Silivri Petek Temizleme

Silivri petek temizleme şirketleri arasında firmamız uygun fiyatlı yapısı ile göz doldurmaktadır. Sunduğu hizmetlerin kalitesi oldukça yüksek olmasına rağmen uygun fiyatlı olması en çok dikkat çeken noktalardan bir tanesidir. Neredeyse bütün ısıtma sistemleri ile alakalı bilgi sahibi olan profesyonel bir ekip ile hizmet verdiği için ısıtma sisteminiz çok daha verimli bir şekilde çalışmaya başlayacaktır. Özellikle kış mevsimine girmeden bu tür bakımlar ve kalorifer için temizliklerin yapılması çok büyük bir önem arz etmektedir. Hem evin genelinin ısınması çok daha kolay olacaktır hem de ödemeniz gereken faturaların tutarları direkt olarak düşecektir.

Bakım Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Silivri de dahil olmak üzere İstanbul ve yakınlarında bulunan bütün ilçelere gerekli olan ekip desteği gönderilebilmektedir. Ekip desteği için herhangi bir ek ücret talep edilmemesi de firmamızın beğenilen noktalarından bir tanesidir. Sizin bakım ya da temizlik işlemleri için ödemeniz gereken tutarı belirleyen en önemli ölçüt petek sayısıdır. Petek sayısı artış gösterdikçe ödenmesi gereken tutar da artacaktır.

Silivri petek temizleme fiyat analizi yapıldığı zaman ortaya çıkan sonuç firmamızın oldukça uygun bir yere sahip olduğunu da göstermektedir. Özellikle İstanbul gibi metropol bir şehre göre bu denli kaliteli bir hizmet verilmesine rağmen ödemeniz gereken tutarın yüksek olmayacağının da altı çizilmelidir.

Kalorifer Petekleri Nasıl Temizlenmektedir?

İstanbul kapsamında ısıtma sistemi genel itibari ile doğal gaz aracılığı ile işlemektedir. Özellikle doğalgazlı sistemler söz konusu olduğu zaman kesinlikle kendi başınıza bir temizleme süreci içerisine girmemelisiniz. Kombilerin üzerine bu konu ile alakalı uyarıların koyulmasının ciddi bir sebebi olduğunun da farkında olmalısınız. Konunun uzmanlarını arayarak bu süreç hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Silivri petek temizleme sürecinde işleme alınan adımlardan bazıları;

  • Öncelikli olarak profesyonel bir ekip tarafından kaloriferler yerinden sökülür.
  • Eğer makineli bir temizleme işlemi gerçekleştirilecek ise bu sökme adımına bile gereksinim duymadan temizleme aşamasını atlatabilirsiniz.
  • Makinenin hortum kısmı kaloriferin vana kısmına bağlanır.
  • Makinenin kaloriferden boşaltacağı pis suyun tahliye edilmesi için gerekli olan hortumu da ya büyük bir kova içerisine ya da klozete yerleştirilir.

Yorumlar

avatar
Hayri Dal
17.09.2018 14:37:49

İstanbulun bir ucunda oturmamıza rağmen aradığımda aynı gün gelip radyatör temizliği yaptılar. Test ettiğimde de gayet güzel olmuştu petekler elinize emeğinize sağlık

avatar
Emre Soylu
6.09.2018 20:17:58

Temizliği yaptırın faydasını muhakkak göreceksiniz. Bende bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum ama cidden yaptırdıktan sonra fark belli oluyor.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 13:07:59

Yasin bey sizin sorununuz petek havası almakla geçmez. Öncelikle petekleriniz kimyasal ilaç ile yıkanmalıdır. Biz yardımcı olabiliriz.

avatar
Yasin Güngör
19.08.2018 13:02:29

Neden iyi usta bulmak bu kadar zor? 2 usta çağırdım ikiside peteklerin havasını aldı gitti ama peteklerim hala aynı ve ısıtmıyor. Sizler bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

silivri petek temizlemesilivri radyatör temizlemesilivri radyatör petek temizlemesilivri kalorifer temizlemesilivri kalorifer petek temizlemesilivri kalorifer ısıtmıyorsilivri petekler ısıtmıyorsilivri kombi petek temizlemesilivri ucuz petek temizliğisilivri kalorifer temizliği ücretisilivri kalorifer petek temizliği ücretisilivri kombi temizliği ücretisilivri kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku