Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar su tesisatçısı, olarak hizmet veren firmamız, her türlü su tesisat sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Üsküdar tesisatçı, kameralı sistemlerle tıkanıklık açma, noktasal su kaçağı tespiti ve kimyasal ilaçla petek temizleme hizmetleri vermektedir.

Gerçekleştirdiği tüm hizmetlere sözleşme vererek 1 garantili işçilik yapmaktadır. Ev ve işyerlerinizde pis su ve temiz su ile ilgili oluşacak tüm tesisat sorunlarını çözmek için Avrupa dan getirdiği özel cihazlar ile kırmadan dökmeden işlem yapan firmamız başlıca şu hizmetleri vermektedir.

  • Üsküdar Klozet Montajı
  • Üsküdar Petek Temizleme
  • Üsküdar Su Kaçağı Tespiti
  • Üsküdar Su Kaçağı Tamiri
  • Üsküdar Koku Tespiti
  • Üsküdar Kalebodur Fayans Döşeme
  • Üsküdar Banyo Tadilatı
  • Üsküdar Tıkalı Lavabo Açma
  • Üsküdar Tıkalı Tuvalet Açma

Banyo ve tuvaletlerinizde yaptığımız tüm çalışmalarda kırıp dökmeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için iletişim kanallarımız aracılığıyla tarafımıza probleminizi bildirmeniz yeterlidir.

Üsküdar Su Tesisatçısı

Sıradan tesisatçıların petekleri sökerek banyoda yıkamak suretiyle gerçekleştirdikleri yanlış uygulamanın aksine Üsküdar su tesisatçısı robot cihazlar ve özel kimyasallarla hazırlanan sular ile gerçekleştirilmektedir. Sistemde bulunan suyun boşaltılması akabinde hazırladığımız ilaçlı su peteklere verilerek peteklerde oluşan kurum ve kireç kalıntıları tamamen temizlenir. Doğalgaz faturalarınızı azaltarak evinizin ısınmasını sağlayacak bu uygulamayı en fazla 2 yılda bir tekrarlamanız gerekmektedir. Yanlış uygulamalarla istenen verimi alamamak yerine profesyonel hizmetimizi talep ederek peteklerinizin tüm pisliklerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Üsküdar Kameralı Tesisatçı

Kullanımda olan evlerde bulunan tesisat kaçaklarının tespitinde kameralı sistemi kullanan Üsküdar su tesisat firması, sahip olduğu teknoloji sayesinde hiçbir fayansı kırmadan tam isabet tesisat kaçaklarının tespitini gerçekleştirmektedir. Kaçağın tamiri için gerekli alandan fazlası kırılmadan gerçekleştirilen tespit ve tamir işlemleri sonrasında rutubet lekelerinden ve kokusundan en az hasarla kurtulabilirsiniz.

Üsküdar 7/24 Açık Su Tesisatçısı

Alaturka ve alafranga tuvaletlerde ve lavabolarda meydana gelen tıkanmalar evlerde koku oluşmasına, suyun geri tepmesine ve tesisat arızalarına neden olmaktadır. Evlerinizde bulunan tuvalet pompaları veya tıkanıklık açıcı kimyasalları kullanarak tıkanıklığı giderememeniz halinde firmamızdan tıkanıklık açma hizmeti talep edebilirisiniz. Firmamız yetkili personelleri tıkanıklığınızı açmak içindoğru kılavuz kullanımı ile tıkanıklığı tesisata hiçbir zarar vermeden hızlı bir şekilde açabilmektedir. Tıkanıklık problemleriniz için amatör firmalardan destek almanız halinde  tesisatınızda çatlaklar oluşabilmekte, pis su tesisatında meydana gelen çatlaklar nedeniyle tesisatın tüm pisliği alt komşunuza akabilmektedir.

Tüm tesisatınızın değişmesini gerektirecek bu hataya düşmemek için firmamızı arayarak doğru yöntemlerle profesyonel tıkanıklık açıcı hizmetini satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

Üsküdar su tesisatçısıÜsküdar tesisatçıÜsküdar su tesisatıÜsküdar su kaçağıÜsküdar su kaçağı bulmaÜsküdar su kaçağı tespitiÜsküdar tıkanıklık açmaÜsküdar petek temizlemeÜsküdar petek temizliğiÜsküdar tuvalet açmaÜsküdar lavabo açmaÜsküdar pimaş açmaÜsküdar gider açmaÜsküdar kanal açmaÜsküdar mutfak gideri açmaÜsküdar fayansçıÜsküdar kalebodurcuÜsküdar fayans ustasıÜsküdar kalebodur ustasıÜsküdar banyo tadilatıÜsküdar tuvalet tadilatıÜsküdar koku tespiti