Tıkanıklık Açma

Ev ve iş yerlerinde zaman zaman karşılaşılan sorunlardan biri de gider borularında yaşanan tıkanma problemi için tıkanıklık açma ihtiyacıdır. Bu tür problemler zaman içinde çeşitli sebeplerden kaynaklanabilmektedir. Tıkanıklığın meydana gelmesinin sebepleri kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde çok kısa sürede tespit edilebilmektedir. Bitesisatçı firması olarak ekibimiz, son teknoloji ekipmanlar kullanarak tıkanıklık açma işlemlerinizde ihtiyacınız olan profesyonel desteği siz müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmaktadır.

İstanbul Tıkanıklık Açma

İstanbul merkezli kurulan firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana sektörde pek çok farklı alanda meydana gelen tıkanıklık açma işlemlerini uygulamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre İstanbul tıkanıklık açma talepleri ve uygulamaları farklılık gösterebilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı sayesinde mutfak, lavabo, tuvalet ve benzeri gider boru incelenip şu tıkanıklık açma uygulamalarına başlanabilmektedir:

 • Tuvalet tıkanıklığı açma,
 • Lavabo tıkanıklığı açma,
 • Pimaş boru tıkanıklığı açma,
 • Klozet tıkanıklığı açma,
 • Mutfak gider tıkanıklığı açma

Bu işlemlerin her birinde borular ve fayanslar kırılmadan etkili teknikler uygulanmaktadır. Su kaçağı tespit işlemleri de yapan deneyimli ustalarımız, kameralı cihazlar ile tıkanıklığın nereden kaynaklandığını ve tıkanıklığa sebep olan problemleri kolaylıkla tespit edebilmektedir.

Tuvalet Açma

Özellikle tuvalet giderinin tıkanması sorunu hayat kalitesini düşüren en büyük problemlerden biridir. Tuvalet gider borusunun tıkanması esasında sık karşılaşılan bir sorun değildir. Ancak tıkanıklık meydana geldiğinde bu problem en çok bodrum ya da zemin katlarda sıkıntı yaratabilmektedir. Örneğin apartman gider borusunun tıkanması, sadece bir daireyi ilgilendiren problem değildir. Tüm dairelerin ortak kullanımı ile tıkanıklık meydana geldiği için tuvalet açma ihtiyaçları da öne çıkmaktadır.

Apartman tuvalet giderinin tıkanmasına sebep olarak yabancı cisimlerin tuvalete atılması örnek gösterilebilmektedir. Bu cisimler tuvaleti veya klozeti tıkamasa bile apartman gider borusunda tıkanıklığa sebep olabilmektedir. Zaman içinde bu tıkanıklıkların artması, ilerleyen dönemlerde tıkanıklığın tamamıyla müdahale edilmesi gerektiren bir duruma dönüşmesine yol açabilmektedir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tuvaletlerde olduğu gibi lavabo tıkanıklığı da yaşam kalitesini düşüren ve ev içindeki işlevselliği azaltan bir sorundur. Özellikle mutfaklarda veya banyolarda sık sık meydana gelebilen lavabo tıkanıklığı açma konusunda deneyimli ustalardan destek almak kendi başınıza çözüm bulmanızdan çok daha faydalıdır. Mutfak lavabosu genellikle yemek artıklarının bulaşık yıkanırken gider borusunda birikmesi ile meydana gelebilmektedir.

Banyo giderinde veya lavabo giderinde meydana gelen tıkanıklıkların çoğunda da saç ve vücut kılları etkili olmaktadır. Tıraş olduktan sonra ya da saç dökülmesine bağlı olarak banyoda biriken saçlar, gideri tıkayınca su akışı kesintiye uğramaktadır. Bu durumda çözüm olarak başvurulması gereken işlemlerin başında kimyasal lavabo gideri açıcı ürünler öne çıkmaktadır. Şirketimizin deneyimli ekibi tarafından da kullanılan bu gider temizleyici kimyasal ürünler, özellikle mutfak ve banyo lavabolarındaki tıkanıklığı kimyasal olarak çözmesiyle farkını ortaya koymaktadır. Kimyasal tepkime tıkanıklık yapan cisimlerin eriyip suya karışarak gider borusundaki tıkanıklığı çözmesini sağlamaktadır. Ancak bu kimyasal ürünlerin kullanımı ve yöntemleri mutlaka dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu yüzden deneyimli ekibimiz sayesinde lavabo giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkları da kolaylıkla açabilirsiniz.

