noscript Büyükçekmece Su Kaçağı | 0.530 415 27 40 | bitesisatci.com

Büyükçekmece Su Kaçağı

Firmamızın her hanenin ihtiyacı olabilecek bir hizmet veriyor olması nedeniyle özellikle yeni teknikler geliştirmesi gerekiyor. Büyükçekmece su kaçağı ile ilgili olarak yürüttüğümüz çalışmalar aracılığıyla artık binlerce kişiye hizmet verdiğimizden dolayı termal kameralar ve akustik dinleme cihazlarını ekipmanlarımızda bulunduruyoruz. Firmamıza istediğiniz zaman başvurabilir ve bulunduğunuz ilçeyi de belirterek adres verebilir ve en kısa sürede gelmemizi sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kaçaklarla ilgili olarak yapılacak tespitler sayesinde artık direkt olarak sıcak suda farklı ve soğuk suda farklı tekniği kullanmamız mümkün olacaktır. Günümüzde ekip arkadaşlarımız hem sıcak suda hem de soğuk suda iki farklı teknikle müşterilerimizin tesisat problemlerini giderme konusunda bilgisi bulunuyor.

  • Hatta eğer sıcak olduğu anlaşılan bir su bulunuyorsa ve kaçak oluşmasına neden oluyorsa, kaçağın tam olarak nerede olduğunu anlamak için özel cihaz kullanılması doğru olacaktır. Firmamız da direkt olarak gelişmiş termal kamera kullandığı için, Büyükçekmece ilçesindeki müşterilerimiz için bu alanda özel olarak hizmet vermemizi sağlıyor.
  • Soğuk suyun geçtiği bir hatta Büyükçekmece su kaçağı ile ilgilenen ekip arkadaşlarımız tarafından tespit yapılacaksa, uygulamaları akustik dinleme cihazları aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Pis Su Kaçaklarında Tespit

Kaçaklarla ilgili olarak yapılacak olan tespitin özellikle bir pis su hattında yapılması gerekiyorsa, bunun için öncelikle kamera kullanılması gerekiyor. Günümüzde kameralı robotlar aracılığıyla borunun içerisine girilmesi ve hangi noktada, ne kadar büyüklükte bir kaçak bulunduğunun anlaşılması mümkün oluyor. Büyükçekmece su kaçağı tespitine dair vermiş olduğumuz hizmette her türlü durumu göz önünde bulunduruyor ve buna bağlı olarak pis sularda kaçak tespiti yapabiliyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nedir?

Türkiye genelinde tesisat firmaları tarafından kullanılan genel olarak iki farklı yöntem bulunuyor. Bazı firmalar herhangi bir şekilde dinleme cihazı veya kamera kullanmaksızın, direkt olarak rastgele olarak fayansları ve duvarı kırarak çalışmalar gerçekleştiriyor. Bir diğeri yani aralarında bizim de bulunduğumuz nadir firmalar ise Büyükçekmece su kaçağı çalışmalarında kullandığımız teknikte olduğu gibi, özel cihazlarla tespit yapıyor. Bu sayede herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamaksızın direkt olarak ekstra bir fayans veya alçı ücreti de ödenmeksizin yenilenen hattın kullanılabilmesini sağlıyor.

Yorumlar

avatar
Cenk Güney
02/09/2018 12:20:09

Fayansların arasından su geliyor. Bu olay banyoda oluyor. Binanın tesisatı zarar görmüş olabilir mi acaba

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 13:29:05

Yusuf bey eğer tesisatınız demir ise hemen değiştirmeniz en doğrusudur. tesisatınız plastik ise sadece sorun oldukça yenilemeye gidebilirsiniz.

avatar
Yusuf Göylüler
20/08/2018 04:01:03

Ustam hayırlı işler. Evdeki su tesisatları ne kadar sürede bir değiştirilmesi lazım ya da bakımını yaptırmak lazım? Şu an bir problem yok ama bilgi almak istiyorum.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

büyükçekmece su kaçağıbüyükçekmece su arızabüyükçekmece su tesisatçısıistanbul büyükçekmece su kaçağıistanbul büyükçekmece su kaçağı onarmaistanbul büyükçekmece su kaçağı tamiriistanbul büyükçekmece su kaçağı tespitiistanbul büyükçekmece su tesisatçısıistanbul büyükçekmece profesyonel su tesisatçısıbüyükçekmece su kaçağı tespitibüyükçekmece su kaçağı arızasıbüyükçekmece kaçak bulmabüyükçekmece kaçak onarmabüyükçekmece kaçak tespitibüyükçekmece sıcak su kaçağıbüyükçekmece soğuk su kaçağıbüyükçekmece uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku