Bayrampaşa Su Kaçağı

Özel çalışmalarımız sayesinde artık hem evlerde hem de iş yerlerinde oluşabilen tıkanıklıklar, su kaçakları gibi problemler için çözümler üretiyoruz. Bayrampaşa su kaçağı tespitiyle birlikte müşterilerimize, kaçağın bulunduğu bölgeye yönelik özel olarak onarım hizmeti veriyoruz. Bu sayede kaçakla ilgili sorun ortadan kalkıyor ve hem duvarın yapısı hem de komşularınızın tavanı hasar görmeye devam etmiyor. Son derece uygun fiyatlar belirleyerek vermiş olduğumuz hizmet sayesinde özellikle son dönemde üç farklı yöntemle herkese hitap edebiliyoruz.

Hangi Teknikleri Kullanıyoruz?

Firmamıza başvurduğunuzda, adresinize gelirken üç farklı tekniği uygulayabileceğimiz ekipmanlarla gelmekteyiz. Özellikle Bayrampaşa mevkiinde vermiş olduğumuz hizmette genel olarak akustik dinleme cihazları veya termal kamera kullanıyoruz. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, nem ölçme cihazları ve kameralı boru görüntüleme cihazları sayesinde her türlü kaçakla ilgili net olarak bilgi edinebiliyoruz. Özellikle sıcak su ve soğuk suyun kaçak oluşturduğu vakalarda bizi arayan müşterilerimiz oluyor. Bunun dışında, kameralı boru içi görüntüleme çalışmalarını da genellikle pis suyun bulunduğu ve geçtiği borular için gerçekleştiriyoruz.

Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera kullanarak vermiş olduğumuz hizmet sayesinde artık direkt olarak sıcak suyun kaçağa sebebiyet verdiği durumlar için bu teknikten yararlanıyoruz. İstanbul Bayrampaşa ve diğer pek çok farklı ilçede termal kamera aracılığıyla sıcak suyun kaçağa neden olduğu hasarın bulunduğu yeri bulmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sayede direkt olarak kaçağın çevresini bulabiliyor, nemlenen ve artık zarar görmeye başlayan duvar için ufak bir kırma işleminin ardından, doğrudan borunun yenilenmesini sağlayabiliyoruz.

Dinleme Cihazlarıyla Su Kaçağı Tespiti

Firmamız tarafından verilen hizmette eğer dinleme cihazları kullanılarak duvar incelmesi yapılmış ve buna bağlı olarak Bayrampaşa su kaçağı çalışması yapılmışsa, suyun geçtiği hatta soğuk su akıyordur. Soğuk suyun termal kamerayla tespiti son derece zor olduğundan, özellikle dinleme cihazları bu noktada tam olarak istenen bilgilerin elde edilebilmesini sağlıyor. 

Firmamıza yedi gün yirmi dört saat boyunca başvurabilir ve Bayrampaşa su kaçağı ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Noktasal olarak yapmış olduğumuz tespitlerin ardındna onarım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

bayrampaşa su kaçağıbayrampaşa su arızabayrampaşa su tesisatçısıistanbul bayrampaşa su kaçağıistanbul bayrampaşa su kaçağı onarmaistanbul bayrampaşa su kaçağı tamiriistanbul bayrampaşa su kaçağı tespitiistanbul bayrampaşa su tesisatçısıistanbul bayrampaşa profesyonel su tesisatçısıbayrampaşa su kaçağı tespitibayrampaşa su kaçağı arızasıbayrampaşa kaçak bulmabayrampaşa kaçak onarmabayrampaşa kaçak tespitibayrampaşa sıcak su kaçağıbayrampaşa soğuk su kaçağıbayrampaşa uygun fiyatlı su kaçağı tespiti