noscript Arnavutköy Su Tesisatçısı | 0.530 415 27 40 | bitesisatci.com

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı Arnavutköy firması evlerinizde ihtiyaç duyduğunuz anda size hızlı ve ekonomik hizmet veren profesyonel bir firmadır. Yeterli profesyonel ekibe sahip olmasının yanı sıra son teknoloji cihazları ile hızlı ve kesin sonuçlar elde ederek bildirdiğiniztüm problemlerigarantili bir şekilde gidermektedir.Arnavutköy’de ikamet eden ilçe sakinlerinin büyük küçük demeden tüm taleplerine yetişen firmamıza iletişim numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Su Tesisatçısı - Evinizdeki Pis Kokunun Kaynağını Bulamıyor Musunuz?

Evinizin lavabosundan pis kokular sizi rahatsız mı ediyor? Tuvaletinizden gelen kötü kokuları kesemiyor musunuz? Su tesisatçısı Arnavutköykokunun kaynağı tıkanıklığı anında bularak kötü kokuların sizi rahatsız etmesini önlemektedir.Kötü kokunun sebebinin tespitinde evinizin lavabosuna, tuvaletine veya banyosuna herhangi bir zarar verilmez. İşinin ehli personellerimiz yılların verdiği tecrübe ve sahip olduğumuz son teknoloji tespit ve müdahale cihazları aracılığıyla kokunun kaynağını tespit etmekle kalmaz, anında müdahale ederek sizi kötü kokulardan kurtarır. Tüm bu işlemler sizin saatlerinizi almadan dakikalar içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Kötü kokuların evinizi geçirmesini, sağlığınızı ve yaşam konforunuzu olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Bizi arayın, sorunlarınızı kökünden halledelim.

Arnavutköy Su Tesisatçısı - Yaklaşan Kışa Hazırlıklı Girin

Petek temizliği hizmetimizle evlerinizin ısınmayan peteklerinizin içinde birikmiş kurum ve kireci detaylıca temizliyoruz. Üstelik petek temizliği sırasında amatör tesisatçılar gibi evinizi kurum içinde bırakmıyoruz. Özel cihazlarımız ve temizleyici kimyasallarımız yardımıyla peteklerinizde yer etmiş kurumu ve kireci kökünden söküp atıyoruz. İşimiz bittiğinde peteklerinizin sahip olduğu ısı sizi oldukça şaşırtacak. Bu kış ısınabilmek ve faturanızda tasarruf edebilmek için bizimle iletişime geçerek peteklerinizin ilk günkü haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Arnavutköy Su Tesisatçısı - Tıkanıklık Probleminize Kalıcı Çözüm

Evlerinizin lavabolarında ve tuvaletlerinde sıklıkla görülen tıkanıklık problemi yanlış kullanım nedeniyle oluşsa da kimi zaman bu problemin altında montaj hataları da yatmaktadır. Su tesisatçısı Arnavutköy olarak verdiğimiz tıkanıklık açma hizmeti ile evlerinizin tüm giderlerinde meydana gelen tıkanıkları hiçbir yeri kırmadan anında tespit ederek sorunun kaynağına kalıcı çözümler sunuyoruz. Teknolojik aletlerimizle gerçekleştirdiğimiz problem tespiti işlemleri sırasında tıkanıklığa neden olan yabancı maddeleri temizlediğimiz gibi tesisat hatalarına da müdahale ederek sistemdeki yanlışları kökünden hallediyoruz. Garantili hizmetimizle tıkanıklık probleminden uzun yıllar uzak kalabilirsiniz.

 

Yorumlar

avatar
Nihal Seven
25/09/2018 17:49:13

Bu kadar iyi ve işten anlayan bir usta olacağınızı tahmin etmemiştim. Şimdikiler gibi para odaklı çalışmadan ziyade sorunu çözme odaklı çalışıyorsunuz tebrik ederim.

avatar
Hayri Bulut
23/09/2018 19:28:36

Ispartakulede de yeriniz var mıdır? Burada oturuyorum da hiç denk gelmedi burda tesisatçı. Yeni taşındık ve birtakım işlerimiz var haliyle.

avatar
Ümit Yılmaz
22/09/2018 08:04:31

Bahçeşehir su tesisatçısı arayışlarım ile buraya geldim. Başakşehiri gördüm ama Bahçeşehiri göremedim. Burayada geliyor musunuz acaba

avatar
Aybüke Korkmaz
20/09/2018 00:38:20

Ömerlide oturuyoruz burda da hi aradığımız şeyleri bulamıyoruzz hele tesisatçı hiç yok. Ömerlide hizmetiniz var mı su kaçağı için

avatar
Aytekin Atak
17/09/2018 01:14:21

İstanbulun bir ucu Arnavutköyde yaşıyoruz. Özellikle bizim bulunduğumuz yer biraz tenhada kalıyor ama arkadaşlar sağolsun buraya bile geldiler Allah razı olsun.

avatar
Cengiz Karakaş
16/09/2018 00:44:36

Abartısız söyleyebilirim ki İstanbulun en temiz ve en dürüst tesisatçısı burada çalışan arkadaşlardır. Sonradan çıkan bir problemi bile sağolsun hallettiler hem de işleri olmamasına rağmen.

avatar
Orhan Saydam
14/09/2018 10:58:34

Bende Arnavutköyde oturuyorum ve Bitesisatçı ile kokan mutfak lavabosunu hallettik. İnanılmaz kötü bir koku vardı sağolsun ustalar hemen halletti.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 11:48:17

Nami bey tıkanıklık açma hizmetimiz 150TL dir. Yaklaşık 30-45 dk arası sürmektedir.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 11:29:20

Erdem bey kendi ustalarımız gelmektedir.İstanbul genelinde 20 adet mobil aracımızla hizmet vermekteyiz.

avatar
Erdem Kaya
22/08/2018 16:19:07

Su tesisatçısı olarak siz mi geliyorsunuz yoksa bünyenize kayıtlı olan firmalardan biri mi geliyor

avatar
Nami Ogün
22/08/2018 11:02:28

Ustam kolay gelsin. Uzun araştırmalar sonucu sizi buldum. Bu lavabo açma işlemi ortalama ne kadar sürüyor ve ücret bilgisini de öğrenebilir miyim?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

arnavutköy su tesisatçısıarnavutköy tesisatçısu tesisatçısı arnavutköyarnavutköy cihazlı su tesisatçısıarnavutköy robotlu su tesisatçısıarnavutköy mobil su tesisatçıarnavutköy klozet açma

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku