Gaziosmanpaşa Su Kaçağı

İstanbul genelinde milyonlarca kişinin yaşadığı için tesisatla ilgili sistemin doğru işlemesi için yeni yapı kurallarına göre aşırı soğuğa ve sıcağa dayanıklı boruların kullanılması gerekiyor. Yine de bazı dairelerde bu tarz borular kullanılsa dahi, beklenmeyen durumlarda borularda çatlaklar oluşabiliyor. Firmamız tarafından Gaziosmanpaşa su kaçağı ile ilgili çalışmalar sürdürülüyor. Aynı zamanda diğer ilçelerden de bize yedi gün yirmi dört saat telefon numaralarımızdan boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağının bulunabilmesi için mutlaka ya duvarlarda ya da fayanslarda bazı izlerin ortaya çıkması gerekiyor. Bu tarz sorunlar sadece sizi değil, aynı zamanda komşularınızın da mağduriyetine sebep olacak bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı mutlaka en kısa zamanda çözümünü bulmalı ve özellikle Gaziosmanpaşa su kaçağı ile ilgili olarak faaliyetler gerçekleştirmelisiniz.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Sıcak suyun geçtiği hatta özel olarak artık termal kameralarla girişimlerde bulunulmaya devam ediliyor. Sıcak su hatlarında yaşanan hasarlarla ilgili olarak doğrudan termal kamera aracılığıyla her türlü işlemi gerçekleştirmemiz mümkün oluyor. İstanbul ve çevresinde özellikle sıcak suya dayanıklı ve uzun ömürlü tesisat yapıları bulunmadığı için, binlerce hanede doğrudan her yıl kaçaklar görülebiliyor. Termal kamerayla inceleme yapacak olan ekip arkadaşlarımız, hattın hangi noktasında ve kaç farklı noktada problem olduğunu inceleyecektir. Bu sayede kaçağın bulunması ve sonrasında o bölgenin kesilerek yerine yeni bir borunun eklenme işleminin yapılması mümkün oluyor.

Soğuk Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Müşterilerimizin direkt olarak Gaziosmanpaşa su kaçağı ile ilgilenen ekibimize başvurması ve yenilenen çalışmalarımızdan yararlanması mümkün oluyor. Soğuk suyun akmaya devam ettiği ve sızıntının bu hat üzerinde oluştuğu biliniyorsa, bunun ardından bir dinleme cihazı kullanılacak ve sızıntının tam olarak yeri tespit edilecektir. Bu sayede modern olmayan teknikte olduğu gibi, duvarın farklı noktaları kırılarak rastgele bir tespit girişiminde bulunulmayacaktır. Hem sizin için ekstra bir fayans ve alçı ücreti ortaya çıkmaz hem de direkt olarak ekip arkadaşlarımız başarılı bir şekilde Gaziosmanpaşa bölgesindeki hizmetlerinde noktasal olarak onarım gerçekleştirebilir.

Yorumlar

avatar
Dilan Akar
17.09.2018 14:40:51

Oldukça hızlı bir işlemmiş su kaçağı olan yeri tamir etmek. Bu kadar kısa süreceğini bilseydim daha önceden çağırırdım.

avatar
Taylan Güngör
1.09.2018 12:17:10

Balkonumuzun altındaki borudan su sızıyor damla damla. Alt komşumuz sürekli şikayetçi ama bu durumda sorumlu biz miyiz yani biz mi yaptırmalıyız?

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 11:21:14

Adnan bey bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 11:20:15

Adil bey bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

avatar
Adil Saydam
22.08.2018 19:18:42

Termal kamera kullanarak sorunu tespit etmeniz çok güzel. Zararsız ve hızlı bir çalışma sunduğunuz için teşekkürler bayramdan sonra iletişim kuracağım.

avatar
Adnan Cayar
20.08.2018 01:42:48

Hiç tereddütsüz arkadaşlarla çalışabilirsiniz. Sorunumu çok kısa bir zamanda çözdüler ve diğer birçok tesisatçıya göre de uygun fiyata hallettiler.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

gaziosmanpaşa su kaçağıgaziosmanpaşa su arızagaziosmanpaşa su tesisatçısıistanbul gaziosmanpaşa su kaçağıistanbul gaziosmanpaşa su kaçağı onarmaistanbul gaziosmanpaşa su kaçağı tamiriistanbul gaziosmanpaşa su kaçağı tespitiistanbul gaziosmanpaşa su tesisatçısıistanbul gaziosmanpaşa profesyonel su tesisatçısıgaziosmanpaşa su kaçağı tespitigaziosmanpaşa su kaçağı arızasıgaziosmanpaşa kaçak bulmagaziosmanpaşa kaçak onarmagaziosmanpaşa kaçak tespitigaziosmanpaşa sıcak su kaçağıgaziosmanpaşa soğuk su kaçağıgaziosmanpaşa uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku