanıklık problemleri de kısa süre içerisinde çözümlenmektedir.
  • Pendik ve çevresinde oturan, evlerinde ya da iş yerlerinde su kaçağından şüphelenen bireyler, şirketimizde bulunan belirtilen hizmetten yararlanarak kısa süre içerisinde problemlerine çözüm bulabilirler.
  • Kanal görüntüleme sistemi sayesinde boruların farklı noktalarındaki kaçaklar tespit edilebildiği için son derece avantajlıdır.

Termal kamera: Kanal görüntüleme sistemleri içerisinde belirtilenler dışında aynı zamanda termal kamerada tercih edilir. Pendik su kaçağı hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bireyler, sıcak su borularında termal kameradan yardım alabilirler. 

Yorumlar

avatar
Şerife Akyol
18.09.2018 13:29:17

Pendikte çok ustayla görüştüm hiçbiri net cevaplar veremedim. Hemen hemen hepsi iş bitse de parayı alsam havasındalar. O yüzden sizinle çalışmak istiyorum herkes sizi gösteriyor bu konuda.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 13:35:21

Cem bey Sorun ediyorsanız bir ekip yönlendirelim gelip değiştirsinler ayrıca bu sızıntılar zamanla alt kata giderse komşularınız rahatsız olabilir boyaları dökülebilir vs.

avatar
Cem Yılmaz
20.08.2018 03:42:35

Merhaba banyomdaki lavabonun altında bulunan boru ara ara su sızdırıyor. ok değil ama yinede rahatsız oldum. Baktırmak gerekir mi?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

pendik su kaçağıpendik su arızapendik su tesisatçısıistanbul pendik su kaçağıistanbul pendik su kaçağı onarmaistanbul pendik su kaçağı tamiriistanbul pendik su kaçağı tespitiistanbul pendik su tesisatçısıistanbul pendik profesyonel su tesisatçısıpendik su kaçağı tespitipendik su kaçağı arızasıpendik kaçak bulmapendik kaçak onarmapendik kaçak tespitipendik sıcak su kaçağıpendik soğuk su kaçağıpendik uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku