Sultangazi Su Tesisatçısı

Sultangazi su tesisatçısı, olarak hizmet veren firmamız, her türlü su tesisat sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Sultangazi tesisatçı, kameralı sistemlerle tıkanıklık açma, noktasal su kaçağı tespiti ve kimyasal ilaçla petek temizleme hizmetleri vermektedir.

Gerçekleştirdiği tüm hizmetlere sözleşme vererek 1 garantili işçilik yapmaktadır. Ev ve işyerlerinizde pis su ve temiz su ile ilgili oluşacak tüm tesisat sorunlarını çözmek için Avrupa dan getirdiği özel cihazlar ile kırmadan dökmeden işlem yapan firmamız başlıca şu hizmetleri vermektedir.

  • Sultangazi Klozet Montajı
  • Sultangazi Petek Temizleme
  • Sultangazi Su Kaçağı Tespiti
  • Sultangazi Su Kaçağı Tamiri
  • Sultangazi Koku Tespiti
  • Sultangazi Kalebodur Fayans Döşeme
  • Sultangazi Banyo Tadilatı
  • Sultangazi Tıkalı Lavabo Açma
  • Sultangazi Tıkalı Tuvalet Açma

Banyo ve tuvaletlerinizde yaptığımız tüm çalışmalarda kırıp dökmeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için iletişim kanallarımız aracılığıyla tarafımıza probleminizi bildirmeniz yeterlidir.

Sultangazi Su Tesisatçısı

Sıradan tesisatçıların petekleri sökerek banyoda yıkamak suretiyle gerçekleştirdikleri yanlış uygulamanın aksine Sultangazi su tesisatçısı robot cihazlar ve özel kimyasallarla hazırlanan sular ile gerçekleştirilmektedir. Sistemde bulunan suyun boşaltılması akabinde hazırladığımız ilaçlı su peteklere verilerek peteklerde oluşan kurum ve kireç kalıntıları tamamen temizlenir. Doğalgaz faturalarınızı azaltarak evinizin ısınmasını sağlayacak bu uygulamayı en fazla 2 yılda bir tekrarlamanız gerekmektedir. Yanlış uygulamalarla istenen verimi alamamak yerine profesyonel hizmetimizi talep ederek peteklerinizin tüm pisliklerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Sultangazi Kameralı Tesisatçı

Kullanımda olan evlerde bulunan tesisat kaçaklarının tespitinde kameralı sistemi kullanan Sultangazi su tesisat firması, sahip olduğu teknoloji sayesinde hiçbir fayansı kırmadan tam isabet tesisat kaçaklarının tespitini gerçekleştirmektedir. Kaçağın tamiri için gerekli alandan fazlası kırılmadan gerçekleştirilen tespit ve tamir işlemleri sonrasında rutubet lekelerinden ve kokusundan en az hasarla kurtulabilirsiniz.

Sultangazi 7/24 Açık Su Tesisatçısı

Alaturka ve alafranga tuvaletlerde ve lavabolarda meydana gelen tıkanmalar evlerde koku oluşmasına, suyun geri tepmesine ve tesisat arızalarına neden olmaktadır. Evlerinizde bulunan tuvalet pompaları veya tıkanıklık açıcı kimyasalları kullanarak tıkanıklığı giderememeniz halinde firmamızdan tıkanıklık açma hizmeti talep edebilirisiniz. Firmamız yetkili personelleri tıkanıklığınızı açmak içindoğru kılavuz kullanımı ile tıkanıklığı tesisata hiçbir zarar vermeden hızlı bir şekilde açabilmektedir. Tıkanıklık problemleriniz için amatör firmalardan destek almanız halinde  tesisatınızda çatlaklar oluşabilmekte, pis su tesisatında meydana gelen çatlaklar nedeniyle tesisatın tüm pisliği alt komşunuza akabilmektedir.

Tüm tesisatınızın değişmesini gerektirecek bu hataya düşmemek için firmamızı arayarak doğru yöntemlerle profesyonel tıkanıklık açıcı hizmetini satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

Sultangazi su tesisatçısıSultangazi tesisatçıSultangazi su tesisatıSultangazi su kaçağıSultangazi su kaçağı bulmaSultangazi su kaçağı tespitiSultangazi tıkanıklık açmaSultangazi petek temizlemeSultangazi petek temizliğiSultangazi tuvalet açmaSultangazi lavabo açmaSultangazi pimaş açmaSultangazi gider açmaSultangazi kanal açmaSultangazi mutfak gideri açmaSultangazi fayansçıSultangazi kalebodurcuSultangazi fayans ustasıSultangazi kalebodur ustasıSultangazi banyo tadilatıSultangazi tuvalet tadilatıSultangazi koku tespiti