Pimaş Açma

Son teknoloji cihazlar kullanılarak ev içinde pis su giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar da açılabilmektedir. Banyoda su birikmesi veya lavabodan su gitmemesi gibi sorunlarla bu tıkanıklıkları fark edebilirsiniz. Tıkanıklığın sebebini anlamak için öncelikle deneyimli ekibimizden profesyonel destek alarak, herhangi bir kırma veya dökme yapmadan kameralı sistemler sayesinde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Pimaş açma işlemlerinde kullanılan son teknoloji cihazlar, pimaş boruların yapısına ve işlevselliğine zarar vermeden tıkanıklıkları açmayı sağlamaktadır.

Genellikle lavabo açıcı kimyasal ürünler ile pimaş borulara zarar verilmesi nedeniyle, tıkanıklık sorununu açarken daha büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu yüzden tıkanıklığa sebep olan sorunu tam olarak anlamadan, lavabo açıcı kimyasal ürünleri kullanarak pimaş borulardaki pis su giderini açmaya çalışmamanız tavsiye edilir. Bu tür sorunlarda ilk olarak tıkanıklığın arkasındaki sebepler öğrenilmeli ve tıkanıklık açma yöntemi ona göre belirlenmektedir.

Gider Açma

Bina, iş yeri, fabrika, müstakil ev, mağaza gibi pek çok farklı alanlarda gider açma hizmeti veren deneyimli ekibimiz sayesinde foseptik çukurları da etkili bir şekilde açılabilmektedir. Bu tür gider tıkanıklıklarında son derecede profesyonel ekipmanlar, kameralı cihazlar ve robotlar kullanılmaktadır. En hijyenik koşullarda gider açma hizmeti alabilmek için İstanbul merkezli hizmet sunan deneyimli ekibimizi tercih edebilirsiniz. Apartmanlarda meydana gelen gider borusunun tıkanıklığı tek bir daireye ait değildir. Bu yüzden apartmanda yaşayan herkesi ilgilendiren bu sorunun birlikte çözülmesi önemlidir.

Binanın en üst kattaki dairesinden başlayan apartman gider borusu, lağım kuyusuna kadar ilerlemektedir. Bina içindeki  borunun büyük bir kısmı, havalandırma boşluğunda konumlandırılır ve burada bor dik konuma sahiptir. Ancak bodrum kattan sonra binanın dışına çıkan kısma kadar olan gider borusunun devamı, bina temelinin altından geçer. Buradan devam eden gider borusu, toprak altından ilerler ve binanın lağım kuyusuna ulaşır. Havalandırma boşluğunda bulunan gider borusunda, yer çekimi etkisi ile herhangi bir tıkanıklık problemi görülmez. Fakat temelin içinden geçen ve lağım kuyusuna kadar devam eden kısımda gider tıkanıklığı daha sık görülmektedir.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Her ne kadar apartman gider borusu ile bağlantılı olsa da klozet tıkanıklığı açma ihtiyaçları da dairede yaşayan kişileri ayrı ayrı ilgilendiren bir konudur. Eğer oturduğunuz apartman yeni yapılmış bir binaysa ve sık sık tuvalette taşma meydana geliyorsa, temelin içinden geçen ya da toprak altındaki gider borularında bazı problemler meydana gelmiş olabilir. Klozette sifon çekildiğinde pis suyun gitmesinde problem görülüyorsa, gider tıkanıklığı hem daireden hem de apartmanın ortak gider borusundan kaynaklanabilir.

