noscript Su Kaçağı | 0.530 415 27 40 | bitesisatci.com

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit edilerek arızanın giderilmesi oldukça kolay hale gelmiştir. Su kaçağı tespitinde geliştirilen modern cihazlarla evinize gelen ekiplerimiz, su kaçağının meydana geldiği yeri oldukça kısa bir sürede bularak sorununuzu gidermektedir.

Firmamızın verdiği hizmetler arasında su kaçağı ve giderme sorununuza çözüm getirilmesi için profesyonel hizmetler mevcuttur. Su kaçağı problemi ile karşılaşan kişilerin firmamızı aramaları yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz teknolojik cihazlarla en kısa zamanda ziyaretinize gelerek su kaçağı sorununuza çözüm getirirler.

Su Kaçağı Onarımı

Su kaçağı yaşayan kişiler bu tesisat problemini ciddiye alarak önemsemeleri doğru olacaktır.  Karşılaşılan sorun ciddi boyutlara ulaşmadan tespit edilerek onarılmalı ileride karşılaşılacak daha büyük problemlerin yaşanmasına fırsat verilmemelidir. Yaşanan kaçak problemi büyümden çözülerek sıkıntı yaşanmasına engel olmak için ihmal edilmemelidir.

Su Kaçağı Problemi Nasıl Anlaşılır?

Ödediğiniz su fatura miktarlarında aylar arasında küçük farklılıklar olması doğaldır. Bu farklılık her faturaya yansımaya başlamış ve su kullanımınız için ödeyeceğiniz fatura tutarları aylık tükettiğiniz su kullanım miktarınız aynı olduğu halde yüksek geliyorsa yüksek oranda evinizde su kaçağı problemi yaşıyor olabilirsiniz.  Denemek için su vananızı kapatmanızı tavsiye ediyoruz. Su vanasını kapattığınız halde su saatiniz dönmeye devam ediyorsa su kaçağı problemi yaşıyor olmanız olası bir durumdur.

 Bu durumda su kaçağı keşfi yaptırmanız doğru olacaktır. Uzman ekibimiz su kaçağı probleminizi kısa bir sürede yerinde çözecek ve sorununuzu gidermeye yardım edecektir.

Su kaçağının problemleri bazı durumlarda küçük yerlerde meydana gelen çatlaklardan kaynaklanabilir. Bu durumda uzman ekiplerimiz kolay bir çalışma ile su kaçağını yerinde tespit ederek sorunu kolayca çözmektedirler.

Uzman ekiplerimiz daha ciddi boyutlarda olan su kaçağı problemlerini teknolojik cihazlarla tespit edilerek, daha geniş alanlara yayılmadan oluşan arızayı gidermektedir. Oldukça gelişmiş olan bu tespit cihazları boruların en dip bölgelerine kadar inceleme yaparak kaçak oluşan bölgeyi tespit etmektedir. Firmamız her türlü tesisat problemlerinize çözüm getirirken, su kaçağı yaşayan müşterilerine de teknik destek vererek sorunlarını en kısa zamanda çözmektedir.

Su Kaçağı Tespit ve Onarım Çalışması

Firmamızın yönlendirdiği uzman ekiplerimiz adresinize gelerek çalışmalarına başladıktan sonra öncelikle kaçak tespit çalışması yapmaktadırlar. Meydana gelen su kaçağının kaç noktada olduğu bulunduktan sonra hızlı bir şekilde onarılmaktadır.

Sorunsuz ve ciddi bir çalışma için izleme cihazları ve elle müdahale aletleri kullanarak engelleme yapılması gereklidir. Ayrıca kullanılacak pompa makineleri sayesinde sorunun meydana geldiği noktaların tespiti kolay olmaktadır. Bazı durumlarda su kaçakları duvarların aralarına kadar ilerleyerek oldukça ciddi çatlaklar meydana getirmektedir.

Firmamız teknik çalışmalar gerektiren bu durumlar oluşmadan önlem alınmasını hasar büyümeden meydana gelen su kaçağının onarılmasını yaşanacak problemlerinizi büyümeden halletmenizi tavsiye etmektedir. Su kaçağı yaşayan kişiler bu durumu ciddiye alarak ihmal etmemeli ve bir an önce hasar tespit ve onarımı için firmamızla irtibata geçerek yardım almalıdırlar.

Evlerinde su kaçağı olanlar bu durumu ciddiye almalı ve ihmal etmemelidir. Su kaçağı problemi müdahale edilmez ise zamanla boru hatlarında ciddi çatlamalara neden olur. Pisliklerin boruların içersinde birikmeye başlar ve zamanla borularınızı tıkayabilir. Müdahale edilmeyen bu tıkanmalar giderek büyür ve geniş alanlara yayılarak borularda ciddi çatlak ve hasarlara neden olurlar. Bütün bu ihtimalleri düşünerek küçük gibi görünse de su kaçağı problemleri ihmal edilmemelidir. Firmamızı arayarak su kaçağı probleminize kısa sürede kesin çözümler sağlayabilirsiniz.

 

Yorumlar

avatar
Ece Gülsoy
24/09/2018 12:58:20

Su kaçağı tespitinde kullanılan alet harikaymış ya çok kısa zamanda nerede sorun olduğunu anında gösteriyor. Çok kullanışlı ve pratik

avatar
Nazım Güler
14/09/2018 10:41:33

Taksim su kaçağı tesisatçılarını ararken sizi buldum. İyiki bulmuşum vaktiinde gelip kaçağı hızlıca tespit edip hallettiniz. Çok teşekkürler.

avatar
Aydın Öztürk
13/09/2018 14:47:15

İşlerinde oldukça uzman. Çalışmanızdan çok memnun kaldık bundan sonra artık aboneniziz. Su kaçağı sorununu çok kısa bir sürede hallettiler.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 12:07:00

Ercan Bey Su kaçağı bulma konusunda bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz

avatar
Ercan
07/08/2018 15:35:32

Çok profesyonel bir firma kendilerine tşk ederim

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

su kaçağısu kaçağı firmasısu kaçağı servisicihazla su kaçağı

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku