Esenler Su Kaçağı

Termal kamera kullanan çalışanlarımız sayesinde artık firmamıza başvuran sıcak su hattıyla ilgili Esenyurt ilçesinde mağduriyeti bulunan müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. Bu hatla ilgili olarak tam bir harita çıkarılabilmesi için gerekli olan en önemli ekipman termal kamera oluyor. Normalde şerit halinde gitmesi gereken sıcak yapının eğer bir noktasında farklı bir şekil ortaya çıkıyorsa, bu durumda termal kameraya bakılarak o kısım kırılacaktır.

Çalışmalarımızın sonrasında ise tam olarak bu noktada bir sorun olduğu anlaşılacak ve boru kesilerek, yerine sağlam bir şekilde yenisi monte edilecektir. Böylelikle herhangi bir sorun olmaksızın termal kameralar aracılığıyla herkes için su kaçaklarına çözüm getirebiliyoruz. Esenyurt su kaçağı ile ilgili çalışmalarımız sayesinde, pis sularda, temiz sıcak – soğuk sulardaki kaçak durumlarında bize başvurabilirsiniz.

Akustik Dinleme Cihazlı Kaçak Tespiti

Akustik dinleme cihazları aracılığıyla müşterilerimizin her birine özel olarak soğuk hatla ilgili yaşadıkları problemler sayesinde artık doğrudan kaçak tespiti hizmeti verebiliyoruz. Esenler su kaçağı çalışmalarını binlerce kişi için uygun bir şekilde gerçekleştiren ekip arkadaşlarımızın dinleme cihazlarıyla tam olarak hasarın hangi noktada oluştuğunu tespit etmeleri mümkün oluyor. Herhangi bir yanılma payı olmadığı için de, diğer firmalarda olduğu gibi farklı noktalarda pek çok sayıda delik açılmasına da gerek kalmamış oluyor.

Kameralı Robotla Pis Su Kaçağı Tespiti

Kameralı olarak bir hortum salınacak olan pis suyun gittiği bölümde özellikle hasarlar biraz derinde olabildiği için bu yöntem son derece başarılı sonuçların elde edilebilmesine imkan tanıyor. Özellikle günümüzde Esenler su kaçağı ile ilgili çalışmalarımızda başvurduğumuz bu teknik sayesinde gider borularında direkt olarak darbeye bağlı veya farklı nedenlerle çatlak oluşması halinde kameradan yardım alınabilecektir.

Türkiye’de çoğu zaman bu tarz işlemler için daha çok masraf çıkaracak yöntemler kullanılıyor fakat pek çok firmaya kıyasla daha nadir olarak bu yöntemi kullanıyor ve borunun hangi noktasında çatlak bulunuyorsa, buna uygun bir şekilde boru yenileme işlemi gerçekleştiriyoruz. İstanbul genelinde binlerce kişiye uygun bir şekilde vermiş olduğumuz hizmette müşterilerimizin hem fayansla hem de farklı malzemelerle ilgili olarak ekstra ücret ödememesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

esenler su kaçağıesenler su arızaesenler su tesisatçısıistanbul esenler su kaçağıistanbul esenler su kaçağı onarmaistanbul esenler su kaçağı tamiriistanbul esenler su kaçağı tespitiistanbul esenler su tesisatçısıistanbul esenler profesyonel su tesisatçısıesenler su kaçağı tespitiesenler su kaçağı arızasıesenler kaçak bulmaesenler kaçak onarmaesenler kaçak tespitiesenler sıcak su kaçağıesenler soğuk su kaçağıesenler uygun fiyatlı su kaçağı tespiti