Banyo Tuvalet Tadilatı

Alanında deneyimli ekibimiz banyo tuvalet tadilatı ihtiyaçlarınızda güvenilir hizmet vermesiyle öne çıkmaktadır. Banyo ve tuvaletlerin fayans ya da seramik uygulamaları, bu hizmetler içinde yer almaktadır. Sektörde tecrübeli ustaların ince işçilikleri ile gerçekleştirilen banyo tuvalet tadilatı uygulamalarında diğer mobilyalar ile kusursuz bir görünüm elde edilmektedir. Bitesisatçı şirketimiz, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda banyo ve tuvalet tadilatı uygulamalarında şu hizmetleri gerçekleştirmektedir:

 • Farklı renk ve desen seçenekleri ile fayans uygulaması,
 • İstenilen bölgelerde kaliteli seramik uygulamaları,
 • Banyo dolabı tasarımı,
 • Banyo su tesisatı yenileme ve onarım hizmetleri,
 • Banyo ve tuvalet elektrik tesisatı,
 • Klozet, duşakabin tasarımları ve dekorasyonu,
 • Banyo ve tuvalet tadilatında asma tavan tasarımları,
 • LED veya spot aydınlatmalı banyo tadilatı

İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren şirketimizin alanında tecrübeli ekibine danışarak siz de hayallerinizdeki banyo veya tuvalet tadilat işlemlerini en kısa sürede gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız cazip fiyat seçeneklerinden hemen yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

Banyo Tuvalet Tadilat Fiyatları

Müşterilerimizin kendi istekleri ve talepleri doğrultusunda seçilen kaliteli malzemeler, tecrübeli ustalarımızın özenli bir şekilde çalışması sonucunda istenilen şekilde dekore edilebilmektedir. Bir banyoyu yeni baştan yapmak için fayans modelleri başta olmak üzere;

 • Duvar,
 • Seramik ürünler,
 • Su tesisatı sistemi,
 • Elektrik tesisatı,
 • Banyo malzemeleri,
 • Dolap çeşitleri

gibi çok sayıda eşyayı ve materyali değiştirmeniz gerekecektir. Burada sayılan ürünlerin dışında ekstra masraflarınız da olabilir. Ancak genel anlamda bu malzemelere ödemeniz gereken ücretler, banyo tuvalet tadilat fiyatları konusunda ki maliyetlerinizi belirlemektedir. Ortalama biçimde komple banyo tuvalet tadilat fiyatları ve bunun maliyetleri değişiklik gösterebilmektedir. Eğer standart seviyede bir banyo tuvalet tadilatı istiyorsanız bu uygulamalar için işçilik dahil 7.000 TL’den başlayarak yaklaşık 50.000 TL’ye kadar uzanan lüks dekorasyon fiyat skalasında uygulama yaptırabilirsiniz.

Tuvalet Tadilat Fiyatları

Tıpkı banyo tadilat fiyatlarında olduğu gibi tuvalet tadilat fiyatları konusunda da maliyetler tamamen müşterilerin isteklerine ve hedefledikleri tasarım özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Banyoyu ya da tuvaleti yenilemek ev sahipleri için zahmetli veya riskli gözükse de sonuçlar müşterilerimizin her zaman memnun kaldığı seviyede olduğu için tercih edilmektedir. Tuvalet konusunda da tadilat işlemleri için benzer malzeme masrafları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul merkezli hizmet sunan şirketimizin deneyimli çalışanlarının kaliteli işçilik ücretleri de hesaplamaya dahil edilmelidir.

Küçük Banyo Tadilatı

Küçük ebatlarda banyo tadilatı, diğer standartlara kıyasla daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Banyo tadilatı konusunda deneyimli ve kaliteli hizmet sunan ekibimiz sayesinde banyolarınızda fark yaratan sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evinizi daha güzel bir hale getirmek istiyorsanız, küçük banyo tadilatı konusunda da hayalinizdeki dekorasyonu evinizin genel iç mekan tasarımı ile bütünleşik olarak tasarlayabilirsiniz. Bu konuda yapılan uygulamalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Banyo tadilatı, banyodaki genel yapı malzemelerinin (fayans, duvarlar, tavan, su ve elektrik tesisatı, seramik kaplamalar) tamamen değiştirilmesini ve yenilenmesini kapsamaktadır.
 • Bunların yanı sıra tüm banyo eşyalarının ve ekipmanlarının da doğru bir şekilde dekore edilmesiyle tamamlanır.
 • İç mimar veya müşterilerimiz banyoyu dekore ederken ustalarımızla fikir alışverişi yaparak en ideal sonuçlara ulaşabilir.
 • Doğru banyo tadilatı yapılabilmesi için iç mimar, usta ve ev sahibinin ortak hareket etmesi önemlidir.

