Maltepe Su Kaçağı

Yapılar oluşturulurken bireylerin ihtiyaçlarını gidermeleri adına eklenen su tesisatları, düzgün ve profesyonel bir şekilde döşenmediğinde, daha sonrasında önemli problem yaşanabilmektedir. Su tesisatında meydana gelen bir aksaklık ya da tıkanma, bina içerisinde su kaçağının oluşmasına ve rutubetin artmasına neden olabilir. Bu durum ise bireylerin sağlığı açısından son derece zararlıdır. İstanbul içerisinde yaşayan, evlerinde ya da iş yerlerinde su kaçağı problemi olan bireyler, firmamız ile görüşerek problemlerini kısa süre içerisinde çözümleyebilirler. Maltepe su kaçağı sorununda ya da çevre ilçelerde yaşanan problemlerde yardımcı olan çalışanlarımız, müşterilerimizin memnun olmasını amaçlar.

Termal Kameralar İle Kısa Sürede Çözüm

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler ile birlikte, binalarda oluşan su kaçağı problemini çözebilmek adına profesyonel cihazlardan yardım alınmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan termal kameralar, özellikle sıcak su bulunan borulardaki su kaçağının en iyi şekilde tespit edilmesine yardımcı olur.

  • Termal kameralar sayesinde, banyolar ya da hamam gibi büyük alanlarda oluşan su kaçağı kısa süre içerisinde tespit edilebilir.
  • Binada bulunan su kaçağının kolay bir şekilde anlaşılması, problem büyümeden çözülmesi açısından önemlidir.
  • Maltepe su kaçağı sorunu yaşayan bireyler, firmamızın internet sitesinde bulunan iletişim numaralarından yardım alarak, yetkili personellerimiz ile görüşebilirler.

Uygun Fiyatlı Onarım Hizmetleri

Yukarıda belirtilen termal kamera dışında, şirketimiz içerisinde su kaçağını tespit etmek adına farklı cihazlarda kullanılmaktadır. İstanbul’da, Maltepe çevresinde ya da farklı ilçelerde yaşayan müşterilerimiz de su kaçağı problemi oluştuğunda firmamızdan yardım alabilirler.

  • Şirketimiz içerisinde uygun fiyat politikası ile hizmet verildiği için müşterilerimizin su kaçağı problemleri ekonomik olarak çözümlenmektedir.
  • Maltepe su kaçağı ile uğraşan bireyler yapılarına zarar vermek ve kaçağı bulabilmek adına banyolarında ya da mutfaklarında bulunan seramikleri tamamen kırmak yerine, profesyonel çalışanlarımızdan destek alabilirler.
  • Firmamız ile çalışan müşterilerimize garantili bir şekilde hizmet verdiğimiz için aynı sorunun tekrar yaşanması durumunda ücretsiz olarak destek ekiplerimiz yardımcı olmaktadır.

Nemölçer cihazı: Su kaçaklarında yukarıda belirtilenlerin dışında, aynı zamanda nem ölçme aletleri de kullanılır. İstanbul içerisinde ikamet eden kullanıcılarımızın evlerinde su kaçağı olduğunda ilk olarak nem ölçme aleti ile tespit yapılmaktadır.

Yorumlar

avatar
Nedim Büyük
21.09.2018 18:34:50

Üst kattaki komşumuzun banyo hizasından su sızıntısı var bizim daireye. Bu durumda onların mı yoksa bizim mi yaptırmamız gerekiyor?

avatar
Emrah Aydın
6.09.2018 20:51:21

Maltepede oturanlar bilir buradaki evler çok eski ve artık su kaçağı ve tıkanıklık sorunları normal bir hal aldı. Bu yüzden uygun bir tesisatçı arıyorum burayı keşfettim. Su kaçağı tespiti ve müdahalesi hakkında bilgi alabilir miyim?

avatar
İlhan Aksaray
2.09.2018 17:01:33

Çok şükür bu su kaçağı problemini giderdik. Sağolsun ustalar çok yardımcı oldu ve ilgilndiler.

avatar
Erdem Sancak
24.08.2018 13:40:03

Bu su kaçaklarını önlemenin bir yolu yok mu? Yorumları okuyunca korktum bende ansızın bir yerde patlak verirse biterim.

avatar
Murat Ardınç
23.08.2018 16:20:34

Hocam hayırlı günler. İdealtepeye geliyor musunuz? Banyomuzdaki lavaboda su çok yavaş gidiyor. Bu sorundan artık kurtulmak istiyoruz.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

maltepe su kaçağımaltepe su arızamaltepe su tesisatçısıistanbul maltepe su kaçağıistanbul maltepe su kaçağı onarmaistanbul maltepe su kaçağı tamiriistanbul maltepe su kaçağı tespitiistanbul maltepe su tesisatçısıistanbul maltepe profesyonel su tesisatçısımaltepe su kaçağı tespitimaltepe su kaçağı arızasımaltepe kaçak bulmamaltepe kaçak onarmamaltepe kaçak tespitimaltepe sıcak su kaçağımaltepe soğuk su kaçağımaltepe uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku