Zeytinburnu Su Tesisatçısı

Zeytinburnu su tesisatçısı, olarak hizmet veren firmamız, her türlü su tesisat sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Zeytinburnu tesisatçı, kameralı sistemlerle tıkanıklık açma, noktasal su kaçağı tespiti ve kimyasal ilaçla petek temizleme hizmetleri vermektedir.

Gerçekleştirdiği tüm hizmetlere sözleşme vererek 1 garantili işçilik yapmaktadır. Ev ve işyerlerinizde pis su ve temiz su ile ilgili oluşacak tüm tesisat sorunlarını çözmek için Avrupa dan getirdiği özel cihazlar ile kırmadan dökmeden işlem yapan firmamız başlıca şu hizmetleri vermektedir.

  • Zeytinburnu Klozet Montajı
  • Zeytinburnu Petek Temizleme
  • Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti
  • Zeytinburnu Su Kaçağı Tamiri
  • Zeytinburnu Koku Tespiti
  • Zeytinburnu Kalebodur Fayans Döşeme
  • Zeytinburnu Banyo Tadilatı
  • Zeytinburnu Tıkalı Lavabo Açma
  • Zeytinburnu Tıkalı Tuvalet Açma

Banyo ve tuvaletlerinizde yaptığımız tüm çalışmalarda kırıp dökmeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için iletişim kanallarımız aracılığıyla tarafımıza probleminizi bildirmeniz yeterlidir.

Zeytinburnu Su Tesisatçısı

Sıradan tesisatçıların petekleri sökerek banyoda yıkamak suretiyle gerçekleştirdikleri yanlış uygulamanın aksine Zeytinburnu su tesisatçısı robot cihazlar ve özel kimyasallarla hazırlanan sular ile gerçekleştirilmektedir. Sistemde bulunan suyun boşaltılması akabinde hazırladığımız ilaçlı su peteklere verilerek peteklerde oluşan kurum ve kireç kalıntıları tamamen temizlenir. Doğalgaz faturalarınızı azaltarak evinizin ısınmasını sağlayacak bu uygulamayı en fazla 2 yılda bir tekrarlamanız gerekmektedir. Yanlış uygulamalarla istenen verimi alamamak yerine profesyonel hizmetimizi talep ederek peteklerinizin tüm pisliklerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Zeytinburnu Kameralı Tesisatçı

Kullanımda olan evlerde bulunan tesisat kaçaklarının tespitinde kameralı sistemi kullanan Zeytinburnu su tesisat firması, sahip olduğu teknoloji sayesinde hiçbir fayansı kırmadan tam isabet tesisat kaçaklarının tespitini gerçekleştirmektedir. Kaçağın tamiri için gerekli alandan fazlası kırılmadan gerçekleştirilen tespit ve tamir işlemleri sonrasında rutubet lekelerinden ve kokusundan en az hasarla kurtulabilirsiniz.

Zeytinburnu 7/24 Açık Su Tesisatçısı

Alaturka ve alafranga tuvaletlerde ve lavabolarda meydana gelen tıkanmalar evlerde koku oluşmasına, suyun geri tepmesine ve tesisat arızalarına neden olmaktadır. Evlerinizde bulunan tuvalet pompaları veya tıkanıklık açıcı kimyasalları kullanarak tıkanıklığı giderememeniz halinde firmamızdan tıkanıklık açma hizmeti talep edebilirisiniz. Firmamız yetkili personelleri tıkanıklığınızı açmak içindoğru kılavuz kullanımı ile tıkanıklığı tesisata hiçbir zarar vermeden hızlı bir şekilde açabilmektedir. Tıkanıklık problemleriniz için amatör firmalardan destek almanız halinde  tesisatınızda çatlaklar oluşabilmekte, pis su tesisatında meydana gelen çatlaklar nedeniyle tesisatın tüm pisliği alt komşunuza akabilmektedir.

Tüm tesisatınızın değişmesini gerektirecek bu hataya düşmemek için firmamızı arayarak doğru yöntemlerle profesyonel tıkanıklık açıcı hizmetini satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

Zeytinburnu su tesisatçısıZeytinburnu tesisatçıZeytinburnu su tesisatıZeytinburnu su kaçağıZeytinburnu su kaçağı bulmaZeytinburnu su kaçağı tespitiZeytinburnu tıkanıklık açmaZeytinburnu petek temizlemeZeytinburnu petek temizliğiZeytinburnu tuvalet açmaZeytinburnu lavabo açmaZeytinburnu pimaş açmaZeytinburnu gider açmaZeytinburnu kanal açmaZeytinburnu mutfak gideri açmaZeytinburnu fayansçıZeytinburnu kalebodurcuZeytinburnu fayans ustasıZeytinburnu kalebodur ustasıZeytinburnu banyo tadilatıZeytinburnu tuvalet tadilatıZeytinburnu koku tespiti