Güngören Su Kaçağı

Firmamızın Avrupa standartlarında teknikler kullanarak Güngören su kaçağı ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmesi sayesinde, ilçenizde her dairede oluşabilecek bu sorunun giderilmesi mümkün oluyor. Özellikle yenilenen uygulamalar aracılığıyla binlerce kişiye hitap etmeye devam ediyor ve hem termal kameralarla hem de dinleme cihazlarıyla, suyun sıcaklığına da bağlı olarak noktasal bir şekilde belirleme yapıyoruz.

Doğrudan kaçağın yerini tespit edebiliyor, hattan geçen suyu keserek duvarı kırıyor ve o bölgedeki hasarı onararak tekrar kapatıyoruz. Bu sayede İstanbul genelinde verdiğimiz hizmet sayesinde, borunun o kısmında herhangi bir şekilde tekrar kaçak oluşması gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Su Kaçağı Neden Oluşur?

Yenilenen uygulamalarımız aracılığıyla müşterilerimiz için artık özel olarak hatlarda oluşan problemlerden mağdur olmamaları için hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle sıcak suyun ve soğuk suyun geçtiği, ısılarının net olarak hissedilebildiği noktalarda kaçakları son teknoloji cihazlarla anlayabiliyoruz. Güngören su kaçağı hizmetimizde, bu bölgede binalarda gerekli olan tesisatın kullanılmadığı ve uzun süredir sistemin değişmemesi, dayanıklılığını zamanla kaybetmesine neden oluyor.

Özellikle soğuk kış günlerinde, suyun geçtiği hat bir anda donabiliyor ve basınca dayanamayarak patlayabiliyor. Ufak bir çatlak oluşması bile, zaman içerisinde suyun basıncıyla birlikte kaçağın daha da büyük bir bölgeye yayılmasına neden olabiliyor.

Soğuk Su Kaçağı Nasıl Kontrol Edilir?

Firmamız tarafından soğuk suya yönelik kaçak tespiti ve özel çalışmaları sayesinde artık Güngören genelinde tüm uygulamaların değerlendirilebilmesi mümkün oluyor. Özellikle soğuk su hatlarında dinleme cihazları kullanıyor, duvarı birkaç farklı noktadan dinliyor ve damlamanın en net geldiği yerden kırma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede binlerce müşterimizin evinde ve iş yerinde oluşan soğuk su kaçağı problemlerinin giderilmesini sağlıyoruz.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Kontrol Edilir?

Sıcak suyla ilgili olarak vermiş olduğumuz hizmet sayesinde artık özellikle yenilenen çalışmalarımızdan yararlanabilir ve sıcak su hattında oluşan problemlerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Güngören su kaçağı ile ilgili hizmetlerimiz aracılığıyla artık direkt olarak termal kamerayla duvar taraması yapacak olan ekibimiz, duvarın hangi noktasında nasıl bir sorun olduğunu önceden görebiliyor. Buna bağlı olarak kırma işleminin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

güngören su kaçağıgüngören su arızagüngören su tesisatçısıistanbul güngören su kaçağıistanbul güngören su kaçağı onarmaistanbul güngören su kaçağı tamiriistanbul güngören su kaçağı tespitiistanbul güngören su tesisatçısıistanbul güngören profesyonel su tesisatçısıgüngören su kaçağı tespitigüngören su kaçağı arızasıgüngören kaçak bulmagüngören kaçak onarmagüngören kaçak tespitigüngören sıcak su kaçağıgüngören soğuk su kaçağıgüngören uygun fiyatlı su kaçağı tespiti