Fatih Su Kaçağı

Vermiş olduğumuz hizmet sayesinde artık müşterilerimizin evlerinde ve iş yerlerinde özel olarak tesisat sorunları yaşanmaksızın Fatih su kaçağı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Binlerce müşterimize başarılı bir şekilde hizmet vermiş olmamız, özellikle banyolarda ve tuvaletlerde yaşanan tesisat sorunlarını gidererek tekrar karşılaşmamalarını sağlamakla mümkün oluyor.

Türkiye genelinde özellikle eski binalarda bu konularla ilgili herhangi bir mağduriyet yaşamayan daire bulunması oldukça düşük bir ihtimaldir. Zaman içerisinde yıpranmaya başlayan ve artık doğrudan normal haliyle kullanılması zorlaşan hatlar bulunuyor. Sıcak veya soğuk suda hatlar zarar görerek, İstanbul genelinde verdiğimiz su kaçağı tespiti hizmetlerini vermemize yol açıyor.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Firmamız tarafından özel yöntemler kullanılıyor ve bu yöntemler hem çok uzun saatler boyunca çalışmalar sürdürmemize neden olmuyor, hem de direkt olarak müşterilerimizi ağır bir faturadan kurtarıyor. Günümüzde direkt olarak Fatih su kaçağı çalışmalarımız aracılığıyla müşterilerimize özellikle sıcak suda farklı, soğuk suda farklı tespit imkanları tanıyoruz. İstediğiniz zaman bize başvurabilir ve yedi gün yirmi dört saat boyunca iş yeri veya ev fark etmeksizin kaçak sorunlarının giderilmesini talep edebilirsiniz.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Çalışanlarımız tarafından evinize veya iş yerinize gelindikten sonra öncelikle suyun geçtiği hatla ilgili olarak genel bir inceleme yapılacaktır. Eğer sıcak su geçiyorsa, bu tarz bir durumda direkt olarak çalışmalarımızı termal kamera cihazı aracılığıyla gerçekleştirebileceğiz. Herhangi bir sorun olmaksızın yenilenen uygulamaları değerlendirecek ve özellikle bu teknik sayesinde noktasal bir şekilde sıcak suya yönelik kaçak tespitinin yapılması mümkün olacaktır. Sıcak suyun termal kamerayla duvar arkasından tespit edilmesi oldukça kolay ve net sonuç veren bir yöntem olması sayesinde, özellikle Fatih su kaçağı çalışmalarımız binlerce kişi için uygun bir hale sahip olacaktır.

Soğuk Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Soğuk su kaçağında müşterilerimize akustik dinleme cihazı adı verilen sistemle hizmet veriyoruz. Bu sistem genel olarak termal kameradan daha farklı bir yapıya sahiptir. Temiz suyun nerede ve hangi noktaya damladığıyla ilgili olarak bilgi sahibi olmamızı sağlayacak olan cihaz, Fatih genelinde verdiğimiz hizmetin tüm müşterilerimiz için uygun olmasını sağlıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

fatih su kaçağıfatih su arızafatih su tesisatçısıistanbul fatih su kaçağıistanbul fatih su kaçağı onarmaistanbul fatih su kaçağı tamiriistanbul fatih su kaçağı tespitiistanbul fatih su tesisatçısıistanbul fatih profesyonel su tesisatçısıfatih su kaçağı tespitifatih su kaçağı arızasıfatih kaçak bulmafatih kaçak onarmafatih kaçak tespitifatih sıcak su kaçağıfatih soğuk su kaçağıfatih uygun fiyatlı su kaçağı tespiti