Büyükçekmece Su Kaçağı

Firmamızın her hanenin ihtiyacı olabilecek bir hizmet veriyor olması nedeniyle özellikle yeni teknikler geliştirmesi gerekiyor. Büyükçekmece su kaçağı ile ilgili olarak yürüttüğümüz çalışmalar aracılığıyla artık binlerce kişiye hizmet verdiğimizden dolayı termal kameralar ve akustik dinleme cihazlarını ekipmanlarımızda bulunduruyoruz. Firmamıza istediğiniz zaman başvurabilir ve bulunduğunuz ilçeyi de belirterek adres verebilir ve en kısa sürede gelmemizi sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kaçaklarla ilgili olarak yapılacak tespitler sayesinde artık direkt olarak sıcak suda farklı ve soğuk suda farklı tekniği kullanmamız mümkün olacaktır. Günümüzde ekip arkadaşlarımız hem sıcak suda hem de soğuk suda iki farklı teknikle müşterilerimizin tesisat problemlerini giderme konusunda bilgisi bulunuyor.

  • Hatta eğer sıcak olduğu anlaşılan bir su bulunuyorsa ve kaçak oluşmasına neden oluyorsa, kaçağın tam olarak nerede olduğunu anlamak için özel cihaz kullanılması doğru olacaktır. Firmamız da direkt olarak gelişmiş termal kamera kullandığı için, Büyükçekmece ilçesindeki müşterilerimiz için bu alanda özel olarak hizmet vermemizi sağlıyor.
  • Soğuk suyun geçtiği bir hatta Büyükçekmece su kaçağı ile ilgilenen ekip arkadaşlarımız tarafından tespit yapılacaksa, uygulamaları akustik dinleme cihazları aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Pis Su Kaçaklarında Tespit

Kaçaklarla ilgili olarak yapılacak olan tespitin özellikle bir pis su hattında yapılması gerekiyorsa, bunun için öncelikle kamera kullanılması gerekiyor. Günümüzde kameralı robotlar aracılığıyla borunun içerisine girilmesi ve hangi noktada, ne kadar büyüklükte bir kaçak bulunduğunun anlaşılması mümkün oluyor. Büyükçekmece su kaçağı tespitine dair vermiş olduğumuz hizmette her türlü durumu göz önünde bulunduruyor ve buna bağlı olarak pis sularda kaçak tespiti yapabiliyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nedir?

Türkiye genelinde tesisat firmaları tarafından kullanılan genel olarak iki farklı yöntem bulunuyor. Bazı firmalar herhangi bir şekilde dinleme cihazı veya kamera kullanmaksızın, direkt olarak rastgele olarak fayansları ve duvarı kırarak çalışmalar gerçekleştiriyor. Bir diğeri yani aralarında bizim de bulunduğumuz nadir firmalar ise Büyükçekmece su kaçağı çalışmalarında kullandığımız teknikte olduğu gibi, özel cihazlarla tespit yapıyor. Bu sayede herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamaksızın direkt olarak ekstra bir fayans veya alçı ücreti de ödenmeksizin yenilenen hattın kullanılabilmesini sağlıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

büyükçekmece su kaçağıbüyükçekmece su arızabüyükçekmece su tesisatçısıistanbul büyükçekmece su kaçağıistanbul büyükçekmece su kaçağı onarmaistanbul büyükçekmece su kaçağı tamiriistanbul büyükçekmece su kaçağı tespitiistanbul büyükçekmece su tesisatçısıistanbul büyükçekmece profesyonel su tesisatçısıbüyükçekmece su kaçağı tespitibüyükçekmece su kaçağı arızasıbüyükçekmece kaçak bulmabüyükçekmece kaçak onarmabüyükçekmece kaçak tespitibüyükçekmece sıcak su kaçağıbüyükçekmece soğuk su kaçağıbüyükçekmece uygun fiyatlı su kaçağı tespiti