Çatalca Su Kaçağı

İstanbul genelinde binlerce kişiye hizmet vermeye devam ediyor ve özellikle Çatalca su kaçağı ile ilgili olarak çalışmalarımızı herkes için uygun bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Yeni tespit faaliyetlerini termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve pis su hatları için özel kamera sistemleriyle yapabiliyoruz.

Akustik Dinleme Cihazlı Su Kaçağı Tespiti

Akustik dinleme cihazlarına yer verilen çalışmalarda raporda direkt olarak net bir başarının elde edilebildiğinden söz ediliyor. Her dinleme cihazı kullanılan çalışmamızın ardından, soğuk suyun bulunduğu hatta yaşanan kaçakla ilgili olarak çalışmalarımızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Çalışmanın öncesinde oluşan duvardaki ve fayanstaki problemleri de gideriyor ve ekstra birkaç fayans daha kırmadan, farklı bölgeleri kırma gereği duymadan çalışmayı sonuçlandırabiliyoruz. Çatalca bünyesinde vermiş olduğumuz hizmette de bu cihaz sayesinde müşterilerimizin kaçakla ilgili mağduriyetlerini ortadan kaldırmamız mümkün oluyor.

Termal Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Müşterilerimiz için artık termal kamera kullanarak dahi sadece su kaçağına yönelik çalışmalar gerçekleştirmemiz bir hayli kolay oluyor. Günümüzde milyonlarca kişi için özel olarak oluşturulan tesisat sistemleri eğer istenen kalitede yapılmazsa, sıcak su hatları yıllar boyunca kullanıma uygun olmayabiliyor.

Direkt olarak firmamız tarafından kullanılan Çatalca su kaçağı tekniği aracılığıyla artık sıcak su hattında yaşanan kaçağın tespit edilmesi mümkün oluyor. Özellikle günümüzde yeni uygulamaların değerlendirilebilmesini sağlayan uzmanlarımız, sıcak suda bu tekniği son derece başarılı şekilde kullanıyor. Mağduriyet yaşanmadan, ekstra masraf oluşmasına da gerek kalmadan her türlü kaçak tespiti faaliyeti bu cihazla yapılabiliyor.

Kameralı Pis Su Kaçağı Tespiti

Firmamız tarafından Çatalca su kaçağı tespitine yönelik verilen hizmette özellikle pis suyun geçtiği bir hatta yönelik çalışmayı kameralı su kaçağı tespit cihazlarıyla gerçekleştirebiliyoruz. Yeni imkanlar sayesinde direkt olarak güncel çalışmalarımız binlerce kişi için uygun hale geliyor. Özellikle kameralı robotlar kullanılması ve pis su hattının nasıl bir problemle karşılaştığına dair bilgi edinilmesi için borunun içerisine girilmesi gerekiyor. İstanbul genelinde binlerce müşterimiz için bu tarz hizmetler vermiş bulunmaktayız. Özel cihaz aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebiliyoruz ve boyunun içerisinde metrelerce gezebilecek özel yapıya sahip olan cihazımız aracılığıyla kamerayla kaçağın yerini tespit edebiliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

çatalca su kaçağıçatalca su arızaçatalca su tesisatçısıistanbul çatalca su kaçağıistanbul çatalca su kaçağı onarmaistanbul çatalca su kaçağı tamiriistanbul çatalca su kaçağı tespitiistanbul çatalca su tesisatçısıistanbul çatalca profesyonel su tesisatçısıçatalca su kaçağı tespitiçatalca su kaçağı arızasıçatalca kaçak bulmaçatalca kaçak onarmaçatalca kaçak tespitiçatalca sıcak su kaçağıçatalca soğuk su kaçağıçatalca uygun fiyatlı su kaçağı tespiti