Bu noktada atıklar dışarı taşamadığı için boru içinde biriken pis su, tıkanıklığa sebep olabilmektedir. Bazen hemen fark edilmese de klozetten yayılan kötü kokularla da bu tıkanıklığa dair ipuçları görebilirsiniz. Bu tür durumlarda, tıkanıklığın sebebini bulmak ve daire içindeki gider borusundan mı yoksa apartmanın temelinin altındaki ortak gider borusundan mı tıkanıklık olduğunu tespit etmek gerekmektedir.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabosunda ve pis su gider borusunda meydana gelen tıkanıklıklar genellikle bulaşıkların yıkanması sırasında gidere ulaşan yemek artıklarının, burada birikmesiyle meydana gelmektedir. İlk etapta çok küçük gibi görünen ve önemseyen yemek artıkları, kuruyemiş kabukları, meyve ve sebze kabukları gider borusunda zamanla tıkanıklığa sebep olabilmektedir. Genellikle lavabo açıcı kimyasal ürünler kullanılarak çözüm aransa da tıkanıklığın türüne göre profesyonel uygulama yapma ihtiyacı görülebilir. Bu tür durumlarda mutfak tıkanıklığı açma işlemlerini kameralı ve teknolojik sistemlerle yapan deneyimli ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan tıkanıklık açma işlemleri için gerekli cihazlar arasında robotlar, kameralı ve sesli tespit makineleri bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte borulardaki tıkanıklık sorununun tespit edilmesi için duvarları veya fayansları kırmaya gerek kalmamaktadır. Son teknoloji kameralı ve sesli cihazlar, borularda tıkanıklık sorununun nerede kaynaklandığını ve sebebini en kısa sürede ortaya koymaktadır. Böylelikle daha büyük masraflardan kaçınmak ve daha pratik bir şekilde tıkanıklık açma ihtiyacını karşılamak da mümkün hale gelmektedir.

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen özel cihazlar ile su kaçaklarında tahribat oluşturmadan kaçağı buluyor ve tuvalet, klozet, lavabo tıkanıklığı gibi sorunları kısa sürede çözüyor.

Teknolojinin sunduğu yenilikleri takip eden firmamız, müşteri memnuniyeti çalışma anlayışıyla hızlı ve garantili hizmet vermektedir. Çok kısa bir sürede tıkanıklık olan bölgeyi noktasal olarak tespit ederek, açma işlemi yapılmaktadır. Evde veya ofisinizde hissedilen kötü koku veya pis su sızıntılarının sebebi giderlerde oluşan tıkanıklık olabilmektedir. Böyle bir durumda firmamıza 7/24 ulaşarak, hızlı servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Güncel yöntemler kullanan uzman ekibimizle tıkanıklık açma işlemlerini, garantili ve ekonomik fiyatlarla yapmaktayız.

Klozet Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Klozet tıkanıklığı kötü koku ve pis su taşması gibi rahatsızlık verici durumlara sebep olabilmektedir. Yapıda hasar oluşmaması adına bir an önce müdahale edilmesi gereken bu sorun için firmamızın tecrübesi ve profesyonelliğinden faydalanabilirsiniz. Sürekli olarak tekrarlanan klozet tıkanıklığı problemleri için kalıcı ve kesin çözümler getirmekteyiz. Klozette oluşan tıkanıklık açma işlemi için özel cihazlar kullanarak, garantili hizmet sunmaktayız.

Klozette oluşan tıkanıklık sorunu farklı sebeplerle oluşabilmektedir. Bu sebepler ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Suda erimeyen, kalitesiz tuvalet kağıtları
 • Islak mendil veya el kurulama peçetelerinin tuvalete atılması
 • Tuvalet kağıdının topak haline getirilerek tuvalete atılması
 • Koku giderici ürünlerin plastik kaplarının gidere kaçması
 • Tuvaletin sifon kısmı ve gider boruları kısmında kireç ve kir birikmesi
 • Bina ana gider borularındaki sorunlar veya tıkanmalar
 • Gider borularında yapılan meyil hataları veya çökme sorunları
Banyo Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Banyo tıkanıklık açma işlemi için firmamıza ulaşabilir ve bu sorundan kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Banyo gideriniz tıkandığında su daha yavaş gitmeye ve bir süre sonra tamamen tıkanarak hiç gitmemeye başlayacaktır. Giden pis suların geri gelmesi ve alt katlara su sızıntısı gibi birçok problemle karşılaşabilirsiniz.

Firmamıza ulaşarak banyolarınızda yaşadığınız tıkanıklık problemlerine hızlı ve ekonomik çözüm getirebilirsiniz. Uzman kadromuz ve özel teknolojik cihazlarımızla kalıcı ve garantili çözümler sunuyoruz. İhtiyacınız olan sıhhi tesisat hizmetini, alanında uzman ve öncü bir firmadan almak istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Evdeki malzemeler kullanılarak gider açmaya çalışılması, daha olumsuz durumların oluşmasına sebep olabilmektedir. Bu sebeple bu tarz durumlarda profesyonel destek almanız faydalı olacaktır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Lavaboda oluşan tıkanıklık açma işlemi için profesyonel destek almanız, sorunun tekrarlanmaması ve kesin çözüm alabilmeniz için önemlidir. Özellikle mutfak lavabolarında oluşan tıkanıklar büyük sorunlara yol açabilmektedir. Kötü durumlar meydana gelmeden, ekibimiz tarafında hızlı bir şekilde müdahale edilerek, tıkanıklık olan bölge açılmakta ve bu soruna hızlı bir şekilde çözüm getirilmektedir.