Mutfak Banyo Tadilat

Mutfak banyo tadilat işlemlerinde kullanılacak malzemelerin kaliteli ve kullanışlı olarak seçilmesi çok önemlidir. Bu yüzden İstanbul merkezli faaliyet gösteren şirketimizi tercih eden müşterilerimiz, gerek kendi isteklerine göre gerekse de tecrübeli ustalarımızla iletişime geçerek banyolarında kullanacakları fayans ve seramik malzemelerin kalitesinde karar kılabilmektedir. Genellikle banyolarda farklı, mutfak dekorasyonunda farklı fayans ve seramik ürün tercihleri yapılmaktadır.

Buna rağmen bazı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mutfak banyo tadilat uygulamalarında ortak ürün ve ekipmanlar da kullanılabilmektedir. Her fayansın veya ekipmanın kendine has bir şekilde kullanılacağı mekanlar bulunmaktadır. Bu yüzden mutfakta kullanılan seramiklerin banyolarda yer almadığı da sıklıkla görülebilmektedir. Bu alanda güncel dekorasyon önerilerini ve mutfak banyo dekorasyon modasını takip ederek sizin için en ideal fikirlere ustalarımız ile birlikte varabilirsiniz.

Tuvalet Tadilat

Tuvaletlerin de zaman içinde tamamen değiştirilmesi ve dekorasyonun komple yenilenmesi gerekebilmektedir. Özellikle evin çeşitli odalarında ve iç mekan tasarımında değişikliğe giden ev sahipleri, banyo ve tuvalet gibi alanları da bu değişikliklere dahil edebilmektedir. Tuvalet tadilat uygulamaları da diğer dekorasyon tasarımlarında olduğu gibi kapsamlı ve bütüncül değişikliklerin yapıldığı bir iştir. Bu alanda deneyimli ustalarımızın vermiş olduğu hizmet şu parçalardan oluşmaktadır:

 • Tuvalet su tesisatı değişimi veya baştan yapımı,
 • Duvar ve fayans kırım işleri,
 • Sıva yapımı,
 • Fayans yapımı,
 • Lavabo ve klozet tasarımı için ölçülerin alınması,
 • Lavabo ve klozet montajı

Bu şekilde ilerleyen tuvalet dekorasyonu sürecinde müşterilerimiz ile alanında uzman ustalarımız her zaman birebir işbirliği ve fikir alışverişi içindedir. Bu süreç içinde müşterilerimiz farklı bir dekorasyon tasarımı denemek istediklerinde veya yeni materyaller kullanmayı tercih ettiklerinde geç kalmadan ekibimizle etkili değişiklikleri tamamlayabilme fırsatına sahip olmaktadır.

Banyo Tadilat Ustası

Tadilatı yapılacak banyonun ilk etapta kullanılabilir bir projeye ihtiyacı bulunmaktadır. Örneğin banyo içinde ekipman ve alanların dağılımı nasıl olmalıdır? Bir başka deyişle duşakabinin yeri, klozetin yeri ve şekli, banyo dolapları ile çamaşır makinesi gibi geniş alan kaplayan eşyaların en şekilde konumlanacağı önemlidir. Bu gerekli dekoratif projelendirme aşamasının belirlenmesinin ardından banyo tadilat ustası ekibimiz gerekli ölçümleri alarak işe başlamaktadır.

Süreçte ilk olarak yıkım işleri ve sıva işlerinin ardından tesisat ustasının hizmetleri devam etmektedir. Sizin belirlediğiniz yerlere gitmesi gereken muslukların ayarlanmasında tesisat ustalarımızın özenli çalışmaları öne çıkmaktadır. Sıcak ve soğuk musluklarının hem lavaboya hem duşakabine hem de çamaşır makinesinin bulunacağı konumlara sıkıntısız ve işlevsel açıdan ulaştırılması gerekmektedir. Bu noktada banyo tadilat ustalarımızın tecrübesi ve özverili çalışmaları sürecin problemsiz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

Banyo Tadilat Firması

İstanbul merkezli banyo tadilat firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı ve uygun fiyatlı çözümler sunan şirketimizin hizmetleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Banyonuzun veya tuvaletinizin sıfırdan tasarımı yapılırken, işlevsel özelliklerin yanında estetik kaygılara da ideal biçimde hitap edilmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda güncel dekorasyon akımlarına ve modalarına uygun ekipmanlar tercih edilmekte ve uygulamalar da bunları bütüncül bir şekilde sunmak üzerine olmaktadır.

Banyo Tadilat ve Fayans Yapımı

Fayans işlemlerinin betonlaştırıcı astarlar ile uygulanması, çok daha sağlam ve ses izolasyonu bakımından avantajlı sonuçlar sağlamaktadır. Banyo tadilat ve fayans yapımı sırasında uygulanan fayans yapıştırma teknikleri, mutfaktakinden veya balkondakinden biraz daha farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Fayans yüzeyinin kusursuz biçimde düzgün durabilmesi için yapıştırıcı astarlar ve kaliteli materyaller kullanılması da önemlidir. Bu alanda deneyimli fayans ustalarımız, banyo tuvalet tadilatı işlerinde özenle çalışarak hem işlevsel hem de estetik banyolara en kısa süre içinde kavuşmanızı sağlamaktadır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

banyo tadilatıtuvalet tadilatıwc tadilatıev yenilemeişyeri yenileme