Eyüp Su Tesisatçısı

Eyüp su tesisatçısı, olarak hizmet veren firmamız, her türlü su tesisat sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Eyüp tesisatçı, kameralı sistemlerle tıkanıklık açma, noktasal su kaçağı tespiti ve kimyasal ilaçla petek temizleme hizmetleri vermektedir.

Gerçekleştirdiği tüm hizmetlere sözleşme vererek 1 garantili işçilik yapmaktadır. Ev ve işyerlerinizde pis su ve temiz su ile ilgili oluşacak tüm tesisat sorunlarını çözmek için Avrupa dan getirdiği özel cihazlar ile kırmadan dökmeden işlem yapan firmamız başlıca şu hizmetleri vermektedir.

  • Eyüp Klozet Montajı
  • Eyüp Petek Temizleme
  • Eyüp Su Kaçağı Tespiti
  • Eyüp Su Kaçağı Tamiri
  • Eyüp Koku Tespiti
  • Eyüp Kalebodur Fayans Döşeme
  • Eyüp Banyo Tadilatı
  • Eyüp Tıkalı Lavabo Açma
  • Eyüp Tıkalı Tuvalet Açma

Banyo ve tuvaletlerinizde yaptığımız tüm çalışmalarda kırıp dökmeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için iletişim kanallarımız aracılığıyla tarafımıza probleminizi bildirmeniz yeterlidir.

Eyüp Su Tesisatçısı

Sıradan tesisatçıların petekleri sökerek banyoda yıkamak suretiyle gerçekleştirdikleri yanlış uygulamanın aksine Eyüp su tesisatçısı robot cihazlar ve özel kimyasallarla hazırlanan sular ile gerçekleştirilmektedir. Sistemde bulunan suyun boşaltılması akabinde hazırladığımız ilaçlı su peteklere verilerek peteklerde oluşan kurum ve kireç kalıntıları tamamen temizlenir. Doğalgaz faturalarınızı azaltarak evinizin ısınmasını sağlayacak bu uygulamayı en fazla 2 yılda bir tekrarlamanız gerekmektedir. Yanlış uygulamalarla istenen verimi alamamak yerine profesyonel hizmetimizi talep ederek peteklerinizin tüm pisliklerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Eyüp Kameralı Tesisatçı

Kullanımda olan evlerde bulunan tesisat kaçaklarının tespitinde kameralı sistemi kullanan Eyüp su tesisat firması, sahip olduğu teknoloji sayesinde hiçbir fayansı kırmadan tam isabet tesisat kaçaklarının tespitini gerçekleştirmektedir. Kaçağın tamiri için gerekli alandan fazlası kırılmadan gerçekleştirilen tespit ve tamir işlemleri sonrasında rutubet lekelerinden ve kokusundan en az hasarla kurtulabilirsiniz.

Eyüp 7/24 Açık Su Tesisatçısı

Alaturka ve alafranga tuvaletlerde ve lavabolarda meydana gelen tıkanmalar evlerde koku oluşmasına, suyun geri tepmesine ve tesisat arızalarına neden olmaktadır. Evlerinizde bulunan tuvalet pompaları veya tıkanıklık açıcı kimyasalları kullanarak tıkanıklığı giderememeniz halinde firmamızdan tıkanıklık açma hizmeti talep edebilirisiniz. Firmamız yetkili personelleri tıkanıklığınızı açmak içindoğru kılavuz kullanımı ile tıkanıklığı tesisata hiçbir zarar vermeden hızlı bir şekilde açabilmektedir. Tıkanıklık problemleriniz için amatör firmalardan destek almanız halinde  tesisatınızda çatlaklar oluşabilmekte, pis su tesisatında meydana gelen çatlaklar nedeniyle tesisatın tüm pisliği alt komşunuza akabilmektedir.

Tüm tesisatınızın değişmesini gerektirecek bu hataya düşmemek için firmamızı arayarak doğru yöntemlerle profesyonel tıkanıklık açıcı hizmetini satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

Eyüp su tesisatçısıEyüp tesisatçıEyüp su tesisatıEyüp su kaçağıEyüp su kaçağı bulmaEyüp su kaçağı tespitiEyüp tıkanıklık açmaEyüp petek temizlemeEyüp petek temizliğiEyüp tuvalet açmaEyüp lavabo açmaEyüp pimaş açmaEyüp gider açmaEyüp kanal açmaEyüp mutfak gideri açmaEyüp fayansçıEyüp kalebodurcuEyüp fayans ustasıEyüp kalebodur ustasıEyüp banyo tadilatıEyüp tuvalet tadilatıEyüp koku tespiti