Lavabonuzda oluşan tıkanıklık durumunda, giden sular daha yavaş gitmeye başlamaktadır. Tıkanıklık arttıkça pis sular gitmemeye ve giden sular geri gelmeye başlayacaktır. Lavabo borusunda tıkanıklık varsa alt kata su sızdırma gibi problemler yaşayabilirsiniz. Bu sebeple hızlı bir şekilde, profesyonel müdahale sonrasında yaşanacak ciddi maddi problemlerin önüne geçecektir.

Lavabolardan yaşanan tıkanıklık sorunun başlıca sebepleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Yemek atıkları veya yağ gibi maddeler
 • Lavabo gider hattında oluşan hasarlar
 • Uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi
 • Gider borularında meydana gelen kireçlenme veya tortu oluşumu
 • Yapı inşaat halinde iken dökülen beton veya çimento kalıntıları

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

tıkanıklık açmaistanbul tıkanıklık açmatıkanıklık açma ücretitıkanıklık açma servisitıkanıklık açma firmasıtıkanıklık açma firmalarıtıkanıklık açma istanbultıkanıklık açma kameralıtıkanık açmatuvalet tıkanıklığı açmatuvalet açmalavabo açmalavabo tıkanıklığı açmagider açmamutfak gider açmatıkalı gider açmamutfak tıkanıklığı açmatuvalet tıkanıklığıtuvalet gider açmatıkalı lavabo açmalavabo tıkanıklığıklozet tıkanıklığı açmalogar açmalavabo gideri açmatuvalet gideri açmatıkalı tuvalet açmaklozet tıkanmasıtıkalı pimaş açmaklozet tıkanıklığıbanyo gideri açmaklozet açmatuvalet tıkanmasıgider tıkanıklığı açmaalaturka tuvalet tıkanıklığı açmatuvalet tıkanıklığı açma fiyatlarıtıkanıklık tespitikırmadan gider açmalavabo gider açmakanalizasyon tıkanıklığı açmaapartmanda tuvalet tıkanmasılavabo açmak içinlogar temizlemetıkalı boru açmaklozet tıkandılogar tıkanıklığı açmatuvalet tıkandıtıkalı klozet açmatıkanan lavabotıkalı lavabokırmadan lavabo tıkanıklığı açmatıkanan tuvaletlavabo tıkandıkameralı gider açmaapartman gider borusu tıkandıgider açma fiyatlarılavabo tıkanmasımutfak lavabosu tıkandıtuvalet gideritıkanan klozetlavabo tıkanıklığı açma fiyatlarıbanyo tıkanıklığı açmagider tıkanıklığıtıkalı tuvaletpimaş açma fiyatlarıbalkon gideri açmapimaş tıkanıklığı açmamutfak lavabo tıkanıklığı açmatıkanan giderleri açmak içintuvalet tıkanmasına çözümgider borusu açmatıkanık lavabo açmatıkalı lavabo açmakbanyo gideri tıkandılogar tıkanıklığıtemiz su borusu tıkanıklığı açmatıkalı klozetmutfak lavabo gideri açmaboru tıkanıklığı açmasu gideri açmakanal tıkanıklığı açmatıkalı kanal açmagider temizlemetıkanan lavabo açmatıkalı mutfak gideri açmabanyo gider açmatuvalet gideri tıkandıalaturka tuvalet tıkanıklığıtıkanan lavaboyu açmakrobotla pimaş açmamutfak lavabosu açmatıkanan tuvaleti açmakırmadan tuvalet tıkanıklığı açılırpimaş yıkamatuvaletim tıkandıtıkanmış tuvalettıkanık tuvalet açmatuvalet açma fiyatlarıkameralı kanal açma fiyatlarıwc tıkanıklığı açmagider tıkanmasıtıkanan klozeti açmalavabo tıkanıklığı açıcımutfak gideri tıkandımutfak gider borusu tıkandıklozet tıkanıklığı açma fiyatlarıtıkalı lavabo gideri açmakameralı kanal açmatıkalı tuvaleti açmakbina gideri tıkandımutfak lavabo tıkanıklığırobotla gider açmaalaturka tuvalet tıkandıklozet tıkanmasına çözümtıkalı banyo gideri açmatıkalı balkon gideri açmabanyo gideri temizlemetuvalet sürekli tıkanıyortıkanan banyo gideriwc açmakameralı lavabo açmakanalizasyon tıkanıklığıklozet gideri açmaalafranga tuvalet tıkanıklığı açmabanyo gideri tıkalıalaturka tuvalet açıcıbalkon gideri tıkandıbanyo gideri açma fiyatlavabo gideri tıkanıklığıbanyo gideri tıkanıklığılavabo yağ tıkanıklığıtıkalı tuvalet açma fiyatlarıbina gideri açmatıkanık gider açmatıkanan tuvaleti açmakbanyo deliği açmatuvalet gideri tıkanmasılavabo tıkanmasına çözümduş gideri açmabanyo giderinin tıkanmasıboru açmabanyo gideri tıkanmasılogar tıkanmasıapartman mutfak gideri tıkanmasısu borusu tıkanıklığı açmasu tıkanıklığı açmatuvalet borusu açmalavabo borusu temizlememutfak giderinin tıkanmasılavabo gideri temizlemetıkalı tuvalet gideri açmatıkalı tuvaleti açmak içinboru tıkanıklığımutfak borusu tıkandıduşakabin gideri açmarobotla lavabo açmarobotla lavabo açma fiyatlarıklozet tıkanması çözümlavabo gideri tıkalıküvet tıkanıklığı açmamutfak tıkanıklığıtıkalı tesisat açmaalaturka tuvalet tıkanmasılağım tıkanmasıtuvalet tıkanıklığına çözümmutfak lavabo gideri tıkandıtıkanan tuvalet açmasu tesisatı tıkanıklık açmatıkanan lavaboyu açmak içintuvalet açmak içingarantili tıkanıklık açmatuvalet kanal açmabanyonun gideri tıkandıtıkalı boru açma fiyatlarıtıkalı su borusu açmamutfak gideri temizlemetıkalı banyo gideriwc tıkanıklığırobotla tuvalet açmatıkalı tuvalet açıcıtıkanan klozeti açmak içinlavabo tuvalet açmatıkalı lavaboyu açmak içinmutfak lavabosu sürekli tıkanıyormutfak gideri açma fiyatıklozet açmak içinpimaş temizlemetuvalet tıkanması çözümklozet tuvalet tıkanıklığı açmabanyo borusu tıkanmasıkırmadan pimaş açmalavabo borusu açmasürekli tıkanan lavabotesisat açmatıkanık lavabomutfak gideri tıkanıklığıkanalizasyon borusu açmatuvalet gider borusu açmaküvet tıkanıklığımutfak lavabosunun tıkanmasırobotla tıkalı boru açmatıkanan klozet neyle açılırkameralı tıkanıklık açmatıkalı lavabo neyle açılırtuvalet taşmasına çözümapartman giderinin tıkanmasıbanyo giderini açmak içinkırmadan mutfak tıkanıklığı açmalavabo açma fiyatlarıtıkanmış gider açmalogar açma fiyatlarıalafranga tuvalet tikanmasilavabo kanal açmamutfak gider borusu açmabina gider tıkanmasılavabo tıkanıklığına çözümatık su borusu tıkanıklığı açmalavabo gideri tıkandıkameralı tuvalet açmalavabo gider borusu tıkanıklığıtuvalete peçete tıkandırobotla kanal açmaduşakabin tıkanıklığıkırmadan lavabo açmaalaturka tuvalet giderigider borusu tıkandıgider tıkanıklığı açma fiyatlarıpimaş boru tıkanıklık açmatıkalı gider borusu açmatıkalı logar açmakameralı logar açmaalaturka tuvalet açmatıkalı lavabo temizliğibanyo su gideri tıkandıtesisat tıkanıklığı açmatıkanan balkon gideriyağmur gideri açmakameralı lavabo açıcıpis su gideri tıkanıklığımutfak giderini açmaktıkanan boruyu açmaduşakabin gideri tıkandıtuvalet tıkanıklığı açma alaturkatuvalet borusu açıcıtıkalı lavabo açıcıbanyo tıkanıklığıgider tıkandıkameralı pimaş açmakanalizasyon tıkanmasılavabo borusu tıkandıtıkanmayan lavabo gideritıkanmış lavaboyu açmak içinkameralı tesisat açmamutfak lavabosu tıkanmasıkanalizasyon gideri açma