Eyüp Su Kaçağı

İstanbul bünyesinde binlerce insanın evinde ve iş yerinde karşılaşabileceği tesisat problemlerinin çözümü için hazır durumdayız. Özellikle müşterilerimize herhangi bir mağduriyet yaşamadan bu durumların en kısa süre içerisinde üstesinden gelinebilmesi için hizmet vermeye devam ediyoruz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca ulaşım sağlayabileceğiniz firmamızda direkt olarak su hatlarının genel yapısıyla ilgili olarak kaçak hizmetleri verilmeye devam ediliyor. Uzman çalışanlarımız bulunduğu için, kırma ve dökme durumuyla karşılaşılmaksızın uygun fiyatla ve aynı zamanda işlem sonrası minimum masrafla Eyüp su kaçağı çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Eğer sadece iki adet fayansın kırılmasının yeteceği bir çalışma bulunuyorsa ve çağırmış olduğunuz farklı firmanın bir çalışanı beş adet fayansı kırıyorsa, doğrudan bu kırma işlemi sizin zararınıza olacaktır. Bundan dolayı çalışmalarımızda özellikle bizim alışmamız için yeterli ortamın oluşması halinde direkt olarak onarım işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Tespitin modern yöntemlerle yapılabilmesini sağlayacak şekilde eğitilen ve işinde uzman olan çalışanlarımız, direkt olarak farklı hat yapılarında nasıl tespit yapacaklarını biliyorlar.

Özellikle Eyüp su kaçağı hizmetlerimizde aşağıdaki durumlar için farklı bir şekilde tespit teknikleri kullanılabilir ve bu teknikler aracılığıyla sorunsuz bir şekilde kırmadan kaçak tespiti yapılabilir.

Sıcak Su Kaçağı Tespiti

Sıcak suyla ilgili olarak kaçak bulunduğu anlaşıldığı taktirde, bu durumda direkt olarak termal kameralardan yardım alınması gerekecektir. Termal kameraların yapısına göre, duvarın arkasındaki sıcaklıkların dahi net olarak incelenebilmesi mümkün oluyor. Eğer normal duvar sıcaklığının dışında, hat yapısına uygun olmayan bir sıcaklık bulunuyorsa, borunun çatladığı ve kaçağın oluştuğu yer bulunmuş anlamına gelecektir.

Soğuk Su Kaçağı Tespiti

Firmamız tarafından Eyüp binalarında soğuk su kaçağının tespit edilebilmesi için kullanılan yöntemler arasında direkt olarak akustik dinleme cihazına yer veriliyor. Bu sayede ülke genelinde bu yöntemi kullanan nadir firmalardan bir tanesi olmamız sayesinde özellikle Eyüp su kaçağı çalışmalarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Yenilenen uygulamalar aracılığıyla her zaman için firmamız tarafından soğuk suyun tespitinde duvarın kırılmadan da dinleme cihazıyla dinlenerek nerede nasıl bir hasar bulunduğunun anlaşılması mümkün oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

eyüp su kaçağıeyüp su arızaeyüp su tesisatçısıistanbul eyüp su kaçağıistanbul eyüp su kaçağı onarmaistanbul eyüp su kaçağı tamiriistanbul eyüp su kaçağı tespitiistanbul eyüp su tesisatçısıistanbul eyüp profesyonel su tesisatçısıeyüp su kaçağı tespitieyüp su kaçağı arızasıeyüp kaçak bulmaeyüp kaçak onarmaeyüp kaçak tespitieyüp sıcak su kaçağıeyüp soğuk su kaçağıeyüp uygun fiyatlı su kaçağı tespiti