Beşiktaş Su Kaçağı

Özel ekipmanlar aracılığıyla tespit edilmesi gereken su kaçaklar için firma olarak İstanbul genelinde binlerce kişi için özel fiyatlarımızla hizmet veriyoruz. Türkiye^’de tüm müşterilerimiz için ödemeleri son derece uygun fiyatlar aracılığıyla gerçekleştirme imkanı tanımamız sayesinde, özellikle yeni çalışmalarımızı sıcak ve soğuk suyun geçtiği hatların her biri için sürdürebiliyoruz. Bizimle yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişime geçebilir ve adresinizi belirterek, kaçak sorunuyla ilgili yardım talep edebilirsiniz. Beşiktaş su kaçağı hizmetimizden her zaman için bizimle iletişime geçerek, kısa süre içerisinde yararlanabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağının bulunduğu durumlarda özellikle başta Beşiktaş ilçesi olmak üzere, müşterilerimiz hizmetlerimizle ilgili başvurularda bulunabilir. Bu sayede en kısa sürede adresinize ekiplerimiz yönlendirilecek ve sonrasında ise direkt olarak yeni ekipmanlarımız aracılığıyla güncel su kaçağı faaliyetleri değerlendirilebilecektir.

Su kaçağının anlaşılabilmesi için mutlaka ya duvarın ya da fayansların belirli bir oranda rutubet ve nemle karşılaşmış olmaları gerekiyor. Ancak bu sayede tam olarak kaçağın olduğu anlaşılabilir ve firmamız tarafından kaçakla ilgili onarım faaliyetleri gerçekleştirilebilir. Sıcak suyun geçtiği hatta farklı, soğuk suyun geçtiği hatta farklı bir işlem uygulanarak istenen sonuçlar elde edilebilir.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Önlenir?

Sıcak suyla ilgili olarak kaçak faaliyetlerinin gerçekleştirilmesiyle birlikte özellikle tüm uygulamalardan yararlanılabiliyor. İstanbul’da Beşiktaş su kaçağı hizmeti veren firma olarak,  vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde özellikle sıcak suyun kaçağını önlemek mümkün oluyor. Şehir genelinde müşterilerimizin karşılaştığı sıcak su kaçaklarında termal kamera kullanıyor ve bu sayede suyun nereye kadar sızdığını görebiliyorsunuz.

Soğuk Su Kaçağı Nasıl Önlenir?

Kaçağın önlenebilmesi için özellikle hattın sıcaklık durumu bilindikten sonra, soğuk suyun geçtiği hatta özel olarak dinleme cihazı kullanılması mümkün olacaktır. Soğuk su bulunan hatlar için kullanılabilen dinleme cihazlarında tam olarak noktasal bir kırma işlemi gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. bu sayede ev veya iş yeri sahibinin onarım işleminin sonrasında herhangi bir şekilde mağdur olmaması sağlanmaya çalışılıyor. Beşiktaş su kaçağı problemleriniz için şirketimize başvurabilir ve soğuk veya sıcak fark etmeksizin su kaçağının önlenmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

avatar
Sevgi Arat
26.09.2018 20:59:42

Lavabodaki su kaçağını bulup hemen müdahale ederek bu sızıntıyı ortadan kaldırdılar. Fiyatı da gayet uygundu ben memnun kaldım

avatar
Kazım Güven
21.09.2018 00:29:00

Su kaçağı tespit etmenin bu kadar basit olacağını hiç düşünmüyordum. Bilseydim bu kadar rahat olacağını çok önceden hallettirirdim.

avatar
Tarık Cengiz
13.09.2018 15:04:34

Teşekkür ederim ustam elinize emeğinize sağlık. Artık gönül rahatlığıyla banyoyu kullanabiliyoruz bıkmıştık bu sızıntıdan.

avatar
Muhittin Gül
25.08.2018 00:25:06

Merhaba mutfaktaki lavabo bir miktar su kaçırıyor. Altına tencere koyduk ve 3 günde bir tencereyi boşaltıyoruz. Ne yaptıysak beceremedik. Hangi saat dilimlerinde hizmet veriyorsunuz?

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 15:06:08

Ali bey Tam olarak sorunu anlamak için yerinize gelip kamera ile kontrol etmeliyiz. Eğer tıkanmadan kaynaklı bir sızdırma söz konusuysa 150 TL ye açabiliriz.

avatar
Ali Kaya
20.08.2018 01:07:12

Banyo lavabosu su sızdırıyor. Geçici bir önlem olarak kapattım ama bunun yapılması gerekli. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Teşekkürler

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

beşiktaş su kaçağıbeşiktaş su arızabeşiktaş su tesisatçısıistanbul beşiktaş su kaçağıistanbul beşiktaş su kaçağı onarmaistanbul beşiktaş su kaçağı tamiriistanbul beşiktaş su kaçağı tespitiistanbul beşiktaş su tesisatçısıistanbul beşiktaş profesyonel su tesisatçısıbeşiktaş su kaçağı tespitibeşiktaş su kaçağı arızasıbeşiktaş kaçak bulmabeşiktaş kaçak onarmabeşiktaş kaçak tespitibeşiktaş sıcak su kaçağıbeşiktaş soğuk su kaçağıbeşiktaş